اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل ارور ۱۶۰۰ و ۱۶۰۴ هنگام ریستور به فریمور ۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بعد کلی جستجو فقط یه برنامه واسه ارورهای ۱۶۰۰ و مشابه یافتم اونم مثل اینکه 3GS رو ساپورت نمیکنه ولی حالا تست کردن ضرر نداره

اول برنامه iREB رو از لینک زیر برای ویندوز دانلود کنید :

سپس آیتونز رو باز کنید و گوشی رو به dfu ببرید تا آیتونز اخطار بده که گوشی شما در حالت ریکاوری هستش در این حالت صفحه آیفون شما سیاه خواهد شد

حالا باید آیتونز رو ببندید و برنامه iREB رو اجرا کنید

برنامه که باز شد مدل گوشی خودتونو انتخاب کنید و چند ثانیه صبر کنید تا صفحه نمایش گوشی سفید یا قرمز رنگ بشه

الان باید آیتونز رو باز کنید و توسط فریمور کاستوم ریستور کنید

Devices Supported لیست گوشی هایی که ساپورت میکنه :

iPhone 2G
    iPhone 3G
    iPod Touch 1G
    iPod Touch 2G
    ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 06-07-2010, 08:55 AM

نظر

جگرمون خون شد با این ارور ۱۶۰۰
      دوستان برای ۳Gs oldbootroom روی مک راهی نیست از دست این ارور خلاص بشیم

نظر

یه نفر هم گفته که من ارور ۱۶۰۰ داشتم

برای رفع این مشکل برنامه blackra1n رو اجرا کردم به صفحه گوشی نگاه کردم وقتی ریستارت شد سریع آیتونز رو باز کردم و کاستوم ۴ رو برای ریستور انتخاب کردم و این کار باعث شد فریمور ۴ جیلبریک شده داشته باشم
        ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 07-07-2010, 07:25 PM

نظر

راه حل برای رهایی از ارور 1600 و 1604 برای آیفون 3GS New Bootrom :

دانلود iBooty V1.3:
          RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

دانلود LibUSB :

Windows Xp :
          libusb-win32-******-bin-0.1.12.1.exe

Windows Vista/7 32-Bit:
          libusb-win32-******-bin-0.1.12.1.exe

قبل از اجرای iBooty اطمینال حاصل کنید که LibUSB را نصب کرده اید

گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید برنامه iBooty را اجرا کرده و بر روی گزینه Prepare Device for Custom Firmware کلیک کنید

پس از اتمام عملیات باید یک تصویر برف بر روی گوشی شما نمایش داده شود ، اگر تصویر مذکور را مشاهده نمی کنید چندین بار اینکار را در حالت DFU یا Recovery Mode تکرار کنید.
          تا زمانی که تصویر ذکر شده بر روی ایفون شما نمایش داده نشود در هنگام ریستور با ارورهای 1604 یا 1600 مواجه می شوید.

بعد از اینکه عملیات با موفقیت به پایان رسید iTunes را باز کرده و به کاستوم 4 ریستور کنید.

پس از اتمام ریستور ، باید گزینه Boot It برنامه iBooty را انتخاب کنید (کمی صبور باشید) تا گوشی شما بوت شود (از این پس هر بار که گوشی 3GS New Bootromخود را خاموش کنید مجبورید با استفاده از این گزینه ، گوشی خود را بوت کنید.

نکته : من چندین بار با نسخه 4 برنامه iBooty سعی کردم ولی موفق نشدم تا اینکه با نسخه 1.3 قادر به نصب فرمویر 4 و بوت کردن آن شدم.
          ویرایش توسط firefly : https://i-phone.ir/forums/member/15035-firefly در ساعت 07-07-2010, 09:33 PM

نظر

ممنون از شما خلاصه مشکل کلی از بچه ها با این روش حل میشه

منم تو آخر پست زیر گذاشتم این برنامه رو منتها بچه ها تست کردن گفتن کار نمیده

http://www.i-phone.ir/forums/post161036-6.html

احتمالا از ورژنی که شما استفاده کردی میشه جواب گرفت
            ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 07-07-2010, 09:44 PM

نظر

libusb واسه 64-bit چی؟!
              کمککک! مشکلا ک یکی دوتا نیس!

نظر

نوشته اصلی توسط amineshoma نمایش پست ها
                libusb واسه 64-bit چی؟!
                کمککک! مشکلا ک یکی دوتا نیس!
                تشریف ببر پست 1 لینک دانلود رو گذاشتم
                ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 08-07-2010, 08:41 AM

نظر

نوشته اصلی توسط edris_3gs نمایش پست ها

دوستان این تجربه یکی از کاربرای خارجی برده که موفق به انجام شده پس مسئولیت و توضیحات اضافه ای ندارم بدم خودتون چکش کنید

مراحل رفع ارور ۱۶۰۴ :

۱- نیازی نیست آیتونز رو مجدد نصب کنید همون ورژنی ر، که باهاش بکاپ گرفتید و ریستور کردید رو نگه دارید

۲- مطمئن بشید که گوشی از سیستم جدا هست و برنامه آیتونز بسته هستش

۳- این آموزش فعلا برای ویندوز xp هستش اگه مک یوزر هستید شما باید این مسیری که الان گفته میشه خودتون پیداش کنید : به این مسیر برید :

c:\documents and settings\<username you use to login to windows>\application data\apple computer\itunes\iphone software updates

در این مسیر چندین فایل خواهید دید اونا رو cut و paste کنید هر جایی که دوست دارید توجه کنید پاکشون نکنید وگرنه مراحل کار بهم میخوره و میتونید بعدن برگردونید سر جاشون

username خودتون رو با گرفتن دگمه های ctrl-alt-del پیداش کنید اگه فولدر رو نتونستید پیدا کنید حتما مسیر رو اشتباه اومدید

حالا آیتونز رو اجرا کنید و گوشیرو به حالت ریکاوری مد ببرید و مراحل ریستور رو اجرا کنید اگه میخواهید به ورژن پایین ریستور کنید تا مرحله ۳ پیش برید فریمور مربوطه رو انتخاب کنید و ریستور کنید

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان خیلی از مشکلات ریستور نشدن کاستوم ها میتونه درست به حالت recovery نرفتن باشه که همون ارور ۱۰۱۵ رو شامل میشه حالا برنامه ای اومده که این ارور رو رفع میکنه توسط این برنامه گوشی رو با یک کلیک به ریکاوری ببرید و بعد ریستور کنید

دانلود نسخه مک

دانلود نسخه ویندوز

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکات مهمی که کاربرا به اون دست یافتند :

drfaust :

من هم همین مشکل را داشتم. هر کاری کردم نشد. آخرش رفتم با یک سیستم عامل دیگر (روی همون کامپیوتر) تا تونستم آپگرید کنم.

imanjani :

بالاخره موفق شدم

اول ایفون رو خاموش کنید و کابل رو جدا کنید

home botton را نگه دارید و دوباره کابل رو وصل کنید انقدر نگه دارید که گوشی به حالت ریکاوری بره

بعد

custom firmware
                  رو نصب کنید البته این روش واسه این میباشد که گوشی شما در حال حاضر رو فریمور اصلی باشه اگه رو کاستوم هستید باید در حالت عادی ریستور کنید توسط کاستوم 4

m.punisher : این نکته خیلی مهمه

با سلام
                  گوشی من 3g هستش که مستقیم به 4 رفته بودم و با redsn0w جیلبرک کرده بودم وقتی می خواستم با کاستوم ادریس عزیز ریستور کنم تو حالت dfu ارور 1600 داد بعد از اون گوشیرو یکبار روشن و خاموش کردم و به حالت ریکاوری رفتم از اونجا بدون هیچ مشکلی با کاستوم تونستم ریستور کنم شاید این تجربه بتونه به دوستان کمکی بکنه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد کلی جستجو فقط یه برنامه واسه ارورهای ۱۶۰۰ و مشابه یافتم اونم مثل اینکه 3gs رو ساپورت نمیکنه ولی حالا تست کردن ضرر نداره

اول برنامه ireb رو از لینک زیر برای ویندوز دانلود کنید :

ورژن مک هم به زودی ریلیز میشه

سپس آیتونز رو باز کنید و گوشی رو به dfu ببرید تا آیتونز اخطار بده که گوشی شما در حالت ریکاوری هستش در این حالت صفحه آیفون شما سیاه خواهد شد

حالا باید آیتونز رو ببندید و برنامه ireb رو اجرا کنید

برنامه که باز شد مدل گوشی خودتونو انتخاب کنید و چند ثانیه صبر کنید تا صفحه نمایش گوشی سفید یا قرمز رنگ بشه

الان باید آیتونز رو باز کنید و توسط فریمور کاستوم ریستور کنید

یه نفر هم فروم خارجی گفته که من ارور ۱۶۰۰ داشتم

برای رفع این مشکل برنامه blackra1n رو اجرا کردم به صفحه گوشی نگاه کردم وقتی ریستارت شد سریع آیتونز رو باز کردم و کاستوم ۴ رو برای ریستور انتخاب کردم و این کار باعث شد فریمور ۴ جیلبریک شده داشته باشم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با تشکر از firefly بابت این آموزش :

راه حل برای رهایی از ارور 1600 و 1604 برای آیفون 3gs new bootrom :

دانلود ibooty v1.3

دانلود libusb :

windows xp

windows vista/7 32-bit

libusb for 64 bit windows

قبل از اجرای ibooty اطمینال حاصل کنید که libusb را نصب کرده اید

گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید برنامه ibooty را اجرا کرده و بر روی گزینه prepare device for custom firmware کلیک کنید

پس از اتمام عملیات باید یک تصویر برف بر روی گوشی شما نمایش داده شود ، اگر تصویر مذکور را مشاهده نمی کنید چندین بار اینکار را در حالت dfu یا recovery mode تکرار کنید.
                  تا زمانی که تصویر ذکر شده بر روی ایفون شما نمایش داده نشود در هنگام ریستور با ارورهای 1604 یا 1600 مواجه می شوید.

بعد از اینکه عملیات با موفقیت به پایان رسید itunes را باز کرده و به کاستوم 4 ریستور کنید.

پس از اتمام ریستور ، باید گزینه boot it برنامه ibooty را انتخاب کنید (کمی صبور باشید) تا گوشی شما بوت شود (از این پس هر بار که گوشی 3gs new bootromخود را خاموش کنید مجبورید با استفاده از این گزینه ، گوشی خود را بوت کنید.

نکته : من چندین بار با نسخه 4 برنامه ibooty سعی کردم ولی موفق نشدم تا اینکه با نسخه 1.3 قادر به نصب فرمویر 4 و بوت کردن آن شدم.

در حال آپدیت .....
                  مشکل ما هم حل شد با این اموزش

نظر

ایندفعه من با ارور 1601 روبرو شدم :دی
                    این دیگه چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط nader324 نمایش پست ها
                      ایندفعه من با ارور 1601 روبرو شدم :دی
                      این دیگه چیه؟
                      به دفعات مکرر ریستور کن تا مشکلت حل شه

نظر

آقا جان هرکی دوست دارید اینقدر پست های بلند رو نقل قول نکنین
                        شما همین جوری هم میگفتی می فهمیدیم با این آموزش مشکلت حل شده

نظر

نوشته اصلی توسط edris_3gs نمایش پست ها
                          به دفعات مکرر ریستور کن تا مشکلت حل شه
                          ادریس جان فکر کنم الان دفعه بیستم هست که ریستور کردم و نشد!!!

نظر

منم ویندوز7 دارم ولی موقع نصب libusb همه ی usb هام از کار میفته چیکار کنم

نظر

من ارور 1603 رو دارم و از ویندوز سون استفاده میکنم واسه اون راهی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                                من ارور 1603 رو دارم و از ویندوز سون استفاده میکنم واسه اون راهی نیست
                                با iBooty حل نشد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X