اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هیچ کس نیست جواب بده؟

نظر

• ورژن گوشی من 5.0.1 هستش و دیروز جیل آنتدر کردم.آخرین ورژن ifaith رو از کجا میتونم داشته باشم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط memolboy نمایش پست ها
        ورژن گوشی من 5.0.1 هستش و دیروز جیل آنتدر کردم.آخرین ورژن ifaith رو از کجا میتونم داشته باشم؟؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread4...ghlight=ifaith

لینک اصلی ( فیل.. )
        Rest in peace Steve
        Do What You Love
        Steve Jobs

نظر

• سلام
          من امروز خواستم با این برنامه SHSH مربوط به ios 5.0.1 را در صورتی که دستگاه در ورژن 5 هستش بگیرم. ولی بعد از انجام عملیات برنامه نوشت که SHSH ورژن 5 رو ذخیره کرده. من 2 تا سوال داشتم: اول اینکه آیا این SHSH درست هستش؟ آخه چطور وقتی الان ورژن 5.0.1 اومده ما هنوز میتونیم SHSH ورژن 5 رو ذخیره کنیم؟؟ قبلا اینطور نبود.
          و سوال بعدی. من تا چند روز دسترسی به اینترنت سریع ندارم تا بتونم 700 مگ ورژن 5.0.1 رو دانلود کنم. توی ipad زده 39.2 mb برای آپدیت به ورژن 5.0.1. ولی یکی از دوستان گفت چون جبل کردید از خود ipad آپدیت نکنید. حالا من یک سوال دارم، میشه اول دستگاه رو با این SHSH به ورژن 5 ریستور کرد، بعد بدون جیل کردن از خود دستگاه به ورژن 5.0.1 آپدیت کرد و بعد جیل بریک کرد؟؟ آیا هنوز مشکلی وجود خواهد داشت؟؟
          ویرایش توسط ashaebani2002 : https://i-phone.ir/forums/member/1335-ashaebani2002 در ساعت 29-12-2011, 02:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
            سلام
            من امروز خواستم با این برنامه SHSH مربوط به ios 5.0.1 را در صورتی که دستگاه در ورژن 5 هستش بگیرم. ولی بعد از انجام عملیات برنامه نوشت که SHSH ورژن 5 رو ذخیره کرده. من 2 تا سوال داشتم: اول اینکه آیا این SHSH درست هستش؟ آخه چطور وقتی الان ورژن 5.0.1 اومده ما هنوز میتونیم SHSH ورژن 5 رو ذخیره کنیم؟؟ قبلا اینطور نبود.
            و سوال بعدی. من تا چند روز دسترسی به اینترنت سریع ندارم تا بتونم 700 مگ ورژن 5.0.1 رو دانلود کنم. توی ipad زده 39.2 mb برای آپدیت به ورژن 5.0.1. ولی یکی از دوستان گفت چون جبل کردید از خود ipad آپدیت نکنید. حالا من یک سوال دارم، میشه اول دستگاه رو با این SHSH به ورژن 5 ریستور کرد، بعد بدون جیل کردن از خود دستگاه به ورژن 5.0.1 آپدیت کرد و بعد جیل بریک کرد؟؟ آیا هنوز مشکلی وجود خواهد داشت؟؟
            دوست عزیز کار این برنامه اینه که از ورژنی که در حال حاضر رو گوشیت هست shsh میگیره چه 5.0 باشی چی 4.3.3 باشی یا هر ورژن دیگه فقط ورژنی که رو گوشیت هست نه ورژنهای دیگه.
            واسه سوال دومتون هم بله امکانش هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
              دوست عزیز کار این برنامه اینه که از ورژنی که در حال حاضر رو گوشیت هست shsh میگیره چه 5.0 باشی چی 4.3.3 باشی یا هر ورژن دیگه فقط ورژنی که رو گوشیت هست نه ورژنهای دیگه.
              واسه سوال دومتون هم بله امکانش هست.
              ب سلام
              دوست عزیز یعنی من که الان تو ایفونم ش ش گرفتم درسته چون ورژنش4.3.1هست و یه فایل 6 کیلوبایتی بهم داد
              بعد یکی از دوستام گفت که ش ش رو فقط میتونی تو اخرین ورژن بگیری و گفت این فایل 6کیلو بایتی هم الکیه؟؟
              ایا درست میگفت یا نه همه چی درسته؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouyaaaa نمایش پست ها
                ب سلام
                دوست عزیز یعنی من که الان تو ایفونم ش ش گرفتم درسته چون ورژنش4.3.1هست و یه فایل 6 کیلوبایتی بهم داد
                بعد یکی از دوستام گفت که ش ش رو فقط میتونی تو اخرین ورژن بگیری و گفت این فایل 6کیلو بایتی هم الکیه؟؟
                ایا درست میگفت یا نه همه چی درسته؟؟؟
                اگه ورژن الانتون 4.3.1 هستش بله کاملا" درسته.
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• دوستان دقت کنند در ورژن 5.0.1 اگه با رد اسنو جیلبریک کنید خود سیدیا واستون shsh از ورژن 5.0.1 میگیره و دیگه نیازی نیست با ifaith از ورژن 5.0.1 shsh بگیرید.
                  ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• من گوشیم ورژو 5.0.1 هستش وقتی با ifaith میخوام SHSH بگیرم تو قسمت detect ios گیر میکنه چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط star4000 نمایش پست ها
                      من گوشیم ورژو 5.0.1 هستش وقتی با ifaith میخوام SHSH بگیرم تو قسمت detect ios گیر میکنه چرا؟
                      دوست عزیز shsh 5.0.1 گرفته شده . فقط کافیه گوشیتون جیلبریک باشه و به سیدیا رجوع کنید .

نظر

• آقا امیر چجوری میشه ازین shsh که تو سیدیاست استفاده کرد

نظر

• تا اواسط پست 1 تاپیک پیش رفتم برنامه iFaith-v1.4 را دان کردم و در آخر 2 تا فایل 6 کیلو بایتی بهم داد که داخل یک فولدر ذخیره کردم

حالا چند تا سوال برام پیش اومده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
                          1.من الان گوشیمو جیل کردم( iphone4 (4.3.3 بعد فایل shsh گرفتم حالا از کدوم فریمور میتونم استفاده کنم (منظورم فریمور اصلی یا customهستش)
                          2.اگه یک فریمور را دان کنم بعد با فایل shsh گوشیم درستش کنم میتونم اون فریمورو نگهش دارم برای دفعه بعد
                          3.اگه فریمور اصلی گوشی را دان کنم بعد از ریستور روی گوشی "گوشیم مثل روز اول میشه که جیل نباشه
                          4.این طور که داخل تاپیک متوجه شدم رفتم داخل سدیا فقط نوشته 5.0.1 "یعنی 4.3.3 یا 5.0.1 یعنی فقط این 2تا فریمور قابل استفاده هستش؟
                          5.راستش دوستم 1 ماه قبل فریمور گوشیش 4.3.2 بود بعد به 5.0.1 اپدیت کرده حالا پشیمونه دقیقا منم چون مبتدی هستم میخوام به مشکل برنخورم حالا اگه بخوام ریستور کنم گوشیمو به روز اول به جز گرفتن shsh چه کارهایی را باید انجام بدم
                          ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط gharibe63 نمایش پست ها
                            تا اواسط پست 1 تاپیک پیش رفتم برنامه iFaith-v1.4 را دان کردم و در آخر 2 تا فایل 6 کیلو بایتی بهم داد که داخل یک فولدر ذخیره کردم

حالا چند تا سوال برام پیش اومده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
                            1.من الان گوشیمو جیل کردم( iphone4 (4.3.3 بعد فایل shsh گرفتم حالا از کدوم فریمور میتونم استفاده کنم (منظورم فریمور اصلی یا customهستش)
                            2.اگه یک فریمور را دان کنم بعد با فایل shsh گوشیم درستش کنم میتونم اون فریمورو نگهش دارم برای دفعه بعد
                            3.اگه فریمور اصلی گوشی را دان کنم بعد از ریستور روی گوشی "گوشیم مثل روز اول میشه که جیل نباشه
                            4.این طور که داخل تاپیک متوجه شدم رفتم داخل سدیا فقط نوشته 5.0.1 "یعنی 4.3.3 یا 5.0.1 یعنی فقط این 2تا فریمور قابل استفاده هستش؟
                            5.راستش دوستم 1 ماه قبل فریمور گوشیش 4.3.2 بود بعد به 5.0.1 اپدیت کرده حالا پشیمونه دقیقا منم چون مبتدی هستم میخوام به مشکل برنخورم حالا اگه بخوام ریستور کنم گوشیمو به روز اول به جز گرفتن shsh چه کارهایی را باید انجام بدم
                            ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                            ۱-از کاستومی که با همین برنامه بسازین فقط میتونین استفاده کنین یعنی 4.3.3
                            ۲- بله
                            ۳-واسه 4.3.3 شما نمیتونین از فریمور اصلی استفاده کنین فقط همونی که ساختینو میتونین به کا رببرین ولی واسه 5.0.1 با اصلی میتونین ریستور کنین ومشکلی هم نداره
                            ۴-بعدا اگر اپل به عنوان مثال ورژن 5.1 رو بده یا ورژنهای دیگه شما فقط میتونین به همون ورژنهایی که تو سایدیا نوشته دانگرید کنین.
                            ۵- مراحل ریستور مشکل دار نیست فقط داشتن shsh مهمه الان هم که جلبریک 5.0.1 اومده دیگه مشکلی نیست فقط shsh واسه 5.0.1 رو بگیرین که بعدا بسته میشه.shsh گرفتن بیشتر واسه کسانیه که جلبریک میکنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                              ۱-از کاستومی که با همین برنامه بسازین فقط میتونین استفاده کنین یعنی 4.3.3
                              ۲- بله
                              ۳-واسه 4.3.3 شما نمیتونین از فریمور اصلی استفاده کنین فقط همونی که ساختینو میتونین به کا رببرین ولی واسه 5.0.1 با اصلی میتونین ریستور کنین ومشکلی هم نداره
                              ۴-بعدا اگر اپل به عنوان مثال ورژن 5.1 رو بده یا ورژنهای دیگه شما فقط میتونین به همون ورژنهایی که تو سایدیا نوشته دانگرید کنین.
                              ۵- مراحل ریستور مشکل دار نیست فقط داشتن shsh مهمه الان هم که جلبریک 5.0.1 اومده دیگه مشکلی نیست فقط shsh واسه 5.0.1 رو بگیرین که بعدا بسته میشه.shsh گرفتن بیشتر واسه کسانیه که جلبریک میکنن.
                              کویر باور جان یک دنیا ممنون خدا خیرت بده
                              خب تا اینجا متوجه شدم که فقط میتونم روی 4.3.3 ریستور کنم
                              ولی در جواب سوال 3 منظورم این هستش که تو همین انجمن 2 تا تاپیک وجود داره که یک تاپیک فریمور اصلی و یکی فریمور کاستوم "حالا من میخوام از تاپیک فریمورهای اصلی فریمور 4.3.3 را دان کنم بعد با استفاده از shsh برای گوشیم درستش کنم بعد روی گوشیم ریستور کنم میخوام بدونم گوشیم مثل روز اول میشه (یعنی نمیخوام جلبریک باشه)
                              ببخشید اگه زیاد نوشتم در ضمن از تمام دوستانی که دارن تو این انجمن کمک به دوستان میکنند ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط gharibe63 نمایش پست ها
                                کویر باور جان یک دنیا ممنون خدا خیرت بده
                                خب تا اینجا متوجه شدم که فقط میتونم روی 4.3.3 ریستور کنم
                                ولی در جواب سوال 3 منظورم این هستش که تو همین انجمن 2 تا تاپیک وجود داره که یک تاپیک فریمور اصلی و یکی فریمور کاستوم "حالا من میخوام از تاپیک فریمورهای اصلی فریمور 4.3.3 را دان کنم بعد با استفاده از shsh برای گوشیم درستش کنم بعد روی گوشیم ریستور کنم میخوام بدونم گوشیم مثل روز اول میشه (یعنی نمیخوام جلبریک باشه)
                                ببخشید اگه زیاد نوشتم در ضمن از تمام دوستانی که دارن تو این انجمن کمک به دوستان میکنند ممنونم
                                بعد از اینکه shsh رو با استفاده از اموزش پست اول گرفتید فریمور اصلی رو دریافت کنید و با استفاده از ادامه آموزش خودتون باهاش کاستوم بسازید .

نظر

صبر کنید ..
                                X