اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    داداش رو ویندوز 10 هم تست کردم نشد چیز شکن امریکا هم تست کردم فایر والم قطع کردم بازم نشد که نشد
    این گوشیه همه چیزش خرابه خخخ آنتن دهی نداره کلا فک کنم هندسفری شم خرابه البته جاش رو گوشی

نظر

• دوست عزیز توی هاست که ویرایش کردی حتما باید # و یک فاصله اولش بذاری بعد کامپیوتر ریستارت کن و ریستور کن اگه نشد همه چیزای مربوط به اپل که تو هاست گذاشتی پاک کن بعد ریستارت و ریستور کن باید بشه.
      اگر نشد از یه کامپیوتر دیگه استفاده کن.
      این ارور مربوط به عدم توانایی آیتونز به ارتباط با سایت اپله. یا دیگه اون فریمور رو سایگین نمیکنه.
      از این سایت میتونی فریمور های سایگن میشن رو ببینی https://ipsw.me/

- - - - - - - - - -

دوست عزیز توی هاست که ویرایش کردی حتما باید # و یک فاصله اولش بذاری بعد کامپیوتر ریستارت کن و ریستور کن اگه نشد همه چیزای مربوط به اپل که تو هاست گذاشتی پاک کن بعد ریستارت و ریستور کن باید بشه.
      اگر نشد از یه کامپیوتر دیگه استفاده کن.
      این ارور مربوط به عدم توانایی آیتونز به ارتباط با سایت اپله. یا دیگه اون فریمور رو سایگین نمیکنه.
      از این سایت میتونی فریمور های سایگن میشن رو ببینی https://ipsw.me/
      حتمآ فاصله بعد از # رو بذار

نظر

• سلام بچها یه ایفون 5c هست هرکاری میکنم ارور -1 میذه
        کسی بلده راهنمایی کنه؟

- - - - - - - - - -

سلام بچها یه ایفون 5c هست هرکاری میکنم ارور -1 میذه
        کسی بلده راهنمایی کنه؟

نظر

• سلام ذوستان.من گوشیم 5s هست که ای او اس 7.1.2 جیلبریک داشتم.یه مدت ریستارت میشد یهو که دیشب ریستارت شد و صفحه تمام آبی شد و دیگه بالا نیومد.من ios 9.1 دانلود کردم و هر کار میکردم ارور 3014 و 3194 میداد که فایل host تغییر دادم دیگه این ارور هارو نداد و ارور 2005 میده هر کار میکنم درست هم نمیشه..کابل عوض کردم یو اس بی عوض کردم پورت یو اس بی پاک کردم نشد که نشد.لطفا کمک کنید درستش کنم .بدجوری اغصابم بهم ریخته.ممنون

نظر

• ?

نظر

• ?

نظر

• سلام دوستان

من یک مشکلی پیدا کردم ٬ ممنون اگر کسی کمکم کنه

من با مشکل عدم شناخت سیم کارت به صورت اینکه پیام No service را بده مواجه شدم ( ipad mini 4 )
                بعد جایی خواندم باید Restore کنمش

حالا هم که تویه Restore پیام error 52 می دهد

نمی دونم باید چه کنم

نظر

• با سلام
                  یه گوشی ایفون 6 پلاس دارم ازش بکاپ گرفتم حجمش هم 19 گیگ هستش ولی هنگام ریستور وقتی میره رو restore in progress گوشی خاموش میشه و در آیتونز خظای دیسکانکت بودن میده!!!
                  هم آیتونز رو سیستم های دیگه تست کردم هم پورت یو اس بی رو عوض کردم ولی جوابی نگرفتم.
                  اطلاعاتم خیلی حیاتیه لطفا دوستان اگه راه حلی دارن راهنمایی کنن ممنونتون میشم.

نظر

• با سلام ....
                    دوستان یه ایفون 6S دارم که موقع ریستور ارور ۶ رو میده میخواستم بدونم این ارور مربوط به چی میشه ?
                    ارور
                    .(The iPhone *IPhone * could not be restored.An unknown error occurred (6

هم با مک امتحان کردم و هم با ویندوز
                    اخرین ورژن مک و ایتیونز رو هم ریختم
                    سیم شارژر رو هم عوض کردم
                    ولی همچنان این ارور رو دارم
                    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                    ویرایش توسط javadh : https://i-phone.ir/forums/member/33862-javadh در ساعت 16-02-2017, 01:46 AM

نظر

• سلام دوستان
                      من میخوام گوشیمو ریستور کنم مدام ارور 3004 میزنه از وی پی ان هم استفاده کردم باز ارور میده
                      روش تغییر فایل هاست و روشهای دیگه هم درست نمیدونم چطوری باید انجام داد
                      ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• ضمن تشكر از زحمات تمام دوستان و بهترين سايتي كه من ميشناسم وخيلي از مشكلاتم در اينجا حل شد ومشكل خيلي ازدوستانم از اينجاحل كردم،
                        متاسفانه من هم يه ايفون4s داشتم گرفتار ارور شدم وتوي لوگوي اپل گيركردبمدت يكسال بعدبردگوشي را گذاشتم تويه گوشي ديگه از دوستام و راحت اپديت كردم،فقط سختي اش جابجايي برد گوشي بود
                        ممنون وسپاسگذاردوستان

نظر

• با سلام.
                          یه گوشی آیفون 7 دارم که بعد از آپدیت از طریق خود گوشی به ورژن 10.3.1 گوشی کلا بالا نمیاد. میاد روی آرم اپل و بعد خاموش نمیشه ها صفحه میره و بالا نمیاد و یه نور کم رنگ تو صفحه هست که نشون میده گوشی روشنه ولی بالا نمیاد. با آیتونز هم آخرین ورژن یعنی 10.3.1 رو میزنم ارور 2006 میده. راه حل های این ارور رو هم رفتم ولی نتیجه نگرفتم. حتی فایل فریم ور رو هم از آیتونز گرفتم بازم جواب نداد. هر راهی رو تست کردم جواب نمیده. اگه راهی به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

نظر

• با سلام.
                            یه گوشی آیفون 7 دارم که بعد از آپدیت از طریق خود گوشی به ورژن 10.3.1 گوشی کلا بالا نمیاد. میاد روی آرم اپل و بعد خاموش نمیشه ها صفحه میره و بالا نمیاد و یه نور کم رنگ تو صفحه هست که نشون میده گوشی روشنه ولی بالا نمیاد. با آیتونز هم آخرین ورژن یعنی 10.3.1 رو میزنم ارور 2006 میده. راه حل های این ارور رو هم رفتم ولی نتیجه نگرفتم. حتی فایل فریم ور رو هم از آیتونز گرفتم بازم جواب نداد. هر راهی رو تست کردم جواب نمیده. اگه راهی به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

نظر

• سلام ببخشید من ایفون 7 رو به ورژن 11بتا 2 اپدیت کرذم دیروز خواستم دانگرید کنم به 10 بعد از نصب دانگرید گوشی روی صفحه itunse screen میمونه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم خیلی کارم گیره
                              مغازه ها هم نمیدونن چیکار کنن

نظر

• سلام ببخشید من ایفون 7 رو به ورژن 11بتا 2 اپدیت کرذم دیروز خواستم دانگرید کنم به 10 بعد از نصب دانگرید گوشی روی صفحه itunse screen میمونه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم خیلی کارم گیره
                                مغازه ها هم نمیدونن چیکار کنن

نظر

صبر کنید ..
                                X