اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رهایی از ارور 3194 هنگام رستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنون از دوست عزیز بابت پاسختون
    پاسختون خیلی تخصصیه
    راستش من در زمینه اپل آماتور اماتورم
    اگه می شه یه کم به صورت مبتدی و پله پله توضیح بدین
    اولین کاری که باید بکنم چیه؟
    بعد یه سوال دیگه
    ایا تا اینجای کاری که اومدم از لحاظ نرم افزاری صدمه ندیده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jigileh نمایش پست ها
      ممنون از دوست عزیز بابت پاسختون
      پاسختون خیلی تخصصیه
      راستش من در زمینه اپل آماتور اماتورم
      اگه می شه یه کم به صورت مبتدی و پله پله توضیح بدین
      اولین کاری که باید بکنم چیه؟
      بعد یه سوال دیگه
      ایا تا اینجای کاری که اومدم از لحاظ نرم افزاری صدمه ندیده؟
      اگه گوشیتون بالا میاد که مشکلی پیش نیومده و با قبل تفاوتی نداره میتونید ازش استفاده کنید .

برای اینکه بدونید shsh دارید یا نه هم میتونید cydia رو باز کنید در صفحه اول بالای cydia با رنگ سبز نوشته چه فرمورهایی shsh دارید و یا اینکه tiny umberella رو دانلود و روی کامپیوتر نصب و گوشی رو به کامپیتور وصل کنید و با اون برنامه ببینید از چه فرمورهایی shsh دارید
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
        اگه گوشیتون بالا میاد که مشکلی پیش نیومده و با قبل تفاوتی نداره میتونید ازش استفاده کنید .

برای اینکه بدونید shsh دارید یا نه هم میتونید cydia رو باز کنید در صفحه اول بالای cydia با رنگ سبز نوشته چه فرمورهایی shsh دارید و یا اینکه tiny umberella رو دانلود و روی کامپیوتر نصب و گوشی رو به کامپیتور وصل کنید و با اون برنامه ببینید از چه فرمورهایی shsh دارید
        اول هم خدمت دوست گلم عرض شد که گوشی فقط تا آرم سیب میاد و دیگه هیچی نمیاد

نظر

اول هم خدمت دوست گلم عرض شد که گوشی فقط تا آرم سیب میاد و دیگه هیچی نمیاد
          خوب پس گوشیتون تا ریستور نشه بالا نمیاد .

میتونید با برنامه ifaith از فرموری که در حال استفاده بودید shsh بگیرید و مجدد به همون فرمور ریستور کنید ( آموزش داخل انجمن هست میتونید جستجو کنید )

و یا میتونید به جدیدترین فرمور که فعلا 4.3.5 هستش ریستور کنید تا ارور 3194 نگیرید ولی این فرمور فعلا جیلبریک untetherd نداره و بعد از هر بار خاموش شدن گوشی باید دوباره جیلبریک بشه تا بالا بیاد
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام دوستان عزیز
            من گوشی آیفون4 هست که فقط ورژن 4.3.5 رو دارم و اونو با روش تتر جیلبریک کردم و امروز که خواستم به ورژن 4.3.5 دوباره ریستور کنم و از نو جیلبریکش کنم فایل iPhone3,1_4.3.5_8L1_Restore.ipsw رو بهش دادم و اون هم بعداز چک کردن تو اینترنت شروع به ریستور کرد و در حین این مراحل اینترنت من قطع شده بود و وسط کار خواست به اینترنت وصل بشه و چون نتونست یه خطا داد و گوشی رفت به ریکاوری مود، بعد من اومدم گوشی رو جیلبریک کردم و با برنامه بوتش کردم و گوشی اومد بالا ولی سیم کارت رو نشناخت بعداش که خواستم دوباه از نو ریستور کنم خطای 3194 رو میده و حتی الان که دکمه ی چک کردن ورژن آیفون رو میزنم که آیا این 4.3.5 آخرین ورژن هست یا نه خطا میده و گوشی رو به هیچ وجه نمیتونم الان ریستور کنم به 4.3.5 . حتی برنامه رو که میزنم چک بکنه که آیا آیتونز هم آخرین ورژن هست یا خیر بازم میگه به سرور نمیتونم وصل بشم و اینترنت خودتونو چک بکنید.
            درضمن از 4.3.5 قبلی خودم نیز shsh ندارم. ورژن آیتونز من هم 10.4.1.10 هست.
            ممنون میشم راهنمایی ام کنید تا بتونم دوباره ریستور کنم.
            ویرایش توسط arash64a : https://i-phone.ir/forums/member/72995-arash64a در ساعت 06-10-2011, 12:53 AM

نظر

• ایفون ۴دارم ورژن ۴.۳.۳ میخوام رستورکنم به همین ۴.۳.۳ shsh هم دارم که خطای۳۱۹۴میده هاست ادیت شده تاینی رو هم استارت کردم نشد راهنمایی جامعیکه بشه کاری کرد چیه لطفا !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                ایفون ۴دارم ورژن ۴.۳.۳ میخوام رستورکنم به همین ۴.۳.۳ shsh هم دارم که خطای۳۱۹۴میده هاست ادیت شده تاینی رو هم استارت کردم نشد راهنمایی جامعیکه بشه کاری کرد چیه لطفا !!!
                با یه سیستم دیگه امتحان کن دوست من
                اغلب درست میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
                  با یه سیستم دیگه امتحان کن دوست من
                  اغلب درست میشه
                  نمیشه ویندوزموعوض کنم چون قبلا مشکلی نداشتم ورژن ایتونزم ۱۰.۲۲.۱۶ هستش مشکلی نیس ؟؟

نظر

• ارور 3194

سلام خدمت دوستان
                    دیروز گوشی آیفون 4 رو به 4.3.3 ریستور کردم که با خطای 1013 مواجه شدم و اون مرتفع شد
                    ولی در ادامه با خطای 3194 مواجه شدم که گوشی به حالت ریکاوری رفت و بالاخره بالا اومد و ...
                    ولی الان آنتن نداره ... البته طبق آموزش تاپیک مخصوص همین نسخه تو سایت پیش رفتم ولی هر کاری میکنم آنتن نمیاد...!
                    از تو تنظیمات گوشی ریست کردم ولی تاثیری نداشته.
                    اگه راهکاری هست که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
                    در ضمن فقط با چیز پی ان امتحان نکردم ... چون نداشتم.
                    =========================
                    =========================
                    ممنون از راهنمایی همه دوستان ...
                    بالاخره موفق شدم به یک ورژن پایین تر دانگرید کنم و مشکل آنتن هم کاملا برطرف شد.
                    جهت اطلاع دوستان هم بگم که فقط با صبر و حوصله و چندین بار ریستور کردن موفق به انجام این کار شدم.
                    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 09-10-2011, 06:18 PM

نظر

با سلام
                      گوشی 4g من روی آرم سیب گیر کرد و بالا نیومد
                      الان میخوام رستورش کنم با ورزن 4.3.2 در ضمن ورزن خودش 4.3 هستش
                      موقعی که به آیتونز وصل میکنم و فایل رو انتخاب میکنم بعد از اکستراکت ارور 3194 میده
                      ورژن آیتونزم هم 10.4.0.80 هستش

از اساتید راهنمایی میخواستم
                      با تشکر
                      بازم سلام
                      بالاخره حل شد
                      اومدم با ورژن 4.3.5 ریستور کنم باز ارور 3194 داد
                      فایل هاست رو هم ویرایش کردم باز همون ارور رو داد
                      گفتم چی کنم چی نکنم زدم همون فایل هاست رو پاک و ریشه کن کردم
                      گوشی به قشنگی رفت واسه رستو و جلبریک هم کردم
                      امیدوارم این تجربه مفید واقع شده باشه

نظر

بازم سلام
                        بالاخره حل شد
                        اومدم با ورژن 4.3.5 ریستور کنم باز ارور 3194 داد
                        فایل هاست رو هم ویرایش کردم باز همون ارور رو داد
                        گفتم چی کنم چی نکنم زدم همون فایل هاست رو پاک و ریشه کن کردم
                        گوشی به قشنگی رفت واسه رستو و جلبریک هم کردم
                        امیدوارم این تجربه مفید واقع شده باشه
                        محتوياتشوپاك كردي يا كل فايل هاست رو ؟؟ قندشكن هم روشن كردي ؟؟

نظر

• دوستان فایل هاست مک کجا هست ؟

نظر

• مشكل در ريستور

سلام دوستان من قبلا ورژنم 5 بتا6 بود كه اكسپاير شد بعد كه ميخواستم برم به ورژن ديگهاي ارور 1015 ميداد
                            تو حالت ريكاوري مد ميموند
                            اخر مجبور شدم ببرم علاالدين تا برام درست كنن گفتن بايد با سيستم مك بالا بياريش
                            الن ورژنم 4.2.1 اگر به 5 فينال ببرم بازم ميره تو ريكاوري؟؟؟
                            كمك كنيد

نظر

• آغا من همه ی این کارارو کردم جواب نگرفتم
                              فقط یه راه هست

فقط لاین 127.0.0.1 باشه بقیه لاین های پایین پاک شه

بعد برید به حالت dfu بعد بثل قبل ریستور کنید
                              200% جواب میگیرید

یادتون نره از چیز پی ان استفاده کنید

نظر

• اين فايل توسط tinyumbrella تغيير كرده و شمااگر كل فايل رو پاك كنيد مشكلتون ل ميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X