اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش Downgrade از 4.3.5 به ورژن های پایین تر !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش Downgrade از 4.3.5 به ورژن های پایین تر !

همون طور که در بخش خبری اطلاع رسانی شد ٬ ورژه ۴.۳.۴ برای تمامی دستگاه ها ریلیز شد !
    iOS 4.3.5 برای تمامی iDevice های ریلیز شد ! - انجمن تخصصی آیفون این تاپیک به اموزش دانگرید از . به ورژن هایی پایین تر رو براتون میزارم !

موارد مورد نیاز :*
    • iTunes 10.4
    • iOS 4.3.4 یا ورژنی که میخواهید به آن ریستور کنبد !
    • Tinyumbrella 5

مرحله ۲ :
    دستگاه خود را خاموش کنید و به pc یا مک از طریق کابل usb متصل کنید !
    ایتونز را باز کنید ٬ و دستگاه خودرا به dfu mode ببرید
    برای dfu mode :
    power + home را ۱۰ ثانیه بگیرید !
    power را رها کنید و ۱۵ ثانیه homw را بگیرید !

مرحله ۳ :*
    در ویندوز به مسیر : C:\Windows\System32\drivers\etc برید و فایل hosts را بیابید ! :

و در مک روی finder راست کلیک کنید و go to folder را بزنید ٬ سپس در فیلد باز شده /etc را تایپ کنید و اینتر بزنید :

در ویندوز فایل hosts رو با Notepad و در مک با TextEdit باز کنید و کد زیر را به اخر ان فایب اضافه کنید :
    کد:
    74.208.105.171 gs.apple.com

سپس فایل رو ذخیره کنید !

مرحله ۴ :
    ایتونز را باز کنید و از منو سمت راست دستگاه خود را که به dfu بردید انتخاب کنید !
    و سپس به اقدام به دانگرید به ورژن مورد نظر کنید !
    برای ریستور در ویندوز shift + restore و در مک alt+restore !

بعد از اینکه چند دقیقه از ریستور میگذرد ایتونز پیغام 1013 یا 1015 میدهد ٬مهم نیست ریستور انجام شده و اینک دستگاه شما در recovery mode قرار دارد :

مرحله ۵ :
    برنامه tinyumbrella رو برای ویندوز یا مک و fix recovery نیز برای ویندوز با مک دانلود و باز کنید : سپس در گوشه سمت راست گزینه exit recovery رو بزنید ٬ کار تمام است !

برای بازگست به 4.3.5 نیز فایل hosts را باز کنید و کد زیر رو که اضافه کردید پاک کنید :
    کد:
    74.208.105.171 gs.apple.com

آقا من یه آیفون 3gs دارم که ورژنش 3.1.3 هست.می خوام آپدید کنم ولی آیتون میگه که ورژن جدید 4.3.2 هست.درضمن دستگاه جیل شده هست ولی با تینی آمبرلا shsh رو نمیگیره.وسه هیچ ورژنی رو نمیگیره
    چه کار کنم؟

نظر

الان میتونید به ۴.۳.۵ برید
      فایل رو جدا دانلود و ریتسور کنید !

نظر

آخه می خوام برشگردونم که 4.3.3 که بتونم جیلش کنم.
        چرا تینی فایل های shsh رو نمیگیره.وسه آیپادم رو میگیره ولی وسه اون رو نمیگیره.درضمن سایدیا هم باز توی 3gs باز میشه ولی میپره بیرون
        ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 26-07-2011, 03:36 PM

نظر

الان نمیتوندی shsh ۴.۳.۳ رو بیگیرد !
          اگه shsh ندارید نمیتوندی به۴.۳.۳ ریستور کنید !

نظر

آخر گرفت ولی فقط 4.1 و 4.3.4 و بتاهای ورژن 5 رو گرفت.الان می تونم ببرم به 4.3.5 و بعد به 4.3.3؟
            فایل host هم توی درایو ویندوز هست
            ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 26-07-2011, 04:12 PM

نظر

خیر نمیتونید !

نظر

به نظرتون چرا 4.3.3 رو نمیگره اما 4.1 رو میگیره.به 4.1 می تونم دانگرید کنم؟

نظر

۴.۱ رو قبلا گرفته بودید
                  بله میتونید !

نظر

با تشکر از شما دوست عزیز در تکمیل آموزش پست اول باید بگم که من از ورژن 4.3.5 اومدم به 4.3.3 . ولی قبل از استفاده از tinyumbrella باید حتما یه بار با redsn0w_win_0.9.6rc19 جیلبریک کنید بعدش با tinyumbrella ازریکاوری بیایید بیرون. این نکته رو هم بگم که هنگام جیلبریک کردن در قسمت installing bound... هنگ میکنه که مهم نیست. چند دقیقه صبرش بدید بعد با گرفتن دکمه home , power ریستارت کنید.سپس با نرم افزار tinyumbrella از ریکاوری بیرون بیایید.
                    ویرایش توسط ali_f_1358 : https://i-phone.ir/forums/member/59478-ali_f_1358 در ساعت 27-07-2011, 11:17 AM

نظر

من هر کاری میکنم اررور ۱ به من میده
                      iPad 2 از ۴.۳.۵ به ۴.۳.۳ هر کاری میکنم آخرش اررور ۱ میده نه Exit Recovery میاد بیرون نه با Fix Recovery درست میشه
                      رو آیتونز ۱۰.۴ هم تو مک و هم تو ویندوز تست کردم
                      کسی میدونه باید چیکار کرد؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
                        من هر کاری میکنم اررور ۱ به من میده
                        iPad 2 از ۴.۳.۵ به ۴.۳.۳ هر کاری میکنم آخرش اررور ۱ میده نه Exit Recovery میاد بیرون نه با Fix Recovery درست میشه
                        رو آیتونز ۱۰.۴ هم تو مک و هم تو ویندوز تست کردم
                        کسی میدونه باید چیکار کرد؟؟؟
                        آیپد شما 3g هست ؟
                        اگه آره این بخاطره چک بیسباند توسط اپل هست باید از ورژن آخر tinyumbrella استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
                          آیپد شما 3g هست ؟
                          اگه آره این بخاطره چک بیسباند توسط اپل هست باید از ورژن آخر tinyumbrella استفاده کنید
                          بله ۳جی هست ولی از آخرین ورژن tiny استفاده میکنم الان دیدم همه چی هم درسته host -shsh همه کاملا درست بودن ولی نمیدونم چرا تا به آخراش میرسه ارور ۱ میده بهم

نظر

دوستان من 4.3.5 بودم بعد میخام دانگرید کنم همش ارور 1600 میده با ireb به حالت pwned dfu رفتم شد ولی بعد از ریستور در حالت dfu مونده و بیرون هم نمیاد،کسی راهی بلده؟(به 4.3.3 ریستور کردم)
                            ویرایش توسط Godfather : https://i-phone.ir/forums/member/811-godfather در ساعت 29-07-2011, 07:58 AM

نظر

طبق آموزش پست 1 ریستور کردم. هیچ اروری نداد. آیتیونز هم اکتیو کرد.

* iPod4 64GB
                              * iTunes 10.4
                              * Windows 7 SP1
                              * ابتدا فایل host رو ویرایش کنید. پنجره ای که فایل host داخلشه رو نبندید. iDevice خودتونو خاموش کنید(به کامپیوتر وصل نباشه.) iTunes رو باز کنید. وصلش کنید و ببریدش DFU Mode. فایل Firmware و SHSH مورد نظرتونو با همدیگه هم نام کنید و بندازیدشون تو یه پوشه( اسمشم مثلاً بذارید 1 ) تو درایو C یا تو درایوی که Mac روش نصب شده. حالا تو iTunes دکمه ی Shift + Restore (تو ویندوز) و یا Alt + Restore تو مک رو بزنید. Firmwareتونو انتخاب کنید. بدون هیچ اروری ریستور میشه. موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                              X