اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری دانگرید دستگاه های A4 از ios 6 به ورژن های پایینتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Abmas44 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من ایفون 4 gsm دارم روی 6.1.2 بودم که مشکلی پیش اومد و مجبور شدم برم 6.1.3
    فریمور 6.1.2 و 6.1 و 5.1.1 رو از همین طریق sn0wbreeze-v2.9.13 درست کردم همه کارا هم برای دانگرید درست پیش میره و پیغام خاتمه کار رو هم میده که با موفقیت ریستور شد
    اما دیگه بعد از ریستور ایفون روشن نمیشه و صفحه سیاه باقی میمونه
    هر کاری هم که برای خروچ از حالت dfu میشناختم اجرا کردم اما جواب نمیده
    شما که نوشته بودین چندین بار این راه رو رفتین میشه بگید باید چکار کنم/
    شما درصورت داشتن shsh ، با اخرین ورژن redsn0w خیلی راحت میتونی به ios 5 دانگرید کنی.....فقط قبل از دانگرید به مسیر C:\Users\"PC name"\AppData\Roaming برو و پوشه redsn0w رو پاک کن.(pc name اسم کامپوترته)
    یه پوشه تو یکی از درایوهات که از همه خالی تره بساز و redsn0w و فریمور 5 رو بریز توش...redsn0w رو run as administator کن و مراحل ریستور رو انجام بده...ظرف نهایت 10 دقیقه ریستور میشه...

نظر

• مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی یییییییییییی

آخرین امیدم همین کار بود
      خدا خیرتون بده...
      از 5.1.1 به 5.1.1

نظر

• نسخه گوشیم 5.1.1بود مدتیه گوشی هنگ کرده بود مجبور بودم رستور کنم اما هرچه رستور می کردم به 5.1.1گوشی کند میشه بعد با shshبه 4.3.3رستور کردم گوشی امد بالا ولی
        فایل های صوتی یا حتی رینگتون ها رو نمی خونه گویا مشکل سخت افزاری پیدا کرده چون حتی موقعی که به 5.1.1رستور کنم باز هم صدا گوشیم بالا نمیاد ضمنا گوشیم 3gsلاک هستش
        می خواستم بدونم ایا واقعا مشکل سخت افزاری پیش اومده یا مشکل نرم افزاری داره

نظر

• سلام دوستان ...
          دستم به دامنتون آیفون 4s م رو آپدیت کردم به 6.1.3 . بعد آپدیت اسپیکراش موقه پخش موسیقی و بازی کار نمیکنه ....
          میخوام دانگید کنم به 6.1 ولی فایل shsh رو ذخیره نکردم و ندارمش چیکار باید بکنم ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط hawar1981 نمایش پست ها
            سلام دوستان ...
            دستم به دامنتون آیفون 4s م رو آپدیت کردم به 6.1.3 . بعد آپدیت اسپیکراش موقه پخش موسیقی و بازی کار نمیکنه ....
            میخوام دانگید کنم به 6.1 ولی فایل shsh رو ذخیره نکردم و ندارمش چیکار باید بکنم ؟!
            با داشتن shsh هم متاسفانه امکان دانگرید ندارید.
            1 بار دیگه ری استور کنید و بکاپ رو برنگردونید
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام

من آیفون 3GS دارم که آپدیتش کردم به ios 6.1.3 وای چون نمیشه جلبریکش کرد، میخوام برش گردونم به ios 4.2.1 که روش نصب بوده ولی متاسفانه SHSH رو ذخیره نکردم ، چطوری میتونم دانگریدش کنم ؟؟؟
              لطفا" کمکم کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid61 نمایش پست ها
                سلام

من آیفون 3GS دارم که آپدیتش کردم به ios 6.1.3 وای چون نمیشه جلبریکش کرد، میخوام برش گردونم به ios 4.2.1 که روش نصب بوده ولی متاسفانه SHSH رو ذخیره نکردم ، چطوری میتونم دانگریدش کنم ؟؟؟
                لطفا" کمکم کنید .
                اگه shsh نداريد نميتونيد
                در همين 6.1.3 به صورت تترد ميتونيد جيلبريك كنيد

http://www.i-phone.ir/forums/thread83335.html

نظر

• میشه یه توضیح بدین که چطوری می تونم این کار رو بکنم ؟
                  مرسی .

نظر

میشه یه توضیح بدین که چطوری می تونم این کار رو بکنم ؟
                    مرسی .
                    تايپيكي كه تو پست 187 قرار دادم رو بخونيد و طبق اون تايپيك عمل كنيد

نظر

• سلام

طبق تاپیک 187 عمل کردم ولی ارور 1600 داد (توسط رداسنو به dfu مود بردخ بودم ) کمک کنید.

نظر

• سلام

من آخر تونستم ارور 1600 رو هم رد کنم و سدیا رو توی IOs 6.1.3 نصب کردم الان تو صفحه آیکون سیدیا رو دارم ولی اجراش نمیکنه . البته قبل از اینکه برنامش بالا بیاد بک آپ قبلی رو به دستگاه ریستور کردم و یه بار ریستارت کرد دستگاه رو ، به نظرتون میتونه از خاموش و روشن شدنش باشه یا نه ؟
                        لطفا کمکم کنید

نظر

• بالاخره تونستم ارور 1600 رو رد کنم و برنامه سیدیا رو نصب کنم ولی الان آیکون سیدیا رو دارم ولی اجرا نمیکنه ، موقعی که جلبریک شد یه بار ریستارت کردم گوشی رو اونم به خاطر این بود که بک آپ قبلیش رو ریستور کردم ، امکان داره از ریستارت شدنش باشه یا نه ؟
                          لطفا" کمک کنید .

نظر

سلام

من آخر تونستم ارور 1600 رو هم رد کنم و سدیا رو توی IOs 6.1.3 نصب کردم الان تو صفحه آیکون سیدیا رو دارم ولی اجراش نمیکنه . البته قبل از اینکه برنامش بالا بیاد بک آپ قبلی رو به دستگاه ریستور کردم و یه بار ریستارت کرد دستگاه رو ، به نظرتون میتونه از خاموش و روشن شدنش باشه یا نه ؟
                            لطفا کمکم کنید
                            یکبار دیگه جیلبریک کنید درست نشد مشکل از بک آپی هست که برگردوندید!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hamid61 نمایش پست ها
                            بالاخره تونستم ارور 1600 رو رد کنم و برنامه سیدیا رو نصب کنم ولی الان آیکون سیدیا رو دارم ولی اجرا نمیکنه ، موقعی که جلبریک شد یه بار ریستارت کردم گوشی رو اونم به خاطر این بود که بک آپ قبلیش رو ریستور کردم ، امکان داره از ریستارت شدنش باشه یا نه ؟
                            لطفا" کمک کنید .
                            لطفا از دادن اسپم خودداری کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط bubu_xline نمایش پست ها
                              کسی با ابن آموزش تونسته از ios 6.1.3 به 6.1.2 یا 6.1 دانگرید کنه؟؟؟؟!
                              من که 10 بار انجام دادم نشد...!
                              منم نتونستم أيا رآه ديگرى هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Sam_najian نمایش پست ها
                                منم نتونستم أيا رآه ديگرى هست
                                خير هيچ راهي نيست
                                فقط به 5x ميتونيد اگه shsh داريد

نظر

صبر کنید ..
                                X