اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل ارور ۱۶۰۰ و ۱۶۰۴ هنگام ریستور به فریمور ۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• salam

khaste nabashid doostan man macuser hastam eshtebahi ke kardam ghable inke shsh az 3.1.2 begiram up kardam be 4 hala harkari mikonam nemitoonam custom ro restore konam too rcovery 1604 error mide va too dfu 1600 kheyli jaham sar zadam kole topicharam khoonadam vali bi fayedas chizi dastgiram nashode age momkene begin chikar konam modele gooshim 3gs 32g hast ghablan 3.1.2 jail shode ba blackrain va unlock hast lotfan begid chikar konam???????

نظر

• به این انجمن خوش امدید
      به قوانین احترام بزارید و لطفا فارسی تاپ کنید
      ویرایش توسط incredibleapple : https://i-phone.ir/forums/member/2462-incredibleapple در ساعت 16-07-2010, 05:29 PM

نظر

• مجددا سلام
        من معذرت میخوام که فارگلیسی نوشتم با مک بوک بودم هر چی گشتم نتونستم فارسیشو پیدا کنم حالا امیدوارم که متوجه مشکل من شده باشید وممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• سلام بچه ها
          من ایفون 3gs 32gb بوت روم جدید بعد از نصب یه برنامه از طریق cydia گوشیم هنگ کرد بعد فقط تصویر سیب میاد رو صفحه وقتی اومدم یا ایتونز 3.1.3 کاستوم بریزم error 1604 را داد ایا کسی میتونه بهم کمک کنه تا مشکلم حل بشه و بتونم دوباره ورژن 3.1.3 رو بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر از همه دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed2000tehran نمایش پست ها
            سلام بچه ها
            من ایفون 3gs 32gb بوت روم جدید بعد از نصب یه برنامه از طریق cydia گوشیم هنگ کرد بعد فقط تصویر سیب میاد رو صفحه وقتی اومدم یا ایتونز 3.1.3 کاستوم بریزم error 1604 را داد ایا کسی میتونه بهم کمک کنه تا مشکلم حل بشه و بتونم دوباره ورژن 3.1.3 رو بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر از همه دوستان
            ورژن itune چنده؟

نظر

• راستی اینو اضافه کنم که قبلا ورژن 3.1.3 ر.ش نصب بوده حالا بازم می خوام 3.1.3 کاستوم رو بریزم که error 1604 v رو میده بوت رومشم جدیده
              ایا کسی میتونه مشکلم رو حل کنه؟؟؟؟؟

با تشکر

نظر

• 9.2.0.61 ورژن ایتونزم هست

نظر

راستی اینو اضافه کنم که قبلا ورژن 3.1.3 ر.ش نصب بوده حالا بازم می خوام 3.1.3 کاستوم رو بریزم که error 1604 v رو میده بوت رومشم جدیده
                  ایا کسی میتونه مشکلم رو حل کنه؟؟؟؟؟

با تشکر
                  نمی تونی فقط با کاستوم برو به 4

نظر

• میشه کاری کرد؟؟؟

نظر

• برم به 4 جیلبرک میشه کرد اخه بوت رومم جدیده؟؟؟؟

نظر

برم به 4 جیلبرک میشه کرد اخه بوت رومم جدیده؟؟؟؟
                        نننننننننه با کاستوم برو

نظر

• نوشته اصلی توسط daneshmand نمایش پست ها
                          نننننننننه با کاستوم برو
                          لطفا با الفاظ درست و محترمانه همدیگرو خطاب کنید...
                          ---------------------------------------------------------------------------
                          ‎یادش بخیر چه دورانی بود...

نظر

• سلام ، آقا من 2تا آیپاد تاچ 2g دارم . 8 و 16 گیگ. MB531E/A مدل A1288
                            ورژن 8گیگ 3.1.2 بود که با blakra1n جیلبریکش کرده بودم.
                            16 گیگ هم 3.1.1 بود که داده بودم بیرون واسم جیلبریکش کرده بودن (نمیدونم با چه برنامه ای )
                            چند روز پیش یکی از دوستان کاستوم فریور 4 رو تو انجمن گذاشته بود که من 2G اون رو دانلود کردم و بعد از آپدیت آیتیونز به 9.2 هر 2تا آیپاد رو خواستم ریستور کنم که هیچکدومش ریستور نشد و الان فقط زده connect to itunes
                            اگه میشه یه راهنمایی بفرمایین بیزحمت .
                            بدجوری گیج شدم من !
                            درضمن هردفعه یه اررور میداد ، 1604 و 1601 و 1602 و ...
                            هردفعه هم که به DFU میبرم فقط صفحه سیاه میشه و تو divece manager نمینویسه Apple in DFU Mode

نظر

• سلام دوستان
                              من يه گوشي ايفون3gs دارم كه جديدا از ورژن 3.1.2به ورژن 401 ريستوركردم گوشي كار ميكنه وآنتنم داره ولي هيچ نرم افزاري روي اون نصب نميشه وچون تازه اونو خريدم نميدونم بايد چكار كنم از يكي از دوستان ميخواستم اگه امكان دراه منو راهنمايي بكنه در مورد نصب نرم افزار وچگونگي جيلبرك كردن
                              مرسي

نظر

• من میخوام کاستوم 3.1.2 بریزم رو 3g
                                ibooty 1.5 گوشیم رو به اون حاتی که باید نمیبره و تو حالت ریکاوری هم وقتی میخوام رستور کنم 1600 میده
                                چی کار کنم ؟

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X