اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من الان روی ۵.۱.۱ هستم و از روی خود آیپد آپدیت کردم
    فایل ریستور هم ندارم
    من اگه جیل کنم و گیر کنه یا هر مشکلی ممکنه پیش بیاد که بخوام ریستور کنم یا نه
    چون نمیتونم اون ۱ گیگ رو بگیرم
    در کل میخوام اینو بدونم که میشه بدون اینکه فایل ریستور رو داشته باشم جیلبریک کنم یا نه اون باید حتما باشه
    مرسی

نظر

• بله عزیزم جلبریک جدید اصلا فایل ریستور رو نمیخواد

نظر

• من آیپدم رو جیلبرک کردم حالا نرم افزار ها و بازی هایی که روش نصب بودن بالا نمیاد لطفاً راهنمایی کنید

نظر

• شرمنده دوستان..میدونم که Absinte برای ورژن 5.1.1 هستش..ولی میخواستم بدونم برای ورژن 5.1 آیپد نسل سوم هم جیلبریک وجود داره؟؟

نظر

• آقا اگه جيلبريك كنيم راه برگشتى هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohiwoods نمایش پست ها
              آقا اگه جيلبريك كنيم راه برگشتى هست؟
              ریستور مجدد

نوشته اصلی توسط mamad2130 نمایش پست ها
              شرمنده دوستان..میدونم که absinte برای ورژن 5.1.1 هستش..ولی میخواستم بدونم برای ورژن 5.1 آیپد نسل سوم هم جیلبریک وجود داره؟؟
              خیر دوست عزیز
              کلا 5.1 جیلیبریک آنتتر ندادند براش و فقط تتر دادن

نظر

• دوستان من 5.1.1 رو جیلبرک Absinthe 2.0 کردم. الان اگه بخوام با Absinthe 2.0.2 جیلبرک کنم باید ریستور کنم یا روی همین دوباره جیلبرک کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                  دوستان من 5.1.1 رو جیلبرک Absinthe 2.0 کردم. الان اگه بخوام با Absinthe 2.0.2 جیلبرک کنم باید ریستور کنم یا روی همین دوباره جیلبرک کنم؟
                  بايد ريستور كنيد و دوباره جيلبريك كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• دوستان من رو 5.1.1 جیلبریک کردم ولی مشکل داره و میخوام دوباره به 5.1.1 ریستور کنم,از لینک انجمن 5.1.1 رو برای ipad 3 gsm دانلود کردم (1.05 gb) و حالا که میخوام تو آیتیونز ریستور کنم پیغام میده "The ipad "My ipad" could not be updated because the firmware file is not compatible" در صورتی که از لینک خود انجمن دانلود کردم, آیپد من همnew ipadو 4g هست,البته اسم فایلی که دانلود شده هست 2_5.1.1 یعنی نوشته 2 ,ایراد از چیه؟ یعنی ممکنه لینک اشتباه داده باشن برا دانلود؟
                    لطفا مدیران محترم ریسدگی فرمایین
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
                      دوستان من رو 5.1.1 جیلبریک کردم ولی مشکل داره و میخوام دوباره به 5.1.1 ریستور کنم,از لینک انجمن 5.1.1 رو برای ipad 3 gsm دانلود کردم (1.05 gb) و حالا که میخوام تو آیتیونز ریستور کنم پیغام میده "the ipad "my ipad" could not be updated because the firmware file is not compatible" در صورتی که از لینک خود انجمن دانلود کردم, آیپد من همnew ipadو 4g هست,البته اسم فایلی که دانلود شده هست 2_5.1.1 یعنی نوشته 2 ,ایراد از چیه؟ یعنی ممکنه لینک اشتباه داده باشن برا دانلود؟
                      ممنون
                      اون 2 ، یعنی شما یه فایل دیگه ایی هم دارید به این اسم و این دومیش هست ، ربطی به انجمن نداره که مدیرانش رسیدگی کنند
                      اون ارور هم یعنی فریمور اشتباهی دانلود کردید

نظر

دوستان من رو 5.1.1 جیلبریک کردم ولی مشکل داره و میخوام دوباره به 5.1.1 ریستور کنم,از لینک انجمن 5.1.1 رو برای ipad 3 gsm دانلود کردم (1.05 gb) و حالا که میخوام تو آیتیونز ریستور کنم پیغام میده "The ipad "My ipad" could not be updated because the firmware file is not compatible" در صورتی که از لینک خود انجمن دانلود کردم, آیپد من همnew ipadو 4g هست,البته اسم فایلی که دانلود شده هست 2_5.1.1 یعنی نوشته 2 ,ایراد از چیه؟ یعنی ممکنه لینک اشتباه داده باشن برا دانلود؟
                        ممنون

چندبار باید توضیح بدهم مدیران هم که ماشالله اصلا توجه نمیکنند.حتما باید ملت یک گیگ الکی دانلود کنند!
                        یکی از مدیران این پستها رو بخونه ولینک دانلود رو تصحیح کنه
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post683635
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post683994

نظر

• نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها

چندبار باید توضیح بدهم مدیران هم که ماشالله اصلا توجه نمیکنند.حتما باید ملت یک گیگ الکی دانلود کنند!
                          یکی از مدیران این پستها رو بخونه ولینک دانلود رو تصحیح کنه
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post683635
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post683994
                          تصحیح شد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                            اون 2 ، یعنی شما یه فایل دیگه ایی هم دارید به این اسم و این دومیش هست ، ربطی به انجمن نداره که مدیرانش رسیدگی کنند
                            اون ارور هم یعنی فریمور اشتباهی دانلود کردید
                            قربان من چون دارم فارسی تایپ میکنم چپ و راست توی تایپ حروف جابجبا شده از این بابت عذرخواهی میکنم ولی در حقیقت 2 رو سمت چپ, اول فایل مینویسه 5.1.1_2
                            (این صحیحشه) اگه 2 رو انتهای اسم فایل یعنی سمت راست بنویسه حرف شما کاملا صحیحه از طرفی آیپد من new ipad 32gb 4g هست و من با دقات و اطمینان لینک ipad 3 GSM رو که تو انجمن هست واسه دانلود انتخاب کردم که فکر میکنم firmware صحیح باشه ولی اینجا میگه firmware اشتباست

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                              تصحیح شد
                              الان لینک صحیحه بزاریم واسه دانلود؟

نظر

قربان من چون دارم فارسی تایپ میکنم چپ و راست توی تایپ حروف جابجبا شده از این بابت عذرخواهی میکنم ولی در حقیقت 2 رو سمت چپ, اول فایل مینویسه 5.1.1_2
                                (این صحیحشه) اگه 2 رو انتهای اسم فایل یعنی سمت راست بنویسه حرف شما کاملا صحیحه از طرفی آیپد من new ipad 32gb 4g هست و من با دقات و اطمینان لینک ipad 3 GSM رو که تو انجمن هست واسه دانلود انتخاب کردم که فکر میکنم firmware صحیح باشه ولی اینجا میگه firmware اشتباست
                                دوست عزیز این لینک فایلی هست که شما میخوایید :

http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/0...6_Restore.ipsw

چک کنید ببینید اسم فایلی که شما دارید با این iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore یکی هست ؟
                                اگر نه شما مجدد زحمت دانلود رو بکشید

نظر

صبر کنید ..
                                X