اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    فریم ویرم 5.1.1 هستش می خوام با ایتونز به ios7 ریستور کنم ارور زیاد میاد
    علتش چیه ؟!چیز پی ان هم دارم و فایروال هم خاموشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
      سلام
      فریم ویرم 5.1.1 هستش می خوام با ایتونز به ios7 ریستور کنم ارور زیاد میاد
      علتش چیه ؟!چیز پی ان هم دارم و فایروال هم خاموشه!
      error -1
      حالت اول :دستگاه مشکل سخت افزار داشته باشد که معمولا برای گوشی هایی ضربه خورده یا ابخورده خاموش می باشد که باید سخت افزار مورد نظر را برسی کرد.

حالت دوم: مربوط به کرش در حالت DFU میباشد که برای رفع ان باید نرم افزار redsn0w را اجرا و سپس به قسمت extras رفته وگزینه ی recovery fix را انتخاب و تا پایان مرحله رفته و سپس دوباره دستگاه را به حالت Pwned DFU برده و مجدد اقدام به ریستور نمایید.

حالت سوم:مربوط به ولتاژهای اضافی داخل مدار سخت افزار می باشد که با تخلیه شاز کامل و دوباره شارژکرده و اقدام به ریستور نمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
        error -1
        حالت اول :دستگاه مشکل سخت افزار داشته باشد که معمولا برای گوشی هایی ضربه خورده یا ابخورده خاموش می باشد که باید سخت افزار مورد نظر را برسی کرد.

حالت دوم: مربوط به کرش در حالت DFU میباشد که برای رفع ان باید نرم افزار redsn0w را اجرا و سپس به قسمت extras رفته وگزینه ی recovery fix را انتخاب و تا پایان مرحله رفته و سپس دوباره دستگاه را به حالت Pwned DFU برده و مجدد اقدام به ریستور نمایید.

حالت سوم:مربوط به ولتاژهای اضافی داخل مدار سخت افزار می باشد که با تخلیه شاز کامل و دوباره شارژکرده و اقدام به ریستور نمایید.
        redsn0w 0.9.15b3 رو دانلود کردم اما iOS7 رو ساپورت نمی کنه ! اصلا اون قسمت Recovery fix هم فعال نمیشه !! :s
        چه کنم؟
        ویرایش توسط rezaelx : https://i-phone.ir/forums/member/92053-rezaelx در ساعت 22-09-2013, 05:14 PM

نظر

• دوستان لطفا کمک کنید چون این ارور حسابی کلافم کرده
          the ipad could not be restored. an unknown error occurred (2).
          این ارور رو موقع ریستور کردن ipad 2 به ios 7 دریافت میکنم

نظر

• سلام من می خوام به آیفون 4 دم رو به ios7 آپدیت کنم. آیتونز error می ده که مفهومش اینکه ارتباط با سرور قطع است. در ضمن گوشی خاموش است و وقتی دکمه پاور رو نگه می دارم و یا کامپیوتر متصل می کنم علامت آیتونز رو نشون می ده که زیرش شکل usb کشیده شده.

نظر

• به اینترنت وصل باشه
              فایروال خاموش بشه
              از یو اس بی اصلی پشت کیس استفاده بشه
              از کابل اصلی استفاده بشه
              اگه مشکل حل نشد دی اف یو امتحان بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
                مدل دستگاه؟
                به آخرین ورژن نهایی 6.1.3 یا 6.1.4 ریستور کنید
                سلام دوسته عزیز اصن نمیشه فک کنم سخت افزاریه.........اخه هم به حالته دی اف یو بردم هم به حالت ریکاوری بازم نشد

نظر

• کسی میدونه این اررور مربوط به چیه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط eddi نمایش پست ها
                    کسی میدونه این اررور مربوط به چیه ؟؟؟
                    مشكل از اينترنت هست به سرور اپل وصل نميشه

نظر

• ایفون 4 و 4s , 5 رو به راحتی با همین سیستم ریستور کردم

نظر

• سلام شما این مشکلو از چه جوری حل کردی من چند روز هست که کلافه شدم میشه راهنمای کنید.

نظر

• من یه 4س دارم که ریستور نمیشه و توی ریکاوری مد گیر کرده موندم چیکارش کنم
                          ارور 4013 و 4005 میده
                          کسی میدونه معنی این ارور ها چیه و چجوری باید رفعشون کرد

نظر

• درود.گوشیم 4 است وقتی که وصل میکنم به ایتونز پیغام زیر را میده و گوشی را نمیشناسه واسه همین نمیتونم به ios7 ریستور کنم.
                            ورژن ایتونزم 11 است.

http://upload7.ir/images/09289376859123565217.jpg
                            ویرایش توسط aqae : https://i-phone.ir/forums/member/74362-aqae در ساعت 01-10-2013, 11:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                              redsn0w 0.9.15b3 رو دانلود کردم اما iOS7 رو ساپورت نمی کنه ! اصلا اون قسمت Recovery fix هم فعال نمیشه !! :s
                              چه کنم؟

فعال نیست چون گوشیت روشنه ! گوشی رو خاموش کن امتحان کن ! میشه !

نظر

• آیفون 4 رو میخوام ریستور کنم به 7.0.2 ارور 3004 میده
                                آنتی ویروس هم غیرفعاله و v پی n هم روشن
                                ولی باز ارور میده

نظر

صبر کنید ..
                                X