اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خدمت همه ي دوستان.
    يه آيفون ٤ بود و هست كه ورژن 6.1.3 روش بود و خواستم آپديت كنم به 7.
    با خودش آپديت رو گرفتم ولي نصب نمي كرد، ميگفت به نت وصل نيستي!
    با آيتونز ١١ آپديت كردم كه آخراي نصب ارور ٣١٩٤ داد و آيفون بيچاره موند تو ريكاوري كه البته ريكاوري به شكل iOS 7 شده الان!
    خواستم ريستورش كنم باز همين ارور رو داد فايل هاست رو دستكاري مردم باز ارور داد با tinyumbrella تست كردم ( start tts server رو زدم و بردم تو dfu و ريستور كردم ) باز آخراش ارور ٣١٩٤ داد، امروز 7.0.2 رو دانلود كردم بازم همين اروره ......... رو داد!
    باهمين tiny و با redsnow هم تست كردم نه فيكس ريكاوري ميشه نه از ريكاوري درمياد.

خواهشا و لطفا،سريعا يه راهي بندازين جلو پاي من كه كلا ازين بدبختي دربيام!
    ------------------------------------------------------------------------------------
    iPhone 4 - GSM - 6.1.3 to 7.- nonjailbreake / windows 7 - iTunes 11

نظر

• نوشته اصلی توسط aqae نمایش پست ها
      درود.گوشیم 4 است وقتی که وصل میکنم به ایتونز پیغام زیر را میده و گوشی را نمیشناسه واسه همین نمیتونم به ios7 ریستور کنم.
      ورژن ایتونزم 11 است.

http://upload7.ir/images/09289376859123565217.jpg
      درود.کسی نبود جواب ما را بده.!

نظر

• کمک کمک ارور 4013

سلام به همه ای دوستان من یه گوشی 4س 16 دارم که تو ریکاوری مد گیر کرده و بالا نمیاد و وقتی میخوام ریستورش کنم ارور 4013 یا ارور 4005 رو بهم میده

در مورد مشکل خودم هم بگم وقتی میخوام گوشی رو ریستورش کنم
        اولش فایل رو که انتخاب میکنم و بعد ایتیونز شروع میکنه به اکسترا کردن فایل و بعدش گوشی ریبوت میشه یه بار ارم اپل میاد و باز یه بار دیگه ریبوت میشه (که این بار باید فایلها در داخل گوشی اکسترا بشه و اون نوار پر بشه و لی به جای این که اون نوار بیاد و وشروع بشه به پر شدن این نوشته ها میاد و بعدشم گوشی هنگ میکنه و کامپیوتر هم گوشی رو دیگه نمیشناسه وگوشی به هیچ فرمانی بجز ریست(کلید هوم و روشن) جواب نمیده
        عکس ارور که میده عکس از صفحه ای گوشیم

نظر

• سلام اساتید
          گوشی آیفون 4s وقتی میزنم برای ریستور کردن ارور 21 میده
          برای رفع ارورش باید چکار کنم ؟؟
          کمکم کنید ...

نظر

• سلام
            من 3Gs دارم و امروز اومدم گوشی رو از 6.1.2 به 6.1.3 ریستور کنم
            http://www.i-phone.ir/forums/cachedI...3f70cached.jpg
            تا این قسمت پیش رفت ولی وقتی که باید گوشی ریست میشد دیگه روشن نشد
            من خودم گوشی رو روشن کردم
            روی خود گوشی این پیغام اومده که گوشی رو به itunes متصل کنید
            ولی وقتی وصل می کنم این پیغام میاد :
            the iphone software update server could not be conected
            پورت usb رو عوض کردم آخرین ورژن itunes رو نصب کردم
            روی یک سیستم دیگه چک کردم
            آنتی ویروس رو غیر فعال کردم
            ولی بازم نشد
            لطفا راهنماییم کنید

نظر

• آقا یه گوشی iphone 5 دارم داشتم تو apple store نرم افزار ویچت رو آپدیت میکردم که یهو یه صفحه آبی اومدو خاموش شد بعد که هر کاری کردم روشن نشد تا اینکه دکمه هوم + لوک رو زدم که 15 ثانیه نگه میداری که صفحم رنگهاش قاطی پاتی میشدو بالا نمیومد ولی از هر 5 بار که این کارو میکردم یه بارش بالا می اومد و نرم افزار ویچت تو آپدیت گیر کرده بود نه قطع میشد نه جلو میرفت تو شاپ هم که میرفتم دوباره صفحه آبی میومدو خاموش میشد ((ios6.1.4 جیلبریک شده))
              تااینکه تصمیم به ریستور گرفتم به 7.0.2 با آیتونز که تا نصفه میره یهو صفحه گوشی آبی میشه و دیگه رو کامپیوترم جلو نمیره با خود 6.1.4 هم ریستور میکنم همین مشکلو داره و ارور خاصی نمیده
              الان دیگه اصلا بالا نمیاد عکس یه کابل یو اس بی رو ال سی دی گوشیه که میگه باید به آیتونز وصل بشه
              تو رو خدا کمک کنید چیکار کنم؟
              این صفحه آبی چیه؟؟
              ویرایش توسط mohammad6765 : https://i-phone.ir/forums/member/139468-mohammad6765 در ساعت 17-10-2013, 02:37 AM

نظر

• سلام
                من آیفون 4 دارم الان ios 7.0.2 روشه
                میخوام دانگرید کنم به 6.1.3
                فایل shsh هم دارم با snowbreez ipws ساختم ولی وقتی میخوام ری استور کنم ارور 11 میده!
                کسی میدونه مشکل کجاست؟ چیکار کنم؟

نظر

• دوستان داشتم آیفون ۴ رو ریستور میکردم این ارور رو داد
                  This device isn't eligible for the requested build

فایل Hosts درست هست
                  آیتونز آخرین وذژن هست
                  بعد داشتم تو نت سرچ میکردم بیشتر کسایی که این ارور رو میگیرن ابتدای ریستور هست ماله من تقریبا 70% رفته ارورو میده
                  همه چیز هم مرتب هست با چیز پی ان هم زدم با 2-3 تا سیستم دیگه هم امتحان کردم و با مک

موندم چشه از یه تعمیرکار پرسیدم میگفت flash ic سوخته درست هم نمیشه دیگه

کسی راهی داره
                  ویرایش توسط hacker0011 : https://i-phone.ir/forums/member/14427-hacker0011 در ساعت 20-10-2013, 07:42 AM

نظر

• کسی نیست کمک کنه

نظر

• سلام دوستان من 4s جیلبریک ios5.2 دارم دیشب شنیده بودم اپدیت با گوشی کردنی هیچ اطلاعاتی نمیره همین جوری بدون بکاپ جوگیر شدم از گوشی زدم اپدیت کنه الان گوشی تو ریکاوری مود گیر کرده به ایتونز وصل کردنی هن ios7 رو می خواد دانلود کنه که 40 ساعت میکشه من الان چی کار کنم لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ksksks نمایش پست ها
                        سلام دوستان من 4s جیلبریک ios5.2 دارم دیشب شنیده بودم اپدیت با گوشی کردنی هیچ اطلاعاتی نمیره همین جوری بدون بکاپ جوگیر شدم از گوشی زدم اپدیت کنه الان گوشی تو ریکاوری مود گیر کرده به ایتونز وصل کردنی هن ios7 رو می خواد دانلود کنه که 40 ساعت میکشه من الان چی کار کنم لطفا کمک کنید
                        ذوست عزیز گوشی جیل رو که آپدیت نمی کنند
                        ios 5.2 نداریم ولی اگر 5.1 هست میتونید همون 5.1 ریستور کنید با shsh در غیر این صورت این فایل رو دانلود کنید 7.0.2

http://appldnld.apple.com/iOS7/091-9...1_Restore.ipsw

و با آموزش های توی سایت ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط captain_kasra نمایش پست ها
                          سلام
                          من آیفون 4 دارم الان ios 7.0.2 روشه
                          میخوام دانگرید کنم به 6.1.3
                          فایل shsh هم دارم با snowbreez ipws ساختم ولی وقتی میخوام ری استور کنم ارور 11 میده!
                          کسی میدونه مشکل کجاست؟ چیکار کنم؟
                          نمیشه دانگرید کرد!
                          باید صبر کنید فعلا

نظر

• ببخشید الان تمام اطلاعاتم میره ؟ حساسیتم رو کونتکت هامه!!!یکی همایتونزم به ایتونزاستور وصل نمیشه چطور اونمشکل روحل کنم؟!!!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hacker0011 نمایش پست ها
                            ذوست عزیز گوشی جیل رو که آپدیت نمی کنند
                            ios 5.2 نداریم ولی اگر 5.1 هست میتونید همون 5.1 ریستور کنید با shsh در غیر این صورت این فایل رو دانلود کنید 7.0.2

http://appldnld.apple.com/iOS7/091-9...1_Restore.ipsw

و با آموزش های توی سایت ریستور کنید
                            ببخشید الان تمام اطلاعاتم میره ؟ حساسیتم رو کونتکت هامه!!!یکی همایتونزم به ایتونزاستور وصل نمیشه چطور اونمشکل روحل کنم؟!!!

نظر

• ۵اس ام صفحه ابی داده هر کار میکنم ریستور نمیشه کسی ایده ای داره؟؟؟؟؟
                              از توی دوربین این اتفاق افتاد
                              ارور 14 می ده

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad6765 نمایش پست ها
                                آقا یه گوشی iphone 5 دارم داشتم تو apple store نرم افزار ویچت رو آپدیت میکردم که یهو یه صفحه آبی اومدو خاموش شد بعد که هر کاری کردم روشن نشد تا اینکه دکمه هوم + لوک رو زدم که 15 ثانیه نگه میداری که صفحم رنگهاش قاطی پاتی میشدو بالا نمیومد ولی از هر 5 بار که این کارو میکردم یه بارش بالا می اومد و نرم افزار ویچت تو آپدیت گیر کرده بود نه قطع میشد نه جلو میرفت تو شاپ هم که میرفتم دوباره صفحه آبی میومدو خاموش میشد ((ios6.1.4 جیلبریک شده))
                                تااینکه تصمیم به ریستور گرفتم به 7.0.2 با آیتونز که تا نصفه میره یهو صفحه گوشی آبی میشه و دیگه رو کامپیوترم جلو نمیره با خود 6.1.4 هم ریستور میکنم همین مشکلو داره و ارور خاصی نمیده
                                الان دیگه اصلا بالا نمیاد عکس یه کابل یو اس بی رو ال سی دی گوشیه که میگه باید به آیتونز وصل بشه
                                تو رو خدا کمک کنید چیکار کنم؟
                                این صفحه آبی چیه؟؟
                                عزیز منم این مشکلو دارم صبر کردم ببینم اساتید راه حلی میزارن جلو پامون یا دیگه فایده نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X