اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من در حال حاضر روی ورژن 5 هستم و shsh ورژن 4.3.5 رو دارم. با این برنامه نمیتونم برگردم به 4.3.3؟

نظر

• نوشته اصلی توسط satia نمایش پست ها
      من در حال حاضر روی ورژن 5 هستم و shsh ورژن 4.3.5 رو دارم. با این برنامه نمیتونم برگردم به 4.3.3؟
      نه متاسفانه نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar
        وقتی شما کاستوم بسازین که بیس باند شما آپدیت نمیشه
        عزیز جان منظورم این کاستومی هست که ifaith میسازه.اینم آپ نمیکنه بیس باندو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط asphalt30000 نمایش پست ها
          عزیز جان منظورم این کاستومی هست که ifaith میسازه.اینم آپ نمیکنه بیس باندو؟
          چرا بیس باند رو بالا میبره

نظر

• خوب الان به نظر شما من باید چیکار کنم ظاهرا تنها راه همون آپدیت به 5.0.1 هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Singapore نمایش پست ها
              اگه الآن رو ۴.۲.۱ هستی و می خوای بری ۴.۳.۳ و shsh اونو هم داری، راحت موقع ریستور تو آیتونز شیفت+ریستور رو بگیر و فرمویر ۴.۳.۳ رو که قبال دانلود کردی انتخاب کن. فقط یاذت باشه قبلش فایل hosts رو تغییر داده باشی.
              ای بابا ! هر دم ازاین باغ بری میرسد !
              این hosts دیگه ار کجا پیدا شد ؟
              کلی اینور اونور گشتم و فهمیدم ظاهرا باید برم به مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc در کامپیوتر و با notpad فایل hosts رو بازکنم . حالا دقیقا چه تغییری و کجاش بدم تا بتونم از 4.2.1 برم 4.3.3 ؟ بعد همونجا سرجاش save کنم ؟ کار دیگه ای در زمینه hosts لازم نیست ؟

نظر

• میبخشید میخواستم بدونم برای استفاده از این روش برای اینکه بیس باند آپدیت نشود هم راه حلی هست؟

نظر

میبخشید میخواستم بدونم برای استفاده از این روش برای اینکه بیس باند آپدیت نشود هم راه حلی هست؟
                  برای اپدیت نکردن baseband از نسخه های custom استفاده کنید یا با توجه به ورژن ios برنامه ی Sn0wbreez رو با توجه به ورژن مرتبط با ios استفاده کنید.

نظر

• دوست عزیز با برنامه ifaith که کاستوم میسازم که با این ریستور کنم بیس باند آپ میشه .و اگه همین کاستوم را به روی اسنو بریزم ارور میده یعنی هیچ راه حلی برای اینکه بیس باند آپ نشه نیست. من ریستور که میخوام بکنم به 5 ارور 3194 میده و با تینی آمبرلا که امتحان میکنم ارور 2005 میده.
                    ویرایش توسط asphalt30000 : https://i-phone.ir/forums/member/18497-asphalt30000 در ساعت 05-12-2011, 09:50 PM

نظر

• میبخشید که اسپم میدم اما واقعا گیرم.کسی نیست که بگه با این روش بیس باند آپدیت میشه؟ اصلا تغییر میکنه؟اگه که میشه از این روش استفاده نکنم.

نظر

دوست عزیز با برنامه ifaith که کاستوم میسازم که با این ریستور کنم بیس باند آپ میشه .و اگه همین کاستوم را به روی اسنو بریزم ارور میده یعنی هیچ راه حلی برای اینکه بیس باند آپ نشه نیست. من ریستور که میخوام بکنم به 5 ارور 3194 میده و با تینی آمبرلا که امتحان میکنم ارور 2005 میده.
                        بهتون که گفتم برای اینکه بیس باند تون تغییر نکنه از Sn0wbreez مرتبط با فریم وار مربوطه استفاده کنید.
                        در صورتی که الان بر روی ios5 باشید فقط میتونید از این برنامه shsh ios 5 رو بگیرید در غیر اینصورت نه.

نوشته اصلی توسط asphalt30000 نمایش پست ها
                        میبخشید که اسپم میدم اما واقعا گیرم.کسی نیست که بگه با این روش بیس باند آپدیت میشه؟ اصلا تغییر میکنه؟اگه که میشه از این روش استفاده نکنم.
                        بله update میشه، میتونید از sn0wbreez مرتبط با فریم وار مربوطه برای عدم تغییر بیس باند استفاده کنید.

نظر

• یه iphone3gs دستمه که shsh هم ندارم
                          روی لوگوی apple گیر کرده حالا میخوام ios رو با ifaith بدست بیارم ولی نمیشه
                          وقتی تو حالت restore میره نرم افزار میگه آیفون در حالت DFU نیست
                          یه نفر کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mily نمایش پست ها
                            یه iphone3gs دستمه که shsh هم ندارم
                            روی لوگوی apple گیر کرده حالا میخوام ios رو با ifaith بدست بیارم ولی نمیشه
                            وقتی تو حالت restore میره نرم افزار میگه آیفون در حالت DFU نیست
                            یه نفر کمک کنه
                            شما یکبار دکمه ی power + home رو با هم نگه دارید که دیوایستون ریستارت بشه، شاید با اینکار نیازی به عوض کردن فریم وار نباشه و دیوایستون بالا بیاد.
                            اگه نشد ورژن فعلی فریم وار دیوایستون + میخواید به چه ورژنی برید رو اعلام کنید.

نظر

• ا سلام دوست عزیز یعنی منظورتون این هست که با ifaith که کاستوم ساختم کاستوم را بریزم روی snowbreeze و دوباره کاستوم بسازم اگه اینجوره که snowbreeze ارور میده چون هر دو برنامه فایل اصلی برنامه را قبول میکنند نه دستکاری شدش رو.ضمنا من اس اچ اس اچ 5 را دارم.اگه منظورتون این نیست میشه توضیح بدید ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                                شما یکبار دکمه ی power + home رو با هم نگه دارید که دیوایستون ریستارت بشه، شاید با اینکار نیازی به عوض کردن فریم وار نباشه و دیوایستون بالا بیاد.
                                اگه نشد ورژن فعلی فریم وار دیوایستون + میخواید به چه ورژنی برید رو اعلام کنید.
                                ممنون از جواب
                                همینکارو کردم و درست نمیشه
                                اگه اشتباه نکنم 4.3.1 بود و فرقی هم نمیکنه چی باشه فقط اینو بگم این دوستم آیفونش رو از انگلیس براش اورده بودن و نمیدونم Unlock هست یا نیست چون از اول که براش اورده بودن جیلبریک بود اما نمیتونست برنامه بریزه
                                گوشی داد برنامه ریختم ولی بعد از خاموش کردن دیگه بالا نیومد و روی لوگوی apple گیر کرد ولی به احتمال زیاد به خاطر جیلبریک اینطور شده باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X