اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانگرید از iOS 5.1 به 5.0.1, 5.0, 4.3.3 در iPhone , iPad و iPod Touch

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

کسایی که با مک کار میکنند به جایi faith از چه برنامه ای برای ریستور به ۵.۰۱ استفاده کنند ؟

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
      ممنون! اما ندارم ! فقط همین 4.1 که روش هستم!
      هیج راهی الان نیست ؟!
      ممنون
      خير. 3جي اس رو بدون shsh فقط به 4.1 و آخرين ورژ*ن ميتونيد ريستور كنيد .

نظر

باسلام به همگی عزیزان
        iphone4
        ios5.1
        ازطریق رداسنو واس اچ اس اچ کاستام ساختم5.0.1برای داونگرید
        ارور1رودادوآیتونزروبستم وازطریق تینی آمبرلاهرکاری کردم ازرکاواری مدنیومدبیرون
        بیخیالش شدم وازطریق رداسنو ازریکاواری درش آوردم.وقتی گوشی بالااومدشدیداقاطی کرده بود
        یعنی یه چیزای اومدروصفحه آیفون که کف کردم.بیخیال داونگریدشدم وتصمیم گرفتم که بصورت نرمال
        وازطریق آیتونزرستورکنم.حالاازاین جای قضیه جالبه.
        ازطریق آیتونزرستورکردم هیچ اروری هم ندادولی وقتی گوشی بالااومدنه میل کارمیکردنه سافاری و.....
        همینجورکه داشتم باآیفون ورمیرفتم یه دفعه انگشتم رفت توقسمت تسک.یه دفعه دیدم برنامه zephyr
        مثل قبل داره کارمیکنه!!!تعجب کردم چون رستورش کردم این دیگه چیه.گفتم نکنه جلبریک زندست.
        بارداسنو just bootکردم ودیدم بععععععععععععله
        درحال حاضروقتی گوشی روخاموش روشن میکنم بااینکه تترده گوشی میادبالاومشکلی نیست ولی
        چندتاازبرنامه هاکارنمیکنن که بایدبارداسنو just bootکنم.
        حالاسئوالم اینه که چرانمیتونم بصورت نرمال وازطریق آیتونزرستورکنم.البته رستورمیشه ولی جلبریکش
        زندست.یه چیزعجیب وغریبیه
        خواهشااگرکسی علت رومیدونه راهنمایی کنه ممنون.
        ویرایش توسط shams : https://i-phone.ir/forums/member/3523-shams در ساعت 18-04-2012, 02:45 PM

نظر

دوستان الان من 4 ام که 5.0.1 رو می تونم ببرم 4.3.3 ؟
          بعد تو 4.3.3 با 4.11.8 bb که قبلا با gevey آنتن میداد بازم میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
            باسلام به همگی عزیزان
            iphone4
            ios5.1
            ازطریق رداسنو واس اچ اس اچ کاستام ساختم5.0.1برای داونگرید
            ارور1رودادوآیتونزروبستم وازطریق تینی آمبرلاهرکاری کردم ازرکاواری مدنیومدبیرون
            بیخیالش شدم وازطریق رداسنو ازریکاواری درش آوردم.وقتی گوشی بالااومدشدیداقاطی کرده بود
            یعنی یه چیزای اومدروصفحه آیفون که کف کردم.بیخیال داونگریدشدم وتصمیم گرفتم که بصورت نرمال
            وازطریق آیتونزرستورکنم.حالاازاین جای قضیه جالبه.
            ازطریق آیتونزرستورکردم هیچ اروری هم ندادولی وقتی گوشی بالااومدنه میل کارمیکردنه سافاری و.....
            همینجورکه داشتم باآیفون ورمیرفتم یه دفعه انگشتم رفت توقسمت تسک.یه دفعه دیدم برنامه zephyr
            مثل قبل داره کارمیکنه!!!تعجب کردم چون رستورش کردم این دیگه چیه.گفتم نکنه جلبریک زندست.
            بارداسنو just bootکردم ودیدم بععععععععععععله
            درحال حاضروقتی گوشی روخاموش روشن میکنم بااینکه تترده گوشی میادبالاومشکلی نیست ولی
            چندتاازبرنامه هاکارنمیکنن که بایدبارداسنو just bootکنم.
            حالاسئوالم اینه که چرانمیتونم بصورت نرمال وازطریق آیتونزرستورکنم.البته رستورمیشه ولی جلبریکش
            زندست.یه چیزعجیب وغریبیه
            خواهشااگرکسی علت رومیدونه راهنمایی کنه ممنون.
            شما به چه ورژنی ریستور می کنید؟
            با کاستوم فرمویر با iTunes همینطوری نمیشه ریستور کرد.
            بهتره دوباره به همون ۵.۱ ریستور کنید و بعد جیلبریک کنید.

نوشته اصلی توسط a1ireza20 نمایش پست ها
            دوستان الان من 4 ام که 5.0.1 رو می تونم ببرم 4.3.3 ؟
            بعد تو 4.3.3 با 4.11.8 bb که قبلا با gevey آنتن میداد بازم میده؟
            شما باید shsh نسخه 4.3.3 رو داشته باشید.
            وارد سیدیا بشید و بالای لوگوی سیدیا ببینید چه shsh هایی دارید.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
              شما به چه ورژنی ریستور می کنید؟
              با کاستوم فرمویر با iTunes همینطوری نمیشه ریستور کرد.
              بهتره دوباره به همون ۵.۱ ریستور کنید و بعد جیلبریک کنید.

شما باید shsh نسخه 4.3.3 رو داشته باشید.
              وارد سیدیا بشید و بالای لوگوی سیدیا ببینید چه shsh هایی دارید.
              shsh رو از کجا باید داشته باشم؟

نظر

peymayeshجان من بصورت نرمال دارم رستورمیکنم نه باکاستام ولی نمیشه.

نظر

peymayeshجان من بصورت نرمال دارم رستورمیکنم نه باکاستام ولی نمیشه.
                  آخه ابن حرف شما منطقی نیست!
                  یا دستگاه اصلا ریستور نمیکنه و همون حالت قبل بالا میاد یا ریستور میشه و صفحه Welcome وSelect language.
                  حالا شما که ریستور میکنی دقیقا بفرمایید چه فرایندی طی میشه؟ کدوم یکی از این حالتهایی که نوشتم برای شما اتفاق میفته؟

نظر

آخه ابن حرف شما منطقی نیست!
                    یا دستگاه اصلا ریستور نمیکنه و همون حالت قبل بالا میاد یا ریستور میشه و صفحه Welcome وSelect language.
                    حالا شما که ریستور میکنی دقیقا بفرمایید چه فرایندی طی میشه؟ کدوم یکی از این حالتهایی که نوشتم برای شما اتفاق میفته؟
                    همونطورکه گفتم من بصورت نرمال رستور میکنم اصلاباکاستام کاری ندارم
                    توآیتونزدوباراینکاروکردم.یکبارمستقیماتوصفحه ای که آیفونونشون میده دکمه رستورروزدم
                    یکبارهم توقسمت چپ آیتوزبااشاره گرموس رفتم روآیفون وازطریق بک آپ اینکاروکردم
                    دردوحالت هم همون رستوری شروع شدکه خیلی زمان میبره .بعدش هم مثل همیشه گوشی رستارت شدو
                    صفحه طوسی که باخط درشت نوشته iphoneاومدوبعدش هم سینک اتومات شروع شد.
                    ولی من فکرمیکنم همون حرف شماصحیح باشه.بعبارتی رستورنمیشه.
                    مشکلم هم همینه که رستورنمیشه.
                    من که تاحالانشنیدم گوشی جلبریک شده روازطریق آیتونزرستورکنی وبدون ارورجلبریکش بمونه.
                    برای همین هم هست که موندم که این دیگه چه مدلشه.
                    حالاخوبیش اینه که گوشی رو وقتی خاموش روشن میکنم گیرنمیکنه روآرم اپل
                    بعبارتی semi تترد
                    ولی خب کلا میخوام بدونم چرابصورت نرمال رستورنمیشه.
                    ویرایش توسط shams : https://i-phone.ir/forums/member/3523-shams در ساعت 18-04-2012, 05:38 PM

نظر

شما فایل فرمویر 5.1 رو دانلود کنید، بعد بجای اینکه تو آیتونز restore رو بزنی،
                      shift رو نگهدار بعد restore رو بزن. بعد هم آدرس firmware که دانلود کردی.
                      با این اوصاف که شما گفتی اصلا ریستور نکردی که! فقط backup تو برمی گردوندی!

نظر

شما فایل فرمویر 5.1 رو دانلود کنید، بعد بجای اینکه تو آیتونز restore رو بزنی،
                        shift رو نگهدار بعد restore رو بزن. بعد هم آدرس firmware که دانلود کردی.
                        با این اوصاف که شما گفتی اصلا ریستور نکردی که! فقط backup تو برمی گردوندی!
                        من طبق گفته شمافریم ور5.1روداونلودکردم وبعدش هم رستورکردم.
                        مشکل برطرف شدوهمه چیزردیفه.تنهاچیزی که فرق کرده اینه که بعدازجلبریک بارداسنو
                        گوشی رووقتی رستارت میکنم روآرم اپل گیرنمیکنه ومیشه واردشدولی طبق معمول خیلی
                        ازبرنامه هاکارنمیکنن که حتمابایدتوسط رداسنوjust bootبشه.
                        به هرحال ممنونم ازلطفت

نظر

من طبق گفته شمافریم ور5.1روداونلودکردم وبعدش هم رستورکردم.
                          مشکل برطرف شدوهمه چیزردیفه.تنهاچیزی که فرق کرده اینه که بعدازجلبریک بارداسنو
                          گوشی رووقتی رستارت میکنم روآرم اپل گیرنمیکنه ومیشه واردشدولی طبق معمول خیلی
                          ازبرنامه هاکارنمیکنن که حتمابایدتوسط رداسنوjust bootبشه.
                          به هرحال ممنونم ازلطفت
                          خوب الان این درسته.حتی ممکنه بعضی وقتها اصلا بوت نشه. الان جیلبریکی که برای ۵.۱ موجود هست بصورت Tethered هست.
                          یعنی هر بار که دستگاه خاموش یا ریست میشه، باید با Redsn0w بوت بشه.
                          خواهش می کنم. وظیفس.

نظر

برای 4s باید چیکار کرد

نظر

من به 4.3.3 ریستور کردم ولی backup که از ios 5.1 گرفتم الان نمی تونم ریستورکنم تمام عکس و شماره های تلفن و smsها الان روهواست چیکار میشه کرد؟؟؟؟

نظر

سلام

آقا من يه ايفون 4 دارم ! ورژن 5.0.1 !! به خاطره نصب چند برنامه به هم ريخت ! ش ش اين ورژن رو هم دارم

ميخوام دانگريد کنم ! و ايفيت کاستوم ساختم با ايرب به د ف يو رفتم ! ارور 1600 ميده ! با رد سنو

کاستوم ساختم ارور 2005 ميده ! همه تاپيک ها رو خوندم ! از تينی آمبرلا هم استفاده ميکنم !

مشکل کجاست ؟؟ بايد حتماً به 5.1 برم و بعد دانگريد کنم به 5.0.1 ؟

ممنون ميشم راهنمايی کنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X