اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnam_leman نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

من می خوام اپدیت کنم به 8 . گوشیم جلبیریک هستش .گوشیم هم 5 اس مدل A1533 هست . اما وقتی می خوام آپدیت کنم ارور the iphone could not be restored becuause the firmware file not compatible رو می ده . دوستان می شه راهنماییم کنین ؟

- - - - - - - - - -

سلام و خسته نباشید

من می خوام اپدیت کنم به 8 . گوشیم جلبیریک هستش .گوشیم هم 5 اس مدل A1533 هست . اما وقتی می خوام آپدیت کنم ارور the iphone could not be restored becuause the firmware file not compatible رو می ده . دوستان می شه راهنماییم کنین ؟
    احتمالا فریمور کامل نیست و یا مشکلی با فایل فریمور هست.
    دوباره فریمور مناسب رو دانلود کنید

نظر

• فایل رو بدرستی دانلود نکردید. در انتخاب فایل فرمور متخص گوشی دقت کنید امیدوارم حل بشه.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام من چند تا بازی با گوشی گرفته هم نمیتونم بریزمش تو کامبوت راین ارور را میده؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
          سلام من چند تا بازی با گوشی گرفته هم نمیتونم بریزمش تو کامبوت راین ارور را میده؟؟؟
          بیرون براتون برنامه ریختن؟
          ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 28-09-2014, 02:56 PM

نظر

• سلام من ايپيمى خودم رو به اي او اس 8.0.2 اپ كردم حالا ميتونم برگردم به 7.1.2؟
            فريمور 7.1.2 رو هم دارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin1376 نمایش پست ها
              سلام من ايپيمى خودم رو به اي او اس 8.0.2 اپ كردم حالا ميتونم برگردم به 7.1.2؟
              فريمور 7.1.2 رو هم دارم.
              خير. به هيچ وجه فعلا امكان دانگريد وجود نداره...

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                بیرون براتون برنامه ریختن؟
                اره ولی خودمم گرفتم چند تا

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
                  اره ولی خودمم گرفتم چند تا
                  شما اپل ایدی خودت رو روی ایتونز اتورایز کن و اگه بخوای سینکی انجام بدی برنامه هایی که بیرون برات ریختن پاک میشه
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام
                    من ایفون 5s دارم و با itunes 11.1.3.8 به ios 8.0.2 آپدیت کردم. قبلش هم با همون Itunes ازش back up گرفتم
                    حالا بعد از update نمیتونم back up هامو restore کنم. پیغام میاد که با ورژن itunes مشکل داره و باید حداقل ورژن 12 باشه
                    اگر ایتیونز جدید نصب کنم ، میتونم بک آپ رو ریستور کنم؟

نظر

• بله قاعدتا نباید مشکلی باشه.

نظر

• با سلام وخسته نباشید به همه دوستان
                        بنده حدود دو هفته پیش یک ایفون 5 اس با ای او اس 7.0.4 خریدم از اون روز خواستم جیلبرینک کنم نتونستم تو اموزشها گفتن ابتدا باید ریستور کنین .اومدم با برنامه ایتونز ریستور کنم که ارور 3194 میداد با اموزش های توی سایت این ارورو حلش کردم دوباره ارور 2005 داد ایتونز اخرین ورژنه 12.0.1 هیچ گونه یو اس بی ندارم به غیر از موس که اونم در اوردم با موس خود لب تاب کار کردم نشد کلا برنامه ایتونزو پاک کردم ریستارت کردم دوباره نصب کردم نشد به چیز پی ان وصل شدم نشد به هات اسپوت رفتم نشد از ای او اس 7.0.4 /7.06/7.1.2/8.1 استفاده کردم نشد خلاصه این چند روز تمام راهها رو رفتم در ضمن اموزش ریستور یک به یک انجام دادم حتی از کامپیوتر های دیگه استفاده کردم از adsl دیگه ای استفاده کردم نشد حالا اگه دوستان ی وقت اموزش خاصی بلدن یا اگه با بر نامه دیگه ای میشه انجام داد که از اون طرف بشه جیلبرینک کرد لطفا راهنمایی کنن بخدا تا الان حتی یک ساعت درست حسابی از گوشیم استفاده نکردم بازم از سایت خوبتون تشکر اگه دو تا کارم انجام دادیم با اموزش های این سایت بود

نظر

• در هر صورت فقط میشه به آخرین ورژن ریستور کرد. بقیه ورژن ها رو استفاده نکنید.
                          در حالت dfu امتحان کنید و جهت اطمینان کابل رو هم عوض کنید. فایروال هم غیر فعال باشه.

نظر

• با تشکر از دوستان بلاخره ما موفق شدیم ریستور نسخه 8.1 را انجام بدیم البته باید بگم فقط با کمی تغییر تونستم این کارو انجام بدم اول اینکه تو فایل هاست میبایست بجز ادرس gs.apple بقیه ادرسارو مثل ادرس فیسبوک و غیره رو پاک کنین و از چیز پی ان استفاده کنین و گوشی را به حالت ریکاوری ببرید البته از پورت یو اس بی دیگری هم استفاده کنین بد نیست البته اینا فقط تجربه من بود برای انجام این کار و از تمام اساتید سایتم تشکر میکنم بخاطر سایت خوبتون

نظر

• با سلام و خسته نباشید به همه دوستان من یه 5s دارم جیلبریک بود رسیتش کردم خاموش و روشن شد رفته رو حالت ریکاوری هر چی هم میخوام ریستورش کنم تا وصطش میره بعد ارور 16 میده کسی میدونه یعنی چی؟

نظر

• با سلام و خسته نباشید به همه دوستان من یه 5s دارم جیلبریک بود رسیتش کردم خاموش و روشن شد رفته رو حالت ریکاوری هر چی هم میخوام ریستورش کنم ارور 3014 میده یعنی چی؟

منم همین درد رو دارم البته برای من جیلبریک بود ریست کردم گوشه تو لودینگ اپل گیره چیکار کنم
                                ریزتور هم میکنم ارور 3014 میده
                                گوشی هم خاموش هستش و فقط میره روی لوگو
                                dfu هم رفتم مشکلم حل نشد

با فعال کردن وی پی - ان توی پی سی مشکل حل شد و ریزتور شد
                                ویرایش توسط TiTAN. : https://i-phone.ir/forums/member/153578-titan در ساعت 19-11-2014, 02:44 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X