اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من با shsh رو با ifaith گرفتم (4.2.1) حالا بعد از این کار هر برنامه ای که نیاز به network داره رو اصلا باز نمیکنه گوشیم ... reset network هم کردم مشکل حل نشد...

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafaaa نمایش پست ها
      من با shsh رو با ifaith گرفتم (4.2.1) حالا بعد از این کار هر برنامه ای که نیاز به network داره رو اصلا باز نمیکنه گوشیم ... Reset network هم کردم مشکل حل نشد...
      عزیز جان گرفتن اس اچ اس اچ با آیفیث هیچ تغییری توی دستگاه شما نمیده. مشکل از جای دیگه س. چک کن ببین برنامه هات یا وای فایت مشکل ندارن؟ و اکه می تونی دقیق تر تشریح کن مشکلت چیه.

نظر

• هیچ مشکلی نداشتم ... حتی با اینترنت اپراتور هم که قبلا کار میکرد هم کار نمیکنه.... یعنی در حقیقت به محض اینکه تب می کنم روش در کسری از ثانیه بسته میشه... تا یک ربع قبل از این کار داشتم باهاش کار می کردم ... مشکلی نداشت
        ویرایش توسط mostafaaa : https://i-phone.ir/forums/member/47663-mostafaaa در ساعت 02-12-2011, 01:47 PM

نظر

• لینک دانلودنیست

سلام وخسته نباشید
          توjailbreakme.comگزینه دانلودنیست

نظر

• نوشته اصلی توسط Rasa2007 نمایش پست ها
            سلام وخسته نباشید
            توjailbreakme.comگزینه دانلودنیست
            چه ورژنی هستید ؟

نباید هم گزینه دانلود باشه

روی Free کلیک کنید بعد install

نظر

• دوستان من ورژن ۴.۳.۱ هست به dfu می برم ولی ارور ۲ می ده (downloding falire ) این ارورو میده ، باید چیکار کنم ?

نظر

• نوشته اصلی توسط mr_graphic نمایش پست ها
                دوستان من ورژن ۴.۳.۱ هست به dfu می برم ولی ارور ۲ می ده (downloding falire ) این ارورو میده ، باید چیکار کنم ?
                میخواید به چه ورژنی برید؟ از custom frimware استفاده کردید؟ نوع دیوایس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                  میخواید به چه ورژنی برید؟ از custom frimware استفاده کردید؟ نوع دیوایس؟
                  می خوام از ۴.۳.۱ به ۴.۳.۳ برم البته در حال حاضر ورژن 5.0.1 امده
                  منظور ازcustom frimware نمی دونم ؟؟
                  با وجود 5.0.1 میشه به ۴.۳.۳ رفت ؟؟  

نظر

• نوشته اصلی توسط mr_graphic نمایش پست ها
                    می خوام از ۴.۳.۱ به ۴.۳.۳ برم البته در حال حاضر ورژن 5.0.1 امده
                    منظور ازcustom frimware نمی دونم ؟؟
                    با وجود 5.0.1 میشه به ۴.۳.۳ رفت ؟؟  
                    در صورتی که shsh ورژن مربوطه رو save داشته باشید بله میتونید در غیر اینصورت نه.
                    نکته: برای رفتن به اخرین ورژن نیازی به داشتن shsh نیست (یعنی در صورت ساپورت دیوایستون همیشه میتونید به اخرین ورژن برید).

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                      در صورتی که shsh ورژن مربوطه رو save داشته باشید بله میتونید در غیر اینصورت نه.
                      نکته: برای رفتن به اخرین ورژن نیازی به داشتن shsh نیست (یعنی در صورت ساپورت دیوایستون همیشه میتونید به اخرین ورژن برید).
                      پس باید بیخیال بشم چون shsh ورژن۴.۳.۳ رو ندارم
                      شرمنده نگفتین این ارور ۲ واسه چیه ؟ چیکار کنم که ارور رفع بشه دوست عزیز ؟ 

نظر

• سلام

من روی ورژن 4.2.1 هستم و وقتی برنامه cydia رو اجرا میکنم بالای صفحه سبز مینویسه SHSH: iOS,4.3.2, 4.3.3, 4.3.4, 4.3.5 ( ظاهرا این یعنی SHSH اینها رو دارم ، درسته ؟ )

با این نرم افزار هم الان SHSH گرفتم و به من SHSH ، 4.2.1 رو فقط داد .
                        مشکل من اینه که من میخوام به 4.3.3 آپگرید کنم و ظاهرا باید با توجه به اطلاعات بالای سیدیا باید SHSH 4.3.3 هم داشته باشم ! چطوری میتوتم SHSH 4.3.3 رو استخراج کنم تا بعد بتونم به این ورژن آپگرید کنم ؟!

متشکرم
                        ویرایش توسط firstfreelove : https://i-phone.ir/forums/member/51580-firstfreelove در ساعت 05-12-2011, 02:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
                          سلام

من روی ورژن 4.2.1 هستم و وقتی برنامه cydia رو اجرا میکنم بالای صفحه سبز مینویسه SHSH: iOS,4.3.2, 4.3.3, 4.3.4, 4.3.5 ( ظاهرا این یعنی SHSH اینها رو دارم ، درسته ؟ )
                          مشکل من اینه که من میخوام به 4.3.3 آپگرید کنم و ظاهرا باید با توجه به اطلاعات بالای سیدیا باید SHSH 4.3.3 هم داشته باشم ! چطوری میتوتم SHSH 4.3.3 رو استخراج کنم تا بعد بتونم به این ورژن آپگرید کنم ؟!

متشکرم
                          ایفیت فقط برای گرفتن shsh فریمور حال حاظر گوشی هست . اگه شما shsh رو توی سیدیا دارید نیاری به گرفتن اون با آیفیت نیست و خودش هنگام ریستور شناسایی میشه و اجازه ریستور میده .

نظر

سلام

متشکرم
                            سلام
                            بله درسته.
                            چون iFaith فقط shsh ورژن فعلی رو که رو دیوایستون هست میگیره.
                            نیازی به استخراج نیست، با توجه به گفته ی خودتون شما shsh ورژن های مربوطه رو دارید و میتونید به این ورژن ها برید، اموزش مربوطه در انجمن هست.

موفق باشید

نظر

سلام

متشکرم
                              اگه الآن رو ۴.۲.۱ هستی و می خوای بری ۴.۳.۳ و shsh اونو هم داری، راحت موقع ریستور تو آیتونز شیفت+ریستور رو بگیر و فرمویر ۴.۳.۳ رو که قبال دانلود کردی انتخاب کن. فقط یاذت باشه قبلش فایل hosts رو تغییر داده باشی.

نظر

• با سلام من برنامه siri برای آیفون 4 ورژن 5 را نصب کردم و الان گوشیم روی آرم اپل گیر کرده .با رد اسنو و آی بوت هم بوت کردم بالا نیومد .حتما باید ریستور کنم اس اچ اس اچ را الان تونستم بگیرم برای همین ورژن 5 ولی مشکل اینجاست که در ساخت فریمور کاستوم من باید فریمور اصلی را بدهم.میخواستم سوال کنم که بیس باند من اگه با همین فریموری که میسازه آپ میشه دیگه الان بیس باند من 4.10.01 هست و من با گیوی سیم کار میکنم و اگه بیس باندم آپ بشه که دیگه نمیتونه آنلاک کنه یعنی راهی هست که من بتونم برم دوباره روی 5 و به 5.0.1 ریستور نکنم. ممنون میشم کمکم کنید.راستی یه سوال دیگه اینه که وقتی آیفونو وصل میکردم به پی سی سوئیت می نوشت که بک آپ از اس اچ اس اچ 4.3.3 داره .نمیدونم کجاش هست اگه میشه ازش استفاده کرد هم لطفا بگید ممنون میشم.
                                ویرایش توسط asphalt30000 : https://i-phone.ir/forums/member/18497-asphalt30000 در ساعت 05-12-2011, 04:15 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X