اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش Downgrade از 4.3.5 به ورژن های پایین تر !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من وقتي دارم ريستور ميكنم اخرش ارور 1013 كه همه ميگيرن رو نميگيرم...به جاش ارور 3194 ميده....دليلش چيه....خيلي ممنون ميشم جواب بدين

نظر

• نوشته اصلی توسط imanz نمایش پست ها
      من وقتي دارم ريستور ميكنم اخرش ارور 1013 كه همه ميگيرن رو نميگيرم...به جاش ارور 3194 ميده....دليلش چيه....خيلي ممنون ميشم جواب بدين
      دوست گرامی شما SHSH ثبت شده در سرور سیدیا دارید؟
      اگه بله ، تیک Set Hosts To Cydiaa On Exit رو در تب ستینگ تاینی روشن کنید.
      اگه خیر ،
      متاسفانه امکان ریستور وجود نداره.

موفق و پیروز باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAidin نمایش پست ها
        دوست گرامی شما SHSH ثبت شده در سرور سیدیا دارید؟
        اگه بله ، تیک Set Hosts To Cydiaa On Exit رو در تب ستینگ تاینی روشن کنید.
        اگه خیر ،
        متاسفانه امکان ریستور وجود نداره.

موفق و پیروز باشید.
        گوشي من هنوز جيل بريك نشده كه و سيديا روش نصب نيست...بازم shsh لازمه؟
        حالا اصلا من بيخيال دانگريد شدم فقط ميخوام از حالت ريكاوري بياد بيرون...بايد چي كار كنم؟
        ویرایش توسط imanz : https://i-phone.ir/forums/member/22074-imanz در ساعت 28-10-2011, 12:12 PM

نظر

گوشي من هنوز جيل بريك نشده كه و سيديا روش نصب نيست...بازم shsh لازمه؟
          حالا اصلا من بيخيال دانگريد شدم فقط ميخوام از حالت ريكاوري بياد بيرون...بايد چي كار كنم؟
          بله.
          Shsh ربطی به جی بی نداره.
          شما باید از فیکس ریکاوری استفاده کنید.
          الان چه ورژنی ریستور شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
            بله.
            Shsh ربطی به جی بی نداره.
            شما باید از فیکس ریکاوری استفاده کنید.
            الان چه ورژنی ریستور شده؟
            اولش ورزژن 4.3.5 بود ريستورش كردم به 4.3.3 كه اون اروري كه گفتمو داد...حالا هم رفته تو ريكاوري و بيرون نمياد نه با فيكس ريكاوري نه با تيني نه باrecboot...الان فقط ميخوام از ريكاوري بيارمش بيرون ن
            ویرایش توسط imanz : https://i-phone.ir/forums/member/22074-imanz در ساعت 28-10-2011, 01:22 PM

نظر

• گوشی من 4.3.5 است مقخوام به 4.3.3. رستور کنم ارور 3194 میده و اجازه رستور نمیده . مشکل کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ahooraman نمایش پست ها
                گوشی من 4.3.5 است مقخوام به 4.3.3. رستور کنم ارور 3194 میده و اجازه رستور نمیده . مشکل کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
                فکر کنم مشکل از فایل هاست باشه یا اینکه در tinyumbrella گزینه start tss server رو نمی زنید ؟!؟!

چک کنید خبر بدید

نظر

اولش ورزژن 4.3.5 بود ريستورش كردم به 4.3.3 كه اون اروري كه گفتمو داد...حالا هم رفته تو ريكاوري و بيرون نمياد نه با فيكس ريكاوري نه با تيني نه باrecboot...الان فقط ميخوام از ريكاوري بيارمش بيرون ن
                  من با redsnow از ریکاوری درش آوردم . تست کنید ببینید میشه ؟!؟!

نظر

• salam.mishe az itunse 10.5 estefade kard?

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadsheikh نمایش پست ها
                      salam.mishe az itunse 10.5 estefade kard?
                      دوست عزیز ، به قوانین احترام بزارید و پارسی تایپ کنید

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• عزیز به من ارور 3194 میده؟چیکار کنم؟

نظر

• سلام من shsh رو سیستم با redsnow ذخیره کردم الان میخوام دان کنم ولی توسیدیا نیست چه کارکنم برنامه امبرلا ارور جاوا میده هرکارکردم نشود درستش کنم

نظر

• از 4.3.5 به 4.3.3 دانگرید شد ولی آنتن پرید !!!!
                            لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام.من یه ipod touch 4g گرفتم 4.3.5 بود و جیلبریک هم نشده بود.دیروز با رد انسو زدم تا به 4.3.3 جیلبریک بشه.الان رفته تو حالت ریکاوری مد.عکس usb میاد که میگه به itunes وصل کن.shsh هم نداشته.اگه میشه راهمنایی کنید شدید گیر کردم[/B].
                              ویرایش توسط coyote021 : https://i-phone.ir/forums/member/42822-coyote021 در ساعت 17-11-2011, 03:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط coyote021 نمایش پست ها
                                سلام.من یه ipod touch 4g گرفتم 4.3.5 بود و جیلبریک هم نشده بود.دیروز با رد انسو زدم تا به 4.3.3 جیلبریک بشه.الان رفته تو حالت ریکاوری مد.عکس usb میاد که میگه به itunes وصل کن.shsh هم نداشته.اگه میشه راهمنایی کنید شدید گیر کردم[/b].
                                شما چیکار کردید؟
                                زدید به 4.3.3 جیل برک بشه ؟ !!!

نظر

صبر کنید ..
                                X