اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش Downgrade از iOS 5 به 4.3.3 , 4.3.5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hadi63 نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا sh sh فرمور قبلی که 4.3.3 بود رو نگرفتم و آپدیت کردم به ios 5
    الان میخوام ریستور کنم به 4.3.3 یا هر چی که بشه جیلبرکش کرد میشه لطفا راهنمائی کنید
    اگه در حال حاضر روی ۵ هستید و اس اچ اس اچ ندارید، نمی تونید به ورژن پایینتر ریستور کنید. فقط می تونید به ۵.۰.۱ آپگرید کنید که من اصلا توصیه نمی کنم.

نظر

از 5.0.1 هم میشه با این روش دانگرید کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehdifard نمایش پست ها
        از 5.0.1 هم میشه با این روش دانگرید کرد ؟
        اگه اس اچ اس اچ داشته باشید و دستگاهتون آیفون ۴ اس یا آیپد ۲ تری جی نباشه، بله.

نظر

كسي با fix recovery مشكل نداره؟
          من مي خوام برم روي 4.3.3 اما از ريكاوري ديگه در نمياد، قبلا مشكلي نداشتم
          در ضمن اين رو ميدونم كه با redsnow در مياد، اما نميخواهم با redsnow جيلبريك كنم.
          مشكل fix recovery چيه؟
          چه كنم؟

نظر

سلام بر اساتید من یک آیپد1 دارم که روش 4.2.1 نصبه میخوام ببرمش به 4.3.3 . البته از 4.3.3 shsh دارم اینجوری که توی سایدیا میزنه .
            با این روش میتونم اینکارو انجام بدم یا خیر . ممنون میشم پاسخ بدید .

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi keshvari نمایش پست ها
              سلام بر اساتید من یک آیپد1 دارم که روش 4.2.1 نصبه میخوام ببرمش به 4.3.3 . البته از 4.3.3 shsh دارم اینجوری که توی سایدیا میزنه .
              با این روش میتونم اینکارو انجام بدم یا خیر . ممنون میشم پاسخ بدید .
              مهدی جان اول با آیفیث از ورژن فعلیت یعنی ۴.۲.۱ اس اچ اس اچ بگیر و سیو کن رو کامپیوترت که هر مشکلی پیش اومد بتونی برگردی، بعد اگه خواستی روش بالا رو تست کن.

نظر

دوستان من با این روش خواستم آیپد1 م رو به 4.3.3 ببرم ارور 2005 میده . مشکل از چیه ؟

نظر

دوستان من با این روش خواستم آیپد1 م رو به 4.3.3 ببرم ارور 2005 میده . مشکل از چیه ؟
                  ارور ۲۰۰۵ معمولاً سخت افزاریه: کابل اتصال و پورت یو اس بی رو عوض کنید، احتمالاً حل میشه. نتیجه رو لطفاً اطلاع بدید.

نظر

با عوض کردن پورت usb هم بازم همین ارور رو میده .
                    باید برم یه کابل گیر بیارم تست کنم . ولی فکر نکنم با عوض کردن کابل هم اتفاقی بیفته راستی ویندوز من 7 هستش. و آیتیونزم 10.5.1 هستش.
                    ایناهم نوشته های LOG از TINY هستش موقع ریستور مینویسه
                    11/24/2011 11:04:47.050 Received request for [iPad 4.3.3 (8J3)] 11/24/2011 11:04:47.819 Validating saved SHSH... 11/24/2011 11:04:48.639 RESPONSE: ?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> @ServerVersion 0.6.30-b2 11/24/2011 11:04:49.294 Wrote TSS response
                    ویرایش توسط mehdi keshvari : https://i-phone.ir/forums/member/5326-mehdi-keshvari در ساعت 24-11-2011, 12:08 PM

نظر

دوستان من همین الان بدونه اینکه از tiny استفاده کنم بدون هیچ مشکلی آیپدمو از 4.2.1 به 4.3.3 آپگرید کردم .
                      چشام 4 تا شد. چطوری ارور نداد قبلش که از tiny استفاده میکردم ارور 2005 میداد بعدش بدون اینکه اونو اجرا کنم زدم ریستور کردش به همین سادگی.

نظر

دوستان من همین الان بدونه اینکه از tiny استفاده کنم بدون هیچ مشکلی آیپدمو از 4.2.1 به 4.3.3 آپگرید کردم .
                        چشام 4 تا شد. چطوری ارور نداد قبلش که از tiny استفاده میکردم ارور 2005 میداد بعدش بدون اینکه اونو اجرا کنم زدم ریستور کردش به همین سادگی.
                        رفیق همین الآن با آیفیث اس اچ اس اچ این ورژن جدیدت رو بگیر و سیو کن! خیلی مهمه که داشته باشیش.

نظر

اگه از ورژن 5 به بالا tiny umbrella استفاده شه نیاز به تغییر دادن فایل host نیست

نظر

آقا طوری میشه این baseband رو آورد پایین

من از 5.0.1 دانگرید کردم العان baseband 4.11 هست gevey نمیخوره
                            gevey تا 4.10.1 ساپورت مکنه
                            ویرایش توسط hacker0011 : https://i-phone.ir/forums/member/14427-hacker0011 در ساعت 24-11-2011, 03:14 PM

نظر

سلام .میخواستم بدونم واسه دانگرید باید گوشی جیلبریک شده باشه یا نه ؟

نظر

منم ارور 3194 میگیرم
                                باید چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X