اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رهایی از ارور 3194 هنگام رستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بنده می خواستم از 7 به 6.1.3 آیفون 4 را دانگرید خواستم بکنم ارور 3194 را میده چه باید کنم کسی هست جوابم بده
    ویرایش توسط صفدر حسین : https://i-phone.ir/forums/member/87288-صفدر-حسین در ساعت 30-09-2013, 10:41 PM

نظر

• سلام من گوشی به 7.0.2 ریستور کردم حالا میخام به ورژن 6.1.2 دانگرید کنم shsh 6.1.2 رو هم ندارم چیکار کنم از shsh گوشی دیگه میتونم استفاده کنم خواهشن کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط صفدر حسین نمایش پست ها
        بنده می خواستم از 7 به 6.1.3 آیفون 4 را دانگرید خواستم بکنم ارور 3149 را میده چه باید کنم کسی هست جوابم بده
        نوشته اصلی توسط activeatena نمایش پست ها
        سلام من گوشی به 7.0.2 ریستور کردم حالا میخام به ورژن 6.1.2 دانگرید کنم shsh 6.1.2 رو هم ندارم چیکار کنم از shsh گوشی دیگه میتونم استفاده کنم خواهشن کمکم کنید
        متاسفانه شما امكان دانگريد نداريد
        يعني فعلا دانگريدي از ios7 وجود نداره!!!
        ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 30-09-2013, 10:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan-s3 نمایش پست ها
          من یک سوال داشتم و اینه که اگه الان من از این روش برم جلو دیگه آیتونز این ارور رو میده یا نه؟؟ یعنی دوباره آیتونز مراحل verfing رو انجام میده یا نه فقط میره سراق نصب؟؟ مسکه با این روش به ورژن پایین تر یعنی همون 6.1.3 یا 7 هم میشه ریستور کرد.دوستان یه راهنمایی کنن ممنون

چگونه آیپد را به DFU Mode ببریم :

1-آیفن را با سیم به کامپیوتر وصل کنید و حتماً صدای connect وdisconnect شدن رو بشنوید.(از خود PC )
          2- آیپد را خاموش کنید.
          3-دو دکمه home + power را دقیقا برای 10 ثانیه با هم نگه دارید
          4- دگمه power را ول کرده ولی همچنان home را نگه دارید و به کامپیوتر نگاه کنید تا زمانی که کامپیوتر دستگاهتان را به عنوان یک USB device بشناسد و چند لحظه بعدش آیتونز آیپد شما را detect (شناسائی ) خواهد کرد.
          لطفا یکی جواب منم بده من دانگرید نمیخوام بکنم از 6.1.3 به 7.0.2 . وسط آپدیت به فریمور 7.0.2 آخراش ارور 3194 رو داد(فایل هاست رو هم ادیت کردم , روی چندتا pc دیگه هم تست کردم نشد) میخوام ببینم اگه از روش بالا برم تو dfu امکان نصب هست؟؟
          ویرایش توسط sasan-s3 : https://i-phone.ir/forums/member/31303-sasan-s3 در ساعت 30-09-2013, 11:07 PM

نظر

• جالبم ایجاس که من با همین pc دو تا آفون 4 دیگه ریستور کردم به 7.0.2 بدون هیچ ایرادی!!!!!

نظر

• اگه من فایل shsh رو داشته باشم امکان داره برگردم به ورژن 6.1.3 یا هر ورژنی که ازش shsh داشته باشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan-s3 نمایش پست ها
                لطفا یکی جواب منم بده من دانگرید نمیخوام بکنم از 6.1.3 به 7.0.2 . وسط آپدیت به فریمور 7.0.2 آخراش ارور 3194 رو داد(فایل هاست رو هم ادیت کردم , روی چندتا pc دیگه هم تست کردم نشد) میخوام ببینم اگه از روش بالا برم تو dfu امکان نصب هست؟؟
                1 بار فایل hosts رو کات کنید رو درایو دیگه و تست کنید
                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام
                  من ورژن 6 بودم به 7 ریستور کردم اما آخرش این ارور رو تو ایتیونز نشون میده ! وگوشیم بالا نمیاد! گوشیمم 4 هست ! میشه کمکم کنید ؟

There is a problem with your iPhone.
                  Please visit the Service Answer Center to find answers to all your questions about service options, warranty and other processes in your country.
                  To find your nearest Apple Store, click here.
                  ویرایش توسط saBers : https://i-phone.ir/forums/member/88617-sabers در ساعت 01-10-2013, 09:46 PM

نظر

• سلام دوستان من گوشیم رو که ایفون 4 هستش از 6.1.3 می خواستم به 7.02 آپدیت کنم وسط کار خاموش شد الان هم رو صفحه ریکاوری هستش هر کاری می کنم دوباره آپدیت کنم آخر آپدیت که میرسه ارور 3194 میده و گیر میکنه تا تقریبا 3/4 مسیر آپدیت پر میشه رو گوشی چیکار کنم؟

نظر

• سلام . ایراد واسه بیس باند گوشیه .

نظر

• خوب باید چیکار کرد؟

نظر

• دوستان باز مثه اینکه شیلترازنوع تحریم شدیم تست کنید لطفا واسه شمام ارور میده ؟؟

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
                          Tapatalk

نظر

• سلام دوستان . من ایفون 5 دارم ورژن 6.1.4 حالا ورژن 7.0 دانلود کردم میخوام نصب کنم . ولی با ارور 3194 مواجه شدم . ویندوز 7 هست . فایل هاست هر کاری باهاش بگین انجام دادم نشد که نشد . شایدم درست انجام ندادم . از قند شکن فری گیت هم استفاده میکنم . ممنون میشم منو راهنمایی کنین . خیلی واجب

نظر

• نوشته اصلی توسط soheilbalaaaa نمایش پست ها
                              سلام دوستان . من ایفون 5 دارم ورژن 6.1.4 حالا ورژن 7.0 دانلود کردم میخوام نصب کنم . ولی با ارور 3194 مواجه شدم . ویندوز 7 هست . فایل هاست هر کاری باهاش بگین انجام دادم نشد که نشد . شایدم درست انجام ندادم . از قند شکن فری گیت هم استفاده میکنم . ممنون میشم منو راهنمایی کنین . خیلی واجب
                              شما بايد 7.0.3 كه اخرين فريمور هست رو دانلود كنيد
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• اقا ما هر کاری کردیم ایفون 4 درست نشد. ارور 3194.
                                فایل هاست با هر کدی که توی نت بود تست کردم. با فندق شکن. رو حالت ریکاوری و duf هم زدم .هیچ تاثیر نداره. الان گوشی بالا نیاد. روی ریکاوری میره فقط.
                                چه کنم اساتید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X