اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط peli_65 نمایش پست ها
    دوستان من موقع باز کردن ifaith ارور زیر رو میگیرم :
    Unhandled exception has occurred in your application. If you click Continue, the application will ignore this error and attempt to continue. If you click Quit, the application will close immediately.

The remote server returned an error: (502) Bad Gateway.

************** Exception Text **************
    System.Net.WebException: The remote server returned an error: (403) Forbidden.
    at System.Net.WebClient.DownloadFile(Uri address, String fileName)
    at System.Net.WebClient.DownloadFile(String address, String fileName)
    at iFaith.MDIMain.MDIMain_Load(Object sender, EventArgs e)
    at System.EventHandler.Invoke(Object sender, EventArgs e)
    at System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
    at System.Windows.Forms.Form.OnCreateControl()
    at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
    at System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
    at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
    at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
    at System.Windows.Forms.ScrollableControl.WndProc(Mes sage& m)
    at System.Windows.Forms.ContainerControl.WndProc(Mess age& m)
    at System.Windows.Forms.Form.WmShowWindow(Message& m)
    at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
    at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.O nMessage(Message& m)
    at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.W ndProc(Message& m)
    at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

مشکل از کجاست ؟
    مشکل اینجاست :
    کلیک کنید
    قسمت نارنجی رنگ بالای صفحه رو بخونید

نظر

• من چند بار تا حالا امتحان کردم ولی قسمت detect ios ارور میده که ios شما شناخته نشد ، طبق آموزشم رفتم همین ارور دوباره داد ، ipodtouch 4g 32g جیلبریک هم هست اگه میشه راهنمایی کنید ممنون.

نظر

• دوستان ببخشید شاید مبتدیانه باشه سوال من
        من وقتی گوشی آیفون 4 رو خریدم روش 4.3.3 داشت و به صورت انتتر جیلبریک کردمش
        ولی shsh روی سیدیا برای ورژن 4.3.3 نداشت و به جاش 4.3.5 داشت
        الان با این برنامه shsh نسخه 4.3.3 ( همینی که الان روش نصب هست ) رو گرفتم ، با این وجود میتونم دوباره به همین ورژن 4.3.3 برگردم؟

و یک سوال دیگه ، اگه من آپدیت کنم به ورژن مثلا 5.0.1 ، با داشتن همین shsh نسخه 4.3.3 میتونم به از 5.0.1 به 4.3.3 دانگرید کنم؟!
        پیشاپیش از پاسختون ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط sia7ash نمایش پست ها
          دوستان ببخشید شاید مبتدیانه باشه سوال من
          من وقتی گوشی آیفون 4 رو خریدم روش 4.3.3 داشت و به صورت انتتر جیلبریک کردمش
          ولی shsh روی سیدیا برای ورژن 4.3.3 نداشت و به جاش 4.3.5 داشت
          الان با این برنامه shsh نسخه 4.3.3 ( همینی که الان روش نصب هست ) رو گرفتم ، با این وجود میتونم دوباره به همین ورژن 4.3.3 برگردم؟

و یک سوال دیگه ، اگه من آپدیت کنم به ورژن مثلا 5.0.1 ، با داشتن همین shsh نسخه 4.3.3 میتونم به از 5.0.1 به 4.3.3 دانگرید کنم؟!
          پیشاپیش از پاسختون ممنونم.
          پاسخ هر دو سؤالتون مثبته. فایل اس اچ اس اچ جدید رو که از آیفیث گرفتید، چند جا ذخیره کنید که گم نشه. و به یاهو و جی میل خودتون هم بفرستید. حیاتیه!

نظر

• عالی بود عالی من ریستور کردم یه مشکلی داشتم ورژن 5 بودم باید دوباره ریستور میکردم که میرفت رو 5.0.1 ولی با این کار اول از ورژن 5 shsh گرفتم بعد به خودش ریستور کردم مشکل حل شد ممنون

نظر

• دوستان یک سوال !! یعنی مثلا اگر 4.3.3 هستم و سیدیا هم ثبت save نکرده باشه shsh رو باز هم میشه با این روش ؟؟ یعنی این کلا از cydia جداست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ||siavash|| نمایش پست ها
                دوستان یک سوال !! یعنی مثلا اگر 4.3.3 هستم و سیدیا هم ثبت save نکرده باشه shsh رو باز هم میشه با این روش ؟؟ یعنی این کلا از cydia جداست ؟
                لازمه استفاده از ifait هم جیلبریکه! بله اگه تا این لحظه روی 4.3.3 shsh رو سیو نکردین الان میتونید با این برنامه سیوش کنید و در دانگرید استفاده کنید .
                منظورتون چیه از سیدیا جداست؟! مگه وجود سیدیا دلیلی بر وجود shsh هست؟
                شما بعد از جیلبریک که بعدش سیدیا هم نصب میشه میتونید shsh بگیرید اما اگه منظورتون اینه که روی سیدیا ببینید شما میتونید تا وقتی که فریمور بسته نشده با تینی یا نصب برنامه از سیدیا shsh رو سیو کنید و در سیدیا هم مشاهده کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  لازمه استفاده از ifait هم جیلبریکه! بله اگه تا این لحظه روی 4.3.3 shsh رو سیو نکردین الان میتونید با این برنامه سیوش کنید و در دانگرید استفاده کنید .
                  منظورتون چیه از سیدیا جداست؟! مگه وجود سیدیا دلیلی بر وجود shsh هست؟
                  شما بعد از جیلبریک که بعدش سیدیا هم نصب میشه میتونید shsh بگیرید اما اگه منظورتون اینه که روی سیدیا ببینید شما میتونید تا وقتی که فریمور بسته نشده با تینی یا نصب برنامه از سیدیا shsh رو سیو کنید و در سیدیا هم مشاهده کنید .
                  بله ، من منظورم همین بود که اگر مثلا اگر دستگاه 4.3.3 بوده و بعد از 4.3.4 جیل بریک کرده باشیم و دیگه shsh رو نداشتیم قبلا ! که با توضیح شما دیگه یعنی داریم . مرسی

نظر

• با سلام. من 4روزه که یک آیپد 2 -3g خریدم که ورژن سر خودش 4.3.5 بود. الان هیچ چیزی روش نمیتونم نصب کنم. خواهشا راهنمایی بفرمائید. ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_modiri_info نمایش پست ها
                      با سلام. من 4روزه که یک آیپد 2 -3g خریدم که ورژن سر خودش 4.3.5 بود. الان هیچ چیزی روش نمیتونم نصب کنم. خواهشا راهنمایی بفرمائید. ممنونم.
                      سلام دوست عزیز. به انجمن خوش اومدید.
                      فکر کنم یه کم مکان نامناسبی رو واسه سوالتون انتخاب کردین .
                      شما الان میتونید فقط از برنامه های رایگان appstore استفاده کنید یا اینکه گیفت کارت بگیرید و برنامه هاتون رو از appstore خریداری کنید .
                      البته لازمه هر دوی این ها اینه که اول یه اپل آیدی واسه خودتون درست کنید ...

ویرایش: این هم یه تاپیک هست که دوستان یه سری از برنامه های پولی که رایگان شدن یا تخفیف خوردن رو معرفی میکنن :http://www.i-phone.ir/forums/thread53800-13.html
                      ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 20-12-2011, 10:35 PM

نظر

• سلام من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
                        من 1 عدد ایپد 1 3g دارم ورژن 4.3.3 که تو سیدیا shsh ذخیره شده قبلا و نشون هم میده . در حال حاظر مشکلی هم ندارم .میخوام فقط shsh 5.01 رو هم داشته باشم تا یه موقی نیاز شد باشه . از 4.3.3 هم نمیخوام برم ورژن دیگه به 2 علت یکی به خاط جیلبریک هست و یکی به خاطر برنامه phone it ipad ظاهرا فقط رو 4.3.3 جواب میده .
                        1- بدونه اینکه برم به ورژن 5.0 یا 5.01 میتونم shsh این ورژن و ذخیره کنم
                        2- ایا برای ذخیره shsh حتما باید اون ورژن رو دیوایسم نصب باشه ؟؟؟
                        3- اگر ورژن مورد نظر برای گرفتن shsh باید رو دستگاه نصب باشه ایا دستگاه باید جیلبریک هم شده باشه ؟؟
                        4- میتونم برای ورژن 5 کاستوم بسازم و فریمور رو ساین کنم و برای بعد ها اگر خواستم ریستور کنم .
                        5- اگر برای گرفتن shsh ورژن 5 باید به اون ورژن برم چطوری برم که بیس باندم اپدیت نشه البته نمیدونم تو ایپد 1 مهم هست یا نه چون میخوام دوباره به 4.3.3 برگردم . الان 0.7.11.01هست
                        ممنون
                        ویرایش توسط Special : https://i-phone.ir/forums/member/67254-special در ساعت 21-12-2011, 05:27 PM

نظر

• هم باید توو اون فریمور باشید و هم باید جیلبریک باشید !

نظر

• نوشته اصلی توسط Special نمایش پست ها
                            سلام من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
                            من 1 عدد ایپد 1 3g دارم ورژن 4.3.3 که تو سیدیا shsh ذخیره شده قبلا و نشون هم میده . در حال حاظر مشکلی هم ندارم .میخوام فقط shsh 5.01 رو هم داشته باشم تا یه موقی نیاز شد باشه . از 4.3.3 هم نمیخوام برم ورژن دیگه به 2 علت یکی به خاط جیلبریک هست و یکی به خاطر برنامه phone it ipad ظاهرا فقط رو 4.3.3 جواب میده .
                            1- بدونه اینکه برم به ورژن 5.0 یا 5.01 میتونم shsh این ورژن و ذخیره کنم
                            2- ایا برای ذخیره shsh حتما باید اون ورژن رو دیوایسم نصب باشه ؟؟؟
                            3- اگر ورژن مورد نظر برای گرفتن shsh باید رو دستگاه نصب باشه ایا دستگاه باید جیلبریک هم شده باشه ؟؟
                            4- میتونم برای ورژن 5 کاستوم بسازم و فریمور رو ساین کنم و برای بعد ها اگر خواستم ریستور کنم .
                            5- اگر برای گرفتن shsh ورژن 5 باید به اون ورژن برم چطوری برم که بیس باندم اپدیت نشه البته نمیدونم تو ایپد 1 مهم هست یا نه چون میخوام دوباره به 4.3.3 برگردم . الان 0.7.11.01هست
                            ممنون
                            ببین با اخرین ورژن تینی امبرلا میتونی ش ش ۵.۰.۱ رو بگیری و با ایفیت ساین کنی
                            برا همین احتیاج نیست بری به ۵.۰.۱
                            ۲-از دیشب که ۱.۴.۱ ایفیت اومد نه تو قسمت ۱ توضبح دادم
                            ۳- هیچ ربطی به جیلبریک نداره و اضلا اجباری نیست جیل بودن
                            ۴- برای ۵ نه اما ۵.۰.۱ بله
                            درضمن بخاطر سرویس apticket نمیشه الان ساین کنی و مثلا هفته دیگه ریستور کنی
                            باید قبل از ریستور تازه ساین کنی فرم ور رو
                            ۵- تو ایپد لاک و انلاک معنی نداره و میتونی برگردی

نظر

• دوستان واسه گرفتن shsh توسط ایفیت تو هیچکدوم از ورژن ها نیاز نیست دستگاه جیل باشه توسط خودم تست شده

نظر

• یعنی اگر این فایل رو داشته باشیم دیگه نیازی نیست هنگامی که میخوایم ریستور کنیم به اخرین ورژن ریستور بشه؟
                                اون ارور مبنی بر اخرین ورژن نبودن رو هم نمیده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X