اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش Downgrade از iOS 5 به 4.3.3 , 4.3.5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط tx4 نمایش پست ها
    سلام من تونستم از ios5 به 4.0 دان كنم بعد تو ريكاوري ميرفت وا با برنامه umbrella-4.01.01 از ريكاوري خارج شد ولي به 4.1 يا 4.2 يا 4.3.3 هر كاري كردم نشد با ورژنهاي مختلف امتحان كردم همش تو ريكاوري گير ميكرد الانم كه ميخوام از 4.0 به 4.3.3 برم باز تو ريكاوري گير ميكنه چطور به 4.3.3 برم از راههاي كه دوستان تو تاپيك گفته بودن استفاده كردم ولي نشد
    كسي نميدونه چكار بايد كرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط tx4 نمایش پست ها
      كسي نميدونه چكار بايد كرد ؟
      shsh رو دارید ؟
      از چه فایلی استفاده میکنید و چجوری رستور میکنید ؟
      Rest in peace Steve
      Do What You Love
      Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
        سلام دوستان.
        من 3gs به 5 اپ کردم میخوام به 4.3.3 دانگرید کنم ولی...
        1.من اصلا نمیدونم shsh چی هست؟
        2:باید قبلا 4.3.3 میبود یا هر ورژن دیگه بوده طوری نیست؟
        3:ورژن قبلیم 4.0.1 بود یهو بردم 5 میشه؟من تو اصفهان یه دوجا بردم میگنه فقط رو 4.1 میشه.
        خواهشا کمک کنید.گوشیم اینه 1100 میمونه بدون cydia
        سلام.دست دوستان درد نکنه جواب دادن.شرمنده کردن
        من که دانگرید کردم 4.1
        ایشالا که برا ios 5 جیل انتتر بیاد.

نظر

من در آخرین مرحله ارور 1 گرفتم و گوشیم رو حالت dfu گیر کرده و هر کری می کنم خارج نمیشه!!!!
          نه از طریق ریست نه با استفاده از tinyumbrella نه از طریق (redsn0w (fix recovery) وقتی هم می خوام دوباره ریستور کنم اررور 1600 میده چه کار باید کنم؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط eddi نمایش پست ها
            من در آخرین مرحله ارور 1 گرفتم و گوشیم رو حالت dfu گیر کرده و هر کری می کنم خارج نمیشه!!!!
            نه از طریق ریست نه با استفاده از tinyumbrella نه از طریق (redsn0w (fix recovery) وقتی هم می خوام دوباره ریستور کنم اررور 1600 میده چه کار باید کنم؟؟؟؟
            سلام فکر کنم گوشیتون به لقا ا... پیوست.
            ویرایش توسط roham22 : https://i-phone.ir/forums/member/16110-roham22 در ساعت 05-12-2011, 05:01 PM

نظر

مرد نیستم اگه خودم درستش نکنم ;-)

نظر

بلاخره درستش کردم اماااااا....
                با just boot tettered اوردمش بالا:O این دیگه چه مشکلیه ؟؟؟؟؟ دانگرید کردم به 4.3.3 ولی هنوز tethered مونده :O

نظر

نوشته اصلی توسط eddi نمایش پست ها
                  بلاخره درستش کردم اماااااا....
                  با just boot tettered اوردمش بالا:O این دیگه چه مشکلیه ؟؟؟؟؟ دانگرید کردم به 4.3.3 ولی هنوز tethered مونده :O

نباید تیک just boot tether رو میزدید، توسط jailbreakme جیلبریک کنید اگه نشد مجددا ریستور کنید و از jailbreakme استفاده کنید.

نظر

اگه نمی زدم که اصلا گوشی بالا نمی امد که بخوام با jailbreakme جیلبریک کنم گوشی رو...
                    به محض خاموش شدن گوشی میره رو حالت dfu

نظر

• با این اموزش میشه از 5.0.1 هم دانگرید کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط eddi نمایش پست ها
                        اگه نمی زدم که اصلا گوشی بالا نمی امد که بخوام با jailbreakme جیلبریک کنم گوشی رو...
                        به محض خاموش شدن گوشی میره رو حالت dfu
                        براى ٤.٣.٣ جيلريك بصورت untether هست، در صورت استفاده از گزينه ى just boot tether ديوايستون بصورت tether جيلبريك خواهد شد و بعد از هر بار on / off كردن ديوايس، بناچار بايد براى بالا امدن ديوايس از اين گزينه استفاده كنيد.

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                        با این اموزش میشه از 5.0.1 هم دانگرید کرد؟
                        در صورت داشتن shsh ورژن مربوطه بله ميشه.

نظر

• اخه مشکل من اینه که در اخرین مرحله ریستور به 4.3.3 ارور 1 رو می گیرم و گوشی میره رو dfu تا حالا 5 بار ریستور کردم همش همین ارور رو میده
                          می خوام 5.0.1 بریزم ولیی گوشیم لاک هست و باید کاستوم بسازم که sn0wbreeze هم این اررور رو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط eddi نمایش پست ها
                            اخه مشکل من اینه که در اخرین مرحله ریستور به 4.3.3 ارور 1 رو می گیرم و گوشی میره رو dfu تا حالا 5 بار ریستور کردم همش همین ارور رو میده
                            می خوام 5.0.1 بریزم ولیی گوشیم لاک هست و باید کاستوم بسازم که sn0wbreeze هم این اررور رو میده
                            بعد از ارور ۱ گوشیرو با رداسنو اخرین ورژن جیل کن میاد بالا

نظر

• با یک سیستم دیگه امتحان کردم در آخر 1013 داد ولی باز هم به جای reccovery میره تو حالت dfu !!! مشکلش چیه ؟؟؟؟

نظر

• لطفا کمک کنید بعد از همه این مشکلاتی که واسه دانگرید داشتم ایندفه تصویر LCD کلا رفته یعنی وقتی دارم ریستور می کنم ایتونز کارهاشو روی گوشی انجام میده ولی هیچ تصیری نداره اخرین کاری که کردم با pwnageTool کاستم ساختم و ریستور کردم بدون ارور ریستور شد ولی باز هم رفت رو dfu با just boot tether گوشی رو اوردم بالا که یهو تصویر رفت یعنی LCD سوخته ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X