اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش رفع ارور ها در ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من واقعا در عجبم. بیشتر بچها که میان اینجا و خودم گیر یه shsh پنج کیلو بایتی هستیم. یعنی هیچ هکری نتونسته این رو دور بزنه؟؟؟؟
    هکرهای که برای محصولات اپل کارای خیلی خفن تری کردند....

نمیشه فایل shsh رو از کسی بگیری بعد با تاینی ویرایشش کنی؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط madad نمایش پست ها
      من واقعا در عجبم. بیشتر بچها که میان اینجا و خودم گیر یه shsh پنج کیلو بایتی هستیم. یعنی هیچ هکری نتونسته این رو دور بزنه؟؟؟؟
      هکرهای که برای محصولات اپل کارای خیلی خفن تری کردند....

نمیشه فایل shsh رو از کسی بگیری بعد با تاینی ویرایشش کنی؟؟؟
      shshهرگوشی مختص به خودشه عزیز.اگربه این راحتیهابودکه نیازبه ذخیره کردن shshنبود.

نظر

• کسانی که از راهنمایی های پست اول استفاده کردند و همچنان ارور 1600 دریافت میکنن باید حتماً از کاستوم فریمور استفاده کنن که برای اینکار هم باید shsh داشته باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          shsh 5.0.1 رو دارین ؟
          سلام مجدد مرسی که پیگیری میکنید وافیعتش من تو سیدیا واسم با رنگ سبز زده 4.3.3 5.0.1 ولی متاسفانه درباره این shsh اطلاعاتم کمه .
          کم که چه عرض کنم
          در مورد shsh همینو میدونم ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• دوستان من آیپدم رو اومدم بک آپش رو برگردونم که دیگه بالا نمیاد و مجبورم ریستورش کنم
            SHSH از 5.0.1 دارم
            فقط مشکل اینه که iFaith یا TinyUmbrella آپید2 رو ساپورت نمیکنن
            میشه راهنمایی کنید که چه جوری به 5.0.1 ریستورش کنم؟

با تاینی TTS Server ور زدم،فایل هسات رو هم تغییر دادم ولی ارور 1602 میگیرم
            هیچ راهی نیست من بتونم 5.0.1 بمونم؟
            ویرایش توسط pyan : https://i-phone.ir/forums/member/2576-pyan در ساعت 30-03-2012, 10:27 PM

نظر

• دوستان من هنگام ریستور به 5.1 به ارور 21 برخورد میکنم . چه کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omidparvizy نمایش پست ها
                دوستان من هنگام ریستور به 5.1 به ارور 21 برخورد میکنم . چه کنم؟
                سلام،نميدونم ٢٣،يا ٢١ سخت افزاريه.يعني بيس باندت پريد،دعا كن اينطوري نباشه.
                شما انتيويروستا غير فعال كن،از چيز پي ان استفاد نكن،ببين ميشه.

نظر

• سلام . وقتی تو tinyumbrella میرم گزینه ی start tts خاموشه !!! لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط imanmob نمایش پست ها
                    سلام . وقتی تو tinyumbrella میرم گزینه ی start tts خاموشه !!! لطفا کمک کنید
                    باید از اخرین ورژن استفاده کنید

نظر

احتمالا گوشی رو درست به dfu نمیبرید که به این ارور برمیخوردید .

سلام،نميدونم ٢٣،يا ٢١ سخت افزاريه.يعني بيس باندت پريد،دعا كن اينطوري نباشه.
                      شما انتيويروستا غير فعال كن،از چيز پي ان استفاد نكن،ببين ميشه.

نظر

• داونگریداز5.1به 5.0.1مازوکچل کردآخرش هم نشدکه نشد.
                        فایل هاست روهم هرجورکه بگی تغییردادم.
                        یه جانوشته بایددوخط آخرکه اسم اپل توشه حذف بشه
                        یه جادیگه نوشته نه یکیش بایدباشه
                        جای دیگه نوشتن آخرنوشته روبایدبا#ببندی
                        بالاخره مانفهمیدیم چی درسته وچی غلط
                        تنهاچیزی که دستگیرم شدهمینه که ایرادازهمون هاسته
                        چون باهرتغییری شماره ارورهم تغییرمیکنه
                        1600-1601-3194و..........

نظر

دوست عزیز منم دیشب میخواستم از 5.0.1 ریستور کنم به 5.1 و 7-8 بار با این ارور روبرو شدم و بعد از سرچ کردن تو نت متوجه شدم که مشکل از ویندوزمه و با نوب بوکم راحت تونستم ریستور کنم

نظر

• دوستان سلام خسته نباشید امیدوارم کمک کنید

دوست من آیفود داره و جو گیر شده و به 5.0.1 آپدیت کرده و حالا موقع اکتیو دیگه هیچ کاری انجام نمیده چه با وای فای چه با آی تونز تازه میگه که سیم کارتم در دسترس نیستو اینا که شما حرفه ای ها میدونید والا دوست منم اصلا آیفون نداشته و روز اول وده که دستش گرفته و هر چی هم این فروم رو خوندم چون تا حالا نداشتم اصلا از اصتلاحات و برنامه هایی که میگید مثل جیلبریک و سیدیا و رداسنو و ..... سر در نمیارم چون تا حالا با آیفون کار نکردم و. sh sh و خوندم مطالب زیادی اما باز بی فایدست رفته بود درست کنه قیمت بالایی گفتند بهش

حالا خواهشا دوستان کمک کنید و همینجا بگید که مرحله مرحله چیکار کنیم ؟ خواهشا پاس ندید به فلان جا و فلان تاپیک فکر کنید الان گوشی جلو دستتونه و قراره درستش کنید مرحله مرحله بگید چیکار کنه در ضمن نرم افزار خاصی هم نداره یه آی تونزه فقط

اگه راه برگشت و یا بک آپی چیزی داره که به هموئن ورژن قبلی برگرده که خیلی بهتره فقط کمک کنید

مرسی

نظر

• دوستان من آیپد ۲ دارم که ورژنش ۴.۳.۳ بوده
                              الان میخام برم به ۵.۰.۱ همش ارور ۲۱ میده
                              ممکنه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط k_loxi نمایش پست ها
                                دوستان سلام خسته نباشید امیدوارم کمک کنید

دوست من آیفود داره و جو گیر شده و به 5.0.1 آپدیت کرده و حالا موقع اکتیو دیگه هیچ کاری انجام نمیده چه با وای فای چه با آی تونز تازه میگه که سیم کارتم در دسترس نیستو اینا که شما حرفه ای ها میدونید والا دوست منم اصلا آیفون نداشته و روز اول وده که دستش گرفته و هر چی هم این فروم رو خوندم چون تا حالا نداشتم اصلا از اصتلاحات و برنامه هایی که میگید مثل جیلبریک و سیدیا و رداسنو و ..... سر در نمیارم چون تا حالا با آیفون کار نکردم و. Sh sh و خوندم مطالب زیادی اما باز بی فایدست رفته بود درست کنه قیمت بالایی گفتند بهش

حالا خواهشا دوستان کمک کنید و همینجا بگید که مرحله مرحله چیکار کنیم ؟ خواهشا پاس ندید به فلان جا و فلان تاپیک فکر کنید الان گوشی جلو دستتونه و قراره درستش کنید مرحله مرحله بگید چیکار کنه در ضمن نرم افزار خاصی هم نداره یه آی تونزه فقط

اگه راه برگشت و یا بک آپی چیزی داره که به هموئن ورژن قبلی برگرده که خیلی بهتره فقط کمک کنید

مرسی
                                توضیح کامل بود بغیر اینکه؛
                                ۱- نوع گوشی؟
                                ۲- لاک یا آنلاک بودن گوشی؟
                                ۳- قبلا جیلبریک شده بودش یا خیر؟

نظر

صبر کنید ..
                                X