اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آپدیت آیفون 3GS و 4 به iOS 6 بدون آپدیت بیسباند

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    تنها ورژن هایی که شما میتونید برید 6.1.3 و 4.1 هست . توو 4.1 به همین منوال که گفتم میتونید آنلاک کنید . واسه 6.1.3 دردسرش زیاده و به مشکل بر میخوردی . چون باید مجدد بیس باند رو دانگرید کنید و با کاستوم ریستور کنید و اگه گوشیتون بوت رامه قدیم نباشه باز هم یه مشکل دیگست و اگه گوشی خاموش بشه باید حتما با کاپیوتر بیاریدش بالا.

بهتون پیشنهاد میکنم توو همین 4.1 ( فعلا) آنلاک کنید .
    بسیار بسیار ممنونم
    واقعا برای راهنمایی خوبتون زدن دکمه تشکر کافی نبود

نظر

با سلام خدمت اساتید!
      من گوشیم ۵.۰.۱ الان میخوام ببرم ۶.۰.۱ در حالی که shsh تا ۶.۰.۱ دارم ولی هنگامی که میبرم dfuبعد شروع به انجام دادن یکسری عملیات میکنه و هنگمی که داره uploading ibss میکنه پیغام میده که در حالت recovery نیست !!! ؟ چیکار کنم؟

نظر

چرا اروره درست نبردن به dfu mode میده واسه من.درست همونجوری که میگه میبرم dfu.معلوم نیست من که از 4.1 تا 6.0.2 shsh دارم چرا ایتیونز اروره 3194 میگیره؟؟!! 3Gs دارو که روو 5.1.1 هستش.می خوام ببرم 6.1 اگه میشه راهنمایی کنید

نظر

کسی نیست کمک کنه؟

نظر

دوستان من یه ۳جی اس لاک ۳.۱ دارم ۵.۱۱ فک کنم که الانم بالا نمیاد به چه ورزن ریستور کنم که انلاکم بشه؟ خودم ۵.۱.۱ میپسندم کاستومم ساختم اما ارور ۳۱۹۴ میده هیچ shsh هم ندارم ممنون میشم کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
              دوستان من یه ۳جی اس لاک ۳.۱ دارم ۵.۱۱ فک کنم که الانم بالا نمیاد به چه ورزن ریستور کنم که انلاکم بشه؟ خودم ۵.۱.۱ میپسندم کاستومم ساختم اما ارور ۳۱۹۴ میده هیچ shsh هم ندارم ممنون میشم کمکم کنید
              پس به 4.1 ریستور کنید تا مشکلتون حل شه.

نظر

پس به 4.1 ریستور کنید تا مشکلتون حل شه.
                با کاستوم یا معمولی ؟

۴.۱ shsh نمیخواد؟

میشه یه کم بیشتر مراحل وضیح بدین

ممنون از پاسخ
                ویرایش توسط pashnetala : https://i-phone.ir/forums/member/39518-pashnetala در ساعت 09-04-2013, 07:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
                  با کاستوم یا معمولی ؟

۴.۱ shsh نمیخواد؟

میشه یه کم بیشتر مراحل وضیح بدین

ممنون از پاسخ
                  اگه توو ساخته کاستوم مشکل ندارید بهتره با کاستوم ریستور کنید .
                  واسه ریستور به همه ورژنهای قبل از ورژن آخر shsh میخواد . منتها shsh 4.1 واسه همه 3جی اس ها به طور خودکار رویه سرور سیدیا سیو شده.

نظر

اگه توو ساخته کاستوم مشکل ندارید بهتره با کاستوم ریستور کنید .
                    واسه ریستور به همه ورژنهای قبل از ورژن آخر shsh میخواد . منتها shsh 4.1 واسه همه 3جی اس ها به طور خودکار رویه سرور سیدیا سیو شده.
                    با کاستوم نشد که به ۴.۱ ببرم همش ارور ۳۱۹۴ میداد

معمولی بردم الان ۴.۱ ۵.۱۴ هست از اونجایی لاکه روی شکل ایتونز گیر کرده

چی کار کنم از شر این ۳۱۹۴ راحت شم کاستوم هکتیویت نصب کنم ؟

(به خاطر چ ی ز پ ی ا ن که نیست ندارم ؟)

نظر

• سلام خسته نباشید
                      ببخشید یه سوالی
                      ریستور 6.1.3ایفون 4s رو از سایت iosdl.com گرفتم ولی موقع ریستور زدن ارور می ده که این فایل فلشه بهش نمی خوره
                      frimware file is not compatible
                      می شه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensdaler نمایش پست ها
                        سلام خسته نباشید
                        ببخشید یه سوالی
                        ریستور 6.1.3ایفون 4s رو از سایت iosdl.com گرفتم ولی موقع ریستور زدن ارور می ده که این فایل فلشه بهش نمی خوره
                        frimware file is not compatible
                        می شه راهنمایی کنید
                        از اینجا دانلود کنید
                        http://appldnld.apple.com/iOS6.1/091...9_Restore.ipsw
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• اررور 2003 می ده

نظر

• نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
                            با کاستوم نشد که به ۴.۱ ببرم همش ارور ۳۱۹۴ میداد

معمولی بردم الان ۴.۱ ۵.۱۴ هست از اونجایی لاکه روی شکل ایتونز گیر کرده

چی کار کنم از شر این ۳۱۹۴ راحت شم کاستوم هکتیویت نصب کنم ؟

(به خاطر چ ی ز پ ی ا ن که نیست ندارم ؟)
                            خیر . نیازی به chiz pi en نیست .

الان با 4.1 اورجینال ریستور کردین ؟ و ریستور انجام شد ؟

گوشی بالا اومده و اکتیو نشده یا رفته توو ریکاوری؟ ( رویه علامت کابل و آیتونز مونده؟)

اگه در انتهایه ریستور به ریکاوری رفته با تینی آمبرلا یا آیرب فیکس ریکاوری کنید تا گوشی بیاد بالا. و اگه بالا اومده با رد اسنو جیلبریکش کنید تا اکتیو شه و بعد با همون رد اسنو یه بار دیگه مراحله جیلبریک رو برید اما اینبار تیکه اینستال سیدیا رو بردارید و تیکه اینستال آیپد بیس باند رو بزنید و بزارید مراحلش انجام بشه . بعد از اتمامه این کار بیس باندتون رو چک کنید باید 6.15 شده باشه . اگه بود یعنی مراحل درست انجام شده و بعد از همه این کارها از داخله سیدیا ultrasnow رو نصب کنید و گوشی رو یکی دو بار ریبوت کنید تا آنتن بیاد....

نظر

• من میخوام 3GS رو از 6.1 به 6.1.2 آپدیت کنم با این روش اما بعد از رفتن به حالت DFU Mode یا میگه این حالت DFU Mode که رفتید مشکل داره یا دوباره میپره روی یه DFU Mode توی Redsn0w و همون ارور رو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط Pedi7Khat نمایش پست ها
                                من میخوام 3GS رو از 6.1 به 6.1.2 آپدیت کنم با این روش اما بعد از رفتن به حالت DFU Mode یا میگه این حالت DFU Mode که رفتید مشکل داره یا دوباره میپره روی یه DFU Mode توی Redsn0w و همون ارور رو میده
                                همون ارور چیه ؟ 3194؟ 6.1.2 بسته شده !

نظر

صبر کنید ..
                                X