اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری دانگرید دستگاه های A4 از ios 6 به ورژن های پایینتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تصویری دانگرید دستگاه های A4 از ios 6 به ورژن های پایینتر

نوشته اصلی توسط parsasat نمایش پست ها
    ممنون و متشکر.فقط من یه گوشیه دیگه هم دارم که لاک هست.آیا برای اون هم همین مراحل رو برم؟
    درکل چه تفاوتی برای لاک ها و آنلاک ها در این روش هست؟
    گوشي هاي لاك بايد جوري براشون كاستوم بسازي كه بيس باند آپديت نشه!
    شما براي گوشي لاك طبق آموزش هاي سايت جلو بريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام مجدد.من همه ی کارهارو انجام دادم و مشکلی نبود.
      فقط وقتی میخواد ریستور کنه ارور 1600 میده.نمیدونم چیکار کنم.
      با چندتا سیستم هم تست کردم ولی فرقی نکرد.

--------
      باتوجه به آموزش های رفع اون ارور مشکل رو حل کردم و ریستور شد.
      تشکر از تمامی دوستان.
      ویرایش توسط parsasat : https://i-phone.ir/forums/member/54405-parsasat در ساعت 18-01-2013, 01:03 AM

نظر

• ای ول من بعد از 24ساعت ور رفتن با گوشیم موفق شدم با این روش درستش کنم گوشیم آیفون4 آنلاک فکتوریه
        البته کلی sand boy رو اذیت کردم... که ازش ممنونم
        داستان رو بگم شاید مفید باشه:
        من 5.1.1 بودم می خواستم برم 5.1.1 هرکاری میکردم نمیشد و ارورای مختلف میومد، تا این روش رو دیدم و تست کردم بازم نشد...
        در صورتی که shsh 5.1.1 رو داشتم به 6.0.1 بردم و با این روش به 5.1.1 برگشتم و دمش گرم حرف نداشت
        مشکلات سر راهم:
        1. این کار رو با دوتا لپ تاپ انجام دادم که ارور میداد و بالاخره با کامپیوترم بدون ارور درست شد، یعنی اگه ارور داشتید ادامه ندید برید رو یه کامپیوتر دیگه ریستور کنید.
        2. بعد از ریستور هم که سیدیا رو که باز میکنی بیرون می پره که یه بار خاموش روشن کنید درست میشه
        3. یادتون نره که appsync رو از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید... تا بتونید اپلیکیشناتون رو سینک بکنید.
        خلاصه خیلی خوشحالم، از همه ممنونم...

نظر

• سلام . ببخشید در مرحله " 6 - . پیغام داده شده را ok کرده و آدرس shsh ذخیره شده را بدهید " در پنجره ای که باز میشود اصلا فایل shsh دیده نمیشه که بخواهم اون رو انتخاب کنم . فکر میکنید مشکل از کجاست؟

- - - - - - - - - -

سلام . ببخشید در مرحله " 6 - . پیغام داده شده را ok کرده و آدرس shsh ذخیره شده را بدهید " در پنجره ای که باز میشود اصلا فایل shsh دیده نمیشه که بخواهم اون رو انتخاب کنم . فکر میکنید مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط irajmoha2011 نمایش پست ها
            سلام . ببخشید در مرحله " 6 - . پیغام داده شده را ok کرده و آدرس shsh ذخیره شده را بدهید " در پنجره ای که باز میشود اصلا فایل shsh دیده نمیشه که بخواهم اون رو انتخاب کنم . فکر میکنید مشکل از کجاست؟
            شما يقين داريد كه shsh رو داريد؟
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام. روشهایی که در بالا اشاره شد برای ایفون جلبریک شده است یا همه ایفون ها ؟

نظر

• آره shsh رو در دسکتاپ درست کرده ولی اون رو تو پنجره ای که میاد نشون نمیده . البته من این رو هم بگم گوشی من لاک فاکتوری است .

نظر

• نوشته اصلی توسط irajmoha2011 نمایش پست ها
                  سلام. روشهایی که در بالا اشاره شد برای ایفون جلبریک شده است یا همه ایفون ها ؟
                  نه جلبريك هم نشده باشه ميشه داونگريد كرد. البته با داشتن shsh
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• برنامه تونست SHSH رو بشناسه و الان در حال ریستور کردن است . ممنون از شما دوست گرامی . یک چیز میخوام بگم . من الان که اینها رو مینویسم کانادا هستم . بعضی از این کانادایها انگار هیچ چیز بلد نیستند . امروز چند جا رفتم همشون گفتند اصلا دیگه نمیشه این گوشی رو داون گرید کرد . به راهنمایی یکی از دوستان ایرانی در اینجا من با این سایت آشنا شدم و امیدوارم که ایفون من داون گرید بشه که بتونم اون رو آنلاک بکنم . چونکه اینجا ios6 رو نمیشه آنلاک کرد. موفق باشید هموطنان عزیز
                    ویرایش توسط irajmoha2011 : https://i-phone.ir/forums/member/111980-irajmoha2011 در ساعت 05-02-2013, 08:32 AM دلیل: خطا در تایپ

نظر

• ببخشید با برنامه چه جوری گوشی رو به حالت dfu mode باید ببرم؟

نظر

• دمت گرم من به راحتی تونستم دانگریدش کنم از 6.1.2 به 5.1.1

نظر

• از این روش میشه ios 6.1.2 رو به 4.3.5 دانگرید کرد؟
                          الان از ios 6.1.2 دارم استفاده میکنم و میخوام به 4.3.5 دانگرید کنم.SHSH از 4.3.5 دارم...

نظر

• نوشته اصلی توسط bubu_xline نمایش پست ها
                            از این روش میشه ios 6.1.2 رو به 4.3.5 دانگرید کرد؟
                            الان از ios 6.1.2 دارم استفاده میکنم و میخوام به 4.3.5 دانگرید کنم.SHSH از 4.3.5 دارم...
                            بله میشه ولی مطمئن هستید ؟
                            این ورژن جیلبریک آنتتر نمیشه
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                              بله میشه ولی مطمئن هستید ؟
                              این ورژن جیلبریک آنتتر نمیشه
                              نمیشه؟؟
                              من میخوام از 6.1.2 به ios 4.x.x دانگرید کنم.ولی shsh ندارم و تنها ورژنایی که میتونم shsh بگیرم از سیدیا 6.0.1 و 6.1 و 4.3.5 هست!
                              باید چیکار کنم؟

نظر

• فقط ميتونيد در ورژن هاي ٤ به ٤.٣.٥ بريد

نظر

صبر کنید ..
                                X