اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• والا ورژن دستگاه زده 5.1 ولی 5.1.1 نیست .

نظر

• آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

نوشته اصلی توسط esmaeilzia نمایش پست ها
      والا ورژن دستگاه زده 5.1 ولی 5.1.1 نیست .
      این ورژن جیلبریک نمی شود وشما می تونید به آخرین ورژن 6.0.1 بروید.

نظر

• من آی پدم رو ۵.۱ جیل بریک بود و رفتم رو ۶ ، الان هیچ راهی برای داونگرید هست ؟ آی پد نیو

نظر

• نوشته اصلی توسط ehram نمایش پست ها
          من آی پدم رو ۵.۱ جیل بریک بود و رفتم رو ۶ ، الان هیچ راهی برای داونگرید هست ؟ آی پد نیو
          فکر کنم اشتباه بکنید شما 5.1.1 جیلبریک بودید در هر صورت فعلا راهی نیست برای دانگردی آیپد نسل سوم
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• باسلام و خسته نباشید شنیده ام جیلبریک ios 6.0.1 برای پردازنده های A5X تا هفته آینده میاد ، آیا کسی از صحت این خبر مطلعه ؟!!

نظر

ولا تا اوجاي كه من ميدونم تيم هكرش گفتن به جاهاي خوبي رسيدن اينكه كي بياد مشخص نيست

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• با سلام خدمت دوستان من آیپد 3 با ورژن 5.1.1 دارم. همین الان با absinthe جیلبریک کردم. سیدیا نصب شد ولی هیچ برنامه ای رو نمیتونم روش نصب کنم. البته اینو هم بگم که آخر مراحل جیلبریک یک خطا داد و از برنامه خارج شد. حالا اگه دوستان بتونن راهنماییم کنن ممنون میشم

نظر

• من ابسينت ٢.٠.٤ رو روي شير كوهي ١٠.٨ نصب كردم ولي سيستم بهش اجازه كار نميده
                  يعني خود مك رو بايد اول جيلبريك كنم؟

نظر

مک که جیلبرک نداره
                    شما بگید دقیقاً چه اروری میده !

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام من آیپد نیو ۳ خریدم که ورژن ۵.۱.۱ هستت حالا تو پست اول لینک دانلودش برای مک پاک شده لطفا لینک برای اینجانب قرار دهید.

نظر

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
                        سلام من آیپد نیو ۳ خریدم که ورژن ۵.۱.۱ هستت حالا تو پست اول لینک دانلودش برای مک پاک شده لطفا لینک برای اینجانب قرار دهید.
                        خدمت شما:

زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• دوست عزیز انگار این لینکی رو که دادی برای آیپد ۳ نیست که چون ارور میده

نمی دونم چرا باز نمی کنه ورژن مک هم ۱۰.۸.۲ هست
                          ویرایش توسط karbar20 : https://i-phone.ir/forums/member/33605-karbar20 در ساعت 24-01-2013, 07:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
                            دوست عزیز انگار این لینکی رو که دادی برای آیپد ۳ نیست که چون ارور میده
                            این 1 سایت دیگست و نوشته ساپورت میکنه

Download Absinthe 2.0.4 UnTethered Jailbreak iPad 2,4 On iOS 5.1.1 | Absinthe Jailbreak.com
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• ممنون ميشم اين سوالو دقيق بهم جواب بدين ق
                              من ايپد 3 دارم با فريمور 6.1.2 كه جلبركش ميكنم
                              بعد جلبرك مثلا تو قسمت اپديت اپ استور ميرم هيچ اتفاقي نمي افته يا ميخوام ورژن فريمور رو از قسمت جنرال ببنم فقط چرخ لود ميچرخه و هيچي نميشه
                              برا دوستام كه جلبرك كردن اينطور نيست برا خودمم تا قبل جلبرك درسته
                              ميخوام بدونم من بد جلبرك ميكنم
                              كجاي كارم اشكال داره
                              سه بار ريستور كرم و با سه تا نسخه جلبرك 1.4 و 1.5 و 1.5.1 هم جيل كردم بازم همينه
                              چرا؟؟؟؟؟؟
                              مهم نيست من مشكل دارم
                              چيكارش كنم
                              ممنون جواب واضح بدين
                              متشكر

نظر

• توييك بدي از سيديا نصب ميكنين؟شما يك بار ريستور كنيد و بعد از جيلبريك دوباره پيش از وارد شدن به سيديا امتحان كنيد ببينيد درست ميشه؟و يه چيز ديگه قبلا به صورت ota به ٦.١.٢ آپديت نكردين؟

نظر

صبر کنید ..
                                X