اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش رفع ارور ها در ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من الان رو5.1 هستم رفتم که واسه 5.0.1 بارداسنوکاستوم بسازم فایل اصلی 5.01 رووارد رداسنو که میکنم میگه ساپورت نمیشه میشه مراحل دقیقشو یه راهنمایی کوچیک مرحمت بفرمایید ؟؟؟ ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
      من الان رو5.1 هستم رفتم که واسه 5.0.1 بارداسنوکاستوم بسازم فایل اصلی 5.01 رووارد رداسنو که میکنم میگه ساپورت نمیشه میشه مراحل دقیقشو یه راهنمایی کوچیک مرحمت بفرمایید ؟؟؟ ممنون میشم
      http://www.i-phone.ir/forums/thread6...B1%DB%8C%D8%AF

نظر

• اامیر جان با سیستم دیگه هم تست کردم اما بازم ارور داد.چیکار کنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezaaa نمایش پست ها
          اامیر جان با سیستم دیگه هم تست کردم اما بازم ارور داد.چیکار کنم ؟؟؟

اگر درست متوجه شده باشم ، مشکلتون 1600 هست ، درسته ؟
          ireb رو امتحان کردید ؟

نظر

• بله باور کن 20 بار همه کارارو کردم

نظر

• سلام گوشی من 4s و تو سیدیا کرش کرد و الان رو آرم اپل موند و فایل*های گوشی رو هم نمیشناسه الانم هر کاری میکنم به 5.0.1 ریستور نمیکنه میشه راهنمایی کنید
              توضیحات: shsh 5.0.1 رو هم دارم
              الانم رو 5.0.1 هستم
              و هر کاری میکنم با error 1600 روبرو میشم

نظر

• دوست عزیز فقط که به sh sh نیست این یکی از ادواته دانگرید کردن و در حال حاضر 4s نمیشه برگردوند به 5.0.1

نظر

• من گوشیم 3Gs 32 گیابایتی ، بوت رام قدیمه. منم مشکل داشتم در ریستور به 5.0.1
                  دیشب دل رو به دریا زدیم و بردیم رو 5.1 ، با رداسنو 0.9.10b6 جیلبریک کردم و جیل شد ( آنتتر) . چند بار خاموش و روشن کردم و مشکلی نداشتم. خدوم هم تعجب کردم که چطور جیلبریک آنتتر شد.
                  تنها مشکلش با Ibook هست که کرش میکنه.
                  سرعتش هم که تا الان بد نبوده.

نظر

• نوشته اصلی توسط david_mask2000 نمایش پست ها
                    من گوشیم 3gs 32 گیابایتی ، بوت رام قدیمه. منم مشکل داشتم در ریستور به 5.0.1
                    دیشب دل رو به دریا زدیم و بردیم رو 5.1 ، با رداسنو 0.9.10b6 جیلبریک کردم و جیل شد ( آنتتر) . چند بار خاموش و روشن کردم و مشکلی نداشتم. خدوم هم تعجب کردم که چطور جیلبریک آنتتر شد.
                    تنها مشکلش با ibook هست که کرش میکنه.
                    سرعتش هم که تا الان بد نبوده.
                    3جی اس های بوت رام قدیم همشون آنتدر جیلبریک میشن توو 5.1

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                      3جی اس های بوت رام قدیم همشون آنتدر جیلبریک میشن توو 5.1
                      ما که سوال کردیم کسی جوابمون رو نداد دوست عزیز. این بود که خودمون دست به کار شدیم
                      یه کم دیر گفتی!!!

نظر

ما که سوال کردیم کسی جوابمون رو نداد دوست عزیز. این بود که خودمون دست به کار شدیم
                        یه کم دیر گفتی!!!
                        میتونم پستی که مشکلتون رو تووش بیان کردین و گفتین بوت رام قدیمه و کسی جواب نداده و بنده هم دیر گفتم رو ببینم؟!
                        لطفا لینک پستتون رو بزارید .
                        فکر میکنم شما پست هاتون رو بد گفتین که جواب نگرفتین !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          میتونم پستی که مشکلتون رو تووش بیان کردین و گفتین بوت رام قدیمه و کسی جواب نداده و بنده هم دیر گفتم رو ببینم؟!
                          لطفا لینک پستتون رو بزارید .
                          فکر میکنم شما پست هاتون رو بد گفتین که جواب نگرفتین !!!!
                          جوینده یابنده است

نظر

جوینده یابنده است
                            دوست عزیز این 7-8 تا پست نصفه نیمه و ناقص شما جوینده نمیخواد
                            اینجا به پست های شما و اینگونه پست های من اسپم گفته میشه

اگه من ازتون خواستم لینک پستتون رو بزارید اینجا ، به طور قطع بدونید که مطلب مهمی توو پستتون نبوده که بخواد واسه من یا سایرین جالب باشه که حالا کسی بخواد دنبالش بگرده
                            اما از اونجایی که میدونستم چنین پستی ایجاد نشده که گفته های 2 پست قبلتون رو بخواد اثبات کنه ، خواستم خودتون لااقل به پست های قبلتون رجوع داشته باشید .
                            قضیه که شما بهش اشاره کردین جریان جدید نیست که شما کشفش کرده باشید چون حتی کاربرای جدید انجمن که فقط 10 تا پست سوال توو انجمن ایجاد کرده باشن از این موضوع مطلعن.

موفق باشید ....

نظر

• ارور ۲۰۰۵ ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                                ارور ۲۰۰۵ ؟؟؟؟
                                پورت usb رو عوض کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X