اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان که جلبریک 5.0.1 اومده برین ۵ وبعد با tiny میتونین shsh بگیرین

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
      برای من در مرحله ی load ifaith روی waiting for iphone 3gs گیر میکنه ! میدونید مشکل از چیه ؟
      دقیقاً منم 2-3 بار همین سوال رو پرسیدم و همچنان منتظر جوابم

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
        من فايل رو سيو كردم حجمش شد 11.8 كيلوبايت
        همين فايل shsh هستش ديگه؟ همين رو نگه دارم كافي هستش؟
        من تا اين مرحله كه گفت كجا سيو كنم اين فايل 11.8 كيلوبايتي رو سيو كردم تو كامپيوتر
        حالا همين كافيه ؟ يعني ميگن مثلا بايد shsh رو داشته باشي براي دانگريد و اين حرفها فقط همينه؟
        جريان اين ipsw چيه؟ يكي از دوستان گفت بهم كه بايد اين رو هم داشته باشي تا بتوني كار كني باهاش
        ممنون ميشم كمكم كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
          من تا اين مرحله كه گفت كجا سيو كنم اين فايل 11.8 كيلوبايتي رو سيو كردم تو كامپيوتر
          حالا همين كافيه ؟ يعني ميگن مثلا بايد shsh رو داشته باشي براي دانگريد و اين حرفها فقط همينه؟
          جريان اين ipsw چيه؟ يكي از دوستان گفت بهم كه بايد اين رو هم داشته باشي تا بتوني كار كني باهاش
          ممنون ميشم كمكم كنين
          shsh چه فریموری رو سیو کردین . بله shsh همینه . یه جای امن نگهش دارید یا حتی میتونید به ایمیلتون سند کنید .

منظور از فایل ipsw همون فایل فریمور هست که باهاش ریستور میکنید . از shsh و فایل ipsw ورژنی که shsh رو سیو کردین و ادامه آموزش در پست 1 در موقع لزوم برای ریستور گوشیتون میتونید استفاده کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            shsh چه فریموری رو سیو کردین . بله shsh همینه . یه جای امن نگهش دارید یا حتی میتونید به ایمیلتون سند کنید .

منظور از فایل ipsw همون فایل فریمور هست که باهاش ریستور میکنید . از shsh و فایل ipsw ورژنی که shsh رو سیو کردین و ادامه آموزش در پست 1 در موقع لزوم برای ریستور گوشیتون میتونید استفاده کنید .
            ممنون دوست من
            من ورژني رو كه الان دارم رو shsh رو گرفتم يعني 5.0.1

پس همين كافيه؟ هر وقت بخوام ميتونم ipsw رو بگيرم؟ يعني اگه 5.1 بياد چون shsh رو دارم مشكلي نيستش ميتونم برم به 5.1 و اگه خواستم برگردم به 5.0.1 ؟

اين ipsw رو هم اون موقع ميتونم بگيرم ؟ يا الان بگيرم نگه دارم؟
            ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 28-12-2011, 12:38 PM

نظر

• من از کجا بفهمم shsh م واسه چه ورژنــی هســــت؟
              2*******48**-ipad2,1-5.0gm
              این یعنی برای ios 5 هست؟
              ویرایش توسط jcs.w : https://i-phone.ir/forums/member/76850-jcs-w در ساعت 28-12-2011, 01:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط abcdefg نمایش پست ها
                من از کجا بفهمم shsh م واسه چه ورژنــی هســــت؟
                2*******48**-ipad2,1-5.0gm
                این یعنی برای ios 5 هست؟
                فكر كنم اره
                چون واسه منم كه تو ورژن 5.0.1 ايفون 4 هستم اينو نوشته
                iPhone_4-5.0.1_(9A4)-

نظر

• با سلام: فریمور آیپد2 من 4.3.5 است و shsh آنرا با برنامه tinyumbrella ذخیره کرده ام و میخواهم به 4.3.3 دانگرید کنم شما می گویید من بایدshsh فریمور 4.3.3 را داشته باشم من باید آن را از کجا ذخیر کنم .و در ضمن در آموزشی که آمده بود هیچ کجا از shsh استفاده نشده بود .پس این shsh کجا استفاده می شود .با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط alibbb نمایش پست ها
                    با سلام: فریمور آیپد2 من 4.3.5 است و shsh آنرا با برنامه tinyumbrella ذخیره کرده ام و میخواهم به 4.3.3 دانگرید کنم شما می گویید من بایدshsh فریمور 4.3.3 را داشته باشم من باید آن را از کجا ذخیر کنم .و در ضمن در آموزشی که آمده بود هیچ کجا از shsh استفاده نشده بود .پس این shsh کجا استفاده می شود .با تشکر
                    اگر shsh 4.3.3 دارید که به آخر فایل هاستتون 74.208.105.171 gs.apple.com رو اضافه کنید سپس ریستور کنید

اگر shsh 4.3.3 رو ندارید طبق لینک زیر عمل کنید :

Downgrade 4.3.5 to 4.3.3 without SHSH Blobs - iPhone 4, 3GS, iPod Touch 4G, 3G, iPad - Jailbreak 5.1 / 5.0.1 / 5 / 4.3.5 / 4.3.2 / 4.3.3 / 4.3.4 Untethered - iPad 2 Jailbreak

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                      اگر shsh 4.3.3 دارید که به آخر فایل هاستتون 74.208.105.171 gs.apple.com رو اضافه کنید سپس ریستور کنید

اگر shsh 4.3.3 رو ندارید طبق لینک زیر عمل کنید :

Downgrade 4.3.5 to 4.3.3 without SHSH Blobs - iPhone 4, 3GS, iPod Touch 4G, 3G, iPad - Jailbreak 5.1 / 5.0.1 / 5 / 4.3.5 / 4.3.2 / 4.3.3 / 4.3.4 Untethered - iPad 2 Jailbreak
                      دوست عزیز از کمکت متشکرم .من به این لینکی که دادی رفتم ولی ایکاش خودت توضیح واضح تری بدی چون چیز زیادی متوجه نشدم. آیپد 2 من 3g با فریمور 4.3.5 است وshsh 4.3.3 را ندارم چطور می شه آنرا بدست بیارم.باتشکر
                      ویرایش توسط alibbb : https://i-phone.ir/forums/member/77054-alibbb در ساعت 28-12-2011, 08:26 PM

نظر

• سلام دوستان،من ۴.۳.۳ هستم،من با برنامهٔ iSHSHit تونستم SHSH بگیرم،با پسوندSHSH،همین کافیه؟
                        فرستادم به میلم...

نظر

• نوشته اصلی توسط koochi_dj نمایش پست ها
                          سلام دوستان،من ۴.۳.۳ هستم،من با برنامهٔ ishshit تونستم shsh بگیرم،با پسوندshsh،همین کافیه؟
                          فرستادم به میلم...
                          دوست من یعنی شما الان تونستید در 4.3.3 shsh رو ذخیره کنید؟؟
                          قبلا یک بار ذخیره کرده بودین؟

نظر

• من 4s دارم میخواستم بیبنم میشه SHSH 5.0.1 ذخیره کرد یا نه ؟
                            هنور به 5.0.1 نرفتم البته.
                            ممکنه رو 5 بمونم بعد برا 5.0.1 جیلبریک بیاد اپلم 5.0.2 باشه
                            یه راهنمایی کنید به من ممنون میشم

نظر

• چه جوری از ای تونز ریستور کنم؟

نظر

• وقتی که به DFU رفتید آیتونز پیغام میده سپس اگر ویندوز دارید SHIFT+Click روی ریستور بزنید فایل ورژن مورد نظر را بهش بدید دیگه خودش ریستور میکنه .

نظر

صبر کنید ..
                                X