اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ری استور مجدد آیفون و آیپد | iOS 5.x به iOS 5.x

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام به دوستان ُ روی ۴س با redsno b3 جواب داد shsh هم نداشتم....

نظر

دوستان یه سوال با این برنامه می تونم ایپد 2 رو که الام رو 5.0.1 است به 51.1 ریستور کنم؟؟؟؟؟

نظر

من ایفون 4s دارم رو 5.1.1 امتحان کردم البته اول با تینی امبرلا SHH رو سیو کردم تست شد با موفقیت ولی رد اسنو از من SHH خواست که تو قسمت LOCAL اس اچ رو انتخاب کردم و باقی مراحل خود به حود انجام شد ممنون از شما

نظر

سلام
          دوست عزيز اي پدم ٥.١.١بود جيلبريك كردم ولي ش ش ذخيره نكردم باز اپديت كردم حالا ميتونم ش ش بگير از كجا ميگن سيديا اتوماتيك ذخيره ميكنه
          ايا سيديا ش ش ٥.١.١ رو ذخيره كرده من چطور ميتونم بگيرم ؟
          الان ٦.٠.١است وسيديا نصب نيست ميگن سيديا ذخيره كرده از كجا بگيرم

نظر

من فایل shsh رو ندارم چیکا کنم.

از 5.1 میخوام بیام ب 5.1.1

فقط برای جیلبریک

نظر

سلام من یه آیفون 4 اس دارم که ورژنش 5.1.1 هست و دوباره میخوام به 5.1.1 برم shsh هم دارم ولی با رد اسنو موقع رستور به این برمیخورم
              تا حالا دوبار فریمور هم دانلود کردم گفتم شاید خراب باشه
              خواهشا کمک کنید چون گوشیم بالا نمیاد دیگه

نظر

الان واسه من ارور اپدیت از رو دستگاه رو میده فکر کنم بخاطر اپدیت ناقص بوده 2.5 گیگ از کلش ورژن 601
                حالا راهی نداره ای اپدیت ناقص و پاک کرد

نظر

نوشته اصلی توسط rolsback نمایش پست ها
                  سلام
                  دوست عزيز اي پدم ٥.١.١بود جيلبريك كردم ولي ش ش ذخيره نكردم باز اپديت كردم حالا ميتونم ش ش بگير از كجا ميگن سيديا اتوماتيك ذخيره ميكنه
                  ايا سيديا ش ش ٥.١.١ رو ذخيره كرده من چطور ميتونم بگيرم ؟
                  الان ٦.٠.١است وسيديا نصب نيست ميگن سيديا ذخيره كرده از كجا بگيرم
                  سلام بابرنامه tinyumbrella تست کنید ببینید shsh ذخیره شده یا نه

نوشته اصلی توسط mehrabun نمایش پست ها
                  من فایل shsh رو ندارم چیکا کنم.

از 5.1 میخوام بیام ب 5.1.1

فقط برای جیلبریک
                  اگه shsh ندارید نمی تونید
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

با سلام خدمت دوستان من تازه کارم ویه آیپد 2 دارم که آی او اس 5.1.1 روش نصب بود و جیلبریک موقت کردم و قتی میخواستم بکاپ رو ریستور کنم دستگاه ریبوت شدو تموم برنامه های سیدیا و دوربین نوت و اینا پریده و باید ریستور کنم و یه سوال داشتم:
                    میتونم با آیتونز و فریمور اصلی 5.1.1 بدون نیاز به هیچ برنامه ی دیگه ای ریستور کنم؟
                    shsh چیه و به چه دردی میخوره؟

نظر

• بسیار مهم********************************************

حتما حتما حتما
                      در تمام مراحل از VVVVVVPPNNNNN استفاده کنید
                      چون ممکنه مثل بعصی از یوزر ها ( خودمم شدم ولی رد کردم) توی آپدیت بیسباند به مشکل بر بخورید و گوشی توی لووپ ریکاور یا dfu بی افته و گیر کنه ، اونوقت هستش که باید با 5.1.1 و جیل خداحافظی کنید و به 6 سلام کنید

مدیر یا استارتر محترم لطف کنن این موصوع رو به پست اول اصافه کنن.

من که یه 2 ساعتی داشتم گریه میکردم ، اما بعدش یاد قدیما افتادم که همیشه اول میگفتن بهتره یه وویی پی پی ان داشته باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط naeem_0310 نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان من تازه کارم ویه آیپد 2 دارم که آی او اس 5.1.1 روش نصب بود و جیلبریک موقت کردم و قتی میخواستم بکاپ رو ریستور کنم دستگاه ریبوت شدو تموم برنامه های سیدیا و دوربین نوت و اینا پریده و باید ریستور کنم و یه سوال داشتم:
                        میتونم با آیتونز و فریمور اصلی 5.1.1 بدون نیاز به هیچ برنامه ی دیگه ای ریستور کنم؟
                        shsh چیه و به چه دردی میخوره؟
                        shsh یه نوع مجوز برای داونگرید هست و اگه شما shsh رو دارید میتونید طبق همین اموزش صفحه اول ری استور کنید به 5.1.1 و اگه ندارید باید به اخرین نسخه ری استور کنید

نظر

• ممنون از جوابتون ولی من نمیخوام دانگرید کنم الان خودش 5.1.1 هست و میخوام به 5.1.1 ریستور کنم.

نظر

ممنون از جوابتون ولی من نمیخوام دانگرید کنم الان خودش 5.1.1 هست و میخوام به 5.1.1 ریستور کنم.
                            خوب الانم میشه داونگرید. چون الان اپل نسخه اخرش 6.0.2 هست و شما میخواین به 5.1.1 ری استور کنید.

نظر

• بعد از اینکه جیلبریک شد و بعد از ریستور که ریست شد همچی به هم ریخت سیدیا وجود نداره و وقتی هم میخوام جیل کننم میگه جیلبرک شده!!!!!
                              من الان چه جوری میتونم shsh بگیرم؟تینی آمبرلا دانلود کردم ولی رو ویندوز 7 64 که جاوا هم نصبه بالا نمیاد و همچنین وقتی میخوام با آخرین نسخه رد اسنو shshبگیرم Fetch غیره فعاله ولی زیرش دکمه New وجود داره آیا باید نیو رو بزنم؟؟؟ برنامه دیگه ای وجود نداره که feth بگیرم؟

نظر

بعد از اینکه جیلبریک شد و بعد از ریستور که ریست شد همچی به هم ریخت سیدیا وجود نداره و وقتی هم میخوام جیل کننم میگه جیلبرک شده!!!!!
                                من الان چه جوری میتونم shsh بگیرم؟تینی آمبرلا دانلود کردم ولی رو ویندوز 7 64 که جاوا هم نصبه بالا نمیاد و همچنین وقتی میخوام با آخرین نسخه رد اسنو shshبگیرم Fetch غیره فعاله ولی زیرش دکمه New وجود داره آیا باید نیو رو بزنم؟؟؟ برنامه دیگه ای وجود نداره که feth بگیرم؟
                                ببینید این اموزش کمک میکنه برای گرفتن shsh

http://www.i-phone.ir/forums/thread40221.html

نظر

صبر کنید ..
                                X