اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید بیسباند 6.15 برای 3GS , 3G توسط Redsn0w 0.9.14b1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با آیتونزم فریمور اورجینال 6.1.3 هم ریستور کردم بازم همین مشکلو دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط caspian_nets نمایش پست ها
      الان من میخوام رو 6.1.3 اکتیو کنم نمیشه باید اینکاری که میگید رو انجام بدم. میخوام سیم ایران کامل بشناسه
      دوست عزيز اول از همه شما كلا راه رو اشتباه رفتي شما يه فايل اورجينال ipsw بايد داشته باشي
      گوشي شما انلاك فكتوري شده هيچ نيازي به اين كارايي كه الان ميكنيد نيست
      شما گوشي رو بزن به كامپيوتر بعد خاموشش كن دكمه هوم و پاور رو باهم بگير تا ارم سيب بياد و دوباره بره حدود ده ثانيه نگه دار بعد پاور رو در حالتيكه هوم رو هنوز نگه داشتي ول كن و اينقدري نگه دار كه كامپيوتر به عنوان usb شناسايي كنه.
      بعدش هوم رو هم ول كن برنامه ايتيونز رو باز كن يه restore اونجا هست شيف كيبرد رو بگير و رو اون رستور كليك كن فايل ipsw رو كه گرفتي بده بهش و رستور كن هيچ كاري نكن تا گوشي دوباره بالا بياد همين.

نظر

با آیتونزم فریمور اورجینال 6.1.3 هم ریستور کردم بازم همین مشکلو دارم
        شما الان بايد به 4.1 رستور كني بيس باند رو دانگريد كني بعد بيايي اين كارايي كه گفتم رو انجام بدي يعني با ايتيونز به فايل اورجينال 6.1.3 اپديت كني
        ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 22-07-2013, 06:54 PM

نظر

• الان من بردم حالت dfu بعد فریمویر 4.1 اورجینالو با آیتونز ریستور کردم
          بعد که بالا اومد گفت که باید وصل آیتونز بشه حالت قفل بود.
          لطفا مراحل کامل دانگرید رو بگید بنده dfu رو بلدم ببرم فقط نمیدونم چطور بیس باند و ورژن رو دانگرید کنم؟
          آیا برای دانگرید برنامه redsn0w نیاز هست یا با آیتونز هم میشه؟ مراحلشو ممنون میشم بگید
          ویرایش توسط caspian_nets : https://i-phone.ir/forums/member/121289-caspian_nets در ساعت 22-07-2013, 07:18 PM

نظر

الان من بردم حالت dfu بعد فریمویر 4.1 اورجینالو با آیتونز ریستور کردم
            بعد که بالا اومد گفت که باید وصل آیتونز بشه حالت قفل بود.
            لطفا مراحل کامل دانگرید رو بگید بنده dfu رو بلدم ببرم فقط نمیدونم چطور بیس باند و ورژن رو دانگرید کنم؟
            آیا برای دانگرید برنامه redsn0w نیاز هست یا با آیتونز هم میشه؟ مراحلشو ممنون میشم بگید
            الان در همین حالت گوشی رو با رد اسنو جیلبریک کنید تا اکتیو شه و بتونید بعد بیس باند رو چک کنید .

بعد از جیلبریک با این آموزش ادامه بدید : http://www.i-phone.ir/forums/thread69258.html

ممکنه یه مقدار طولانی باشه . پس بزارید کارش کامل انجام بشه .

بعد از اینکه تمام شد حتما برید و چک کنید ببینید بیس باند دانگرید شده ؟

اگه شده بود با 6.1.3 اورجینال ریستور کنید و بعد که بالا اومد بزارید آیتونز اکتیو کنه. ..

نظر

• آقا دستتون درد نکنه حل شد واقعا کارتون درسته دستتون درد نکنه خیلی وقته میخوام اینکارو بکنم با این آموزش شما راحت انجام شد دستتون درد نکنه

نظر

• سلام.خدا قوت
                ویرایش توسط navid111 : https://i-phone.ir/forums/member/98217-navid111 در ساعت 03-08-2013, 02:32 PM

نظر

• سلام
                  مشکل من هم در مورد 3gs هست، هیچوقت ریستورش نکردم تا الان 3.1.3 بود و جیلبریک. چون فکر میکردم گوشیم آنلاک فکتوریه توسط خود آیتونز به 6.1.3 بردم البته با فریموری که دانلود کرده بودم. حالا اکتیو نمیشه و میگه سیمکارت مورد نظر و باید بزارم.
                  بیس باند آپدیت شده، در عین حال نمیتونم بیس باندشو به ipad آپدیت کنم و بهد دانگریدش کنم که اکتیو بشه توسط جیلبریک. الان آیتونز هم فقط پیامی مبنی بر لاک بودن گوشی میده. چه کاری میتونم برای حل مشکلش بکنم !؟!
                  تشکر.
                  ویرایش توسط MaGNeTiViTe : https://i-phone.ir/forums/member/31309-magnetivite در ساعت 14-09-2013, 02:01 PM

نظر

• سلام خسته نباشید .میخوام ios iphone 3gs رو به 6.1 اپدیت کنم .ولی نمیدونم گوشیم انلاکه یا نه .خواهشن راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ZeRo123 نمایش پست ها
                      سلام خسته نباشید .میخوام ios iphone 3gs رو به 6.1 اپدیت کنم .ولی نمیدونم گوشیم انلاکه یا نه .خواهشن راهنمایی کنید
                      سلام
                      به این نسخه نمیتونید ری استور کنید
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• كسي ميدونه اگه بيس باند نتونه هيچ عددي رو نشون بده و جلوش خالي باشه تو ستينگ . و گوشي imei رو هم نشون نده و دكمه ي wi-fi هم كم رنگ و غير فعال باشه چه كار ميشه كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط msosm نمایش پست ها
                          كسي ميدونه اگه بيس باند نتونه هيچ عددي رو نشون بده و جلوش خالي باشه تو ستينگ . و گوشي imei رو هم نشون نده و دكمه ي wi-fi هم كم رنگ و غير فعال باشه چه كار ميشه كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                          بیس باند گوشی پریده و کاری هم نمیشه کرد معمولا هم هزینه ی بالایی داره و هم قطعش هم کمه ریسکش هم بالا هست
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوست من
                            این اتفاق مشابه برای من هم افتاده و من با redsn0w دوباره بیسباندم رو آمردم ولی همون 6:15 دوباره مراحل دانگرید رو برو شاید جواب بگیری ( من مبتدی هستم)

نظر

• با این روش میشه ایفون 3gs رو ورزن 6.1.3 اکتیو کرد

نظر

• سلام خدمت دوستان من یک آیفون 3جی دارم که جیلبریکش کردم و بیس باندش رو هم از 6.15 به 5.13 دانگرید کردم و رسیدم به قسمتی که باید در سیدیا برنامه ای رو دانلود کنم که آنتن بیاد ولی وایرلس گوشیم وصل نمیشه به مودم چه کار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X