اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قبلا نگاه كرده بودم
    الان يادم رفته از كجا ديده بودم هرچي كيگردم پيدا نميكنم
    لطفا از كجا پيدا كنم

نظر

• آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

نوشته اصلی توسط amirag نمایش پست ها
      قبلا نگاه كرده بودم
      الان يادم رفته از كجا ديده بودم هرچي كيگردم پيدا نميكنم
      لطفا از كجا پيدا كنم
      شما به setting - general - about بروید انجا ورژن را نوشته است.

----------------------------------------------
      برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

• بله 5.1 هست
        البته داخل پرانتز هم نوشته
        9b176

نظر

• خب يعني ميتونم از همين اموزش كه در صفحه اول اين تايپيك اومده استفاده كنم ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirag نمایش پست ها
            بله 5.1 هست
            البته داخل پرانتز هم نوشته
            9b176
            این ورژن جیلبریک نمیشه در حال حاظر نمیتونید به 5.1.1 هم برید و باید نتظر جیلبریک ios6 باشید

- - - - - - - - - -

خب يعني ميتونم از همين اموزش كه در صفحه اول اين تايپيك اومده استفاده كنم ؟؟؟؟؟؟؟
            نه نمیتونید
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• ببخشين من ميتونم با كامپيوتر شخصيم ios. 5.1.1 رو از همين سايت دانلود كنم و رو ديواسم نصب كنم ؟ و بعد جيلبريك كنم ؟
              نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
              این ورژن جیلبریک نمیشه در حال حاظر نمیتونید به 5.1.1 هم برید و باید نتظر جیلبریک ios6 باشید

- - - - - - - - - -

نه نمیتونید

نظر

• آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

ببخشين من ميتونم با كامپيوتر شخصيم ios. 5.1.1 رو از همين سايت دانلود كنم و رو ديواسم نصب كنم ؟ و بعد جيلبريك كنم ؟
                خیر ، ورژن 5.1.1 بسته شده است و شما باید به آخرین ورژن یعنی 6 بروید.

----------------------------------------------
                برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

• كي مياد براي ios 6 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moji1988 نمایش پست ها
                    كي مياد براي ios 6 ؟
                    معلوم نیست شاید چند ماه اینده..
                    به محض اومدن تو سایت تاپیک اموزش زده میشه..

نظر

• منم با استرس خیلی زیاد (یعنی قلبم اومده بود تو دهنم) جیلبریگ کردم مامان توووووووووووووووپ

نظر

• یعنی بد شانس تر از من تو دنبا نیست خوشحالیم 10 دقه طول نکشید.آقامن آیپد نیو 16 4g دارم اول رسیت کردم بعدش به راحتی جیلبریگ کردم .سیدیا نصب شد رفتم سورسم اد کردم app sync 5 نصب کردم مشکلی نداشت ولی بعدش یه برنامه دیگه نصب کردم نمیدونم چی بود 400 kb بود بعد از نصب این برنامه هه رفت صفحه اول که باید اسلاید بکشیم که همینجا گیر میکنه دیکه کاریش نمیشه کرد.دکمه home+off و گرفتم خاموش شد ولی وقتی روشن میکنم یازم همونجوری میشه.تورو خدا یکی کمکم کنه خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا

- - - - - - - - - -

نظر

• آقا درست شد دکمه ولوم و گرفتم موقع بوت درست شد.اسم برنامه wifi control بود فقط یه چیزی مگه وقتی با سیدیا برنامه نصب میکنیم تو صفحهات اصلی نمیره؟.من این برنامه رو تو قسمت اینستال سیدیا دیدم ولی حالا چجوری باید اجراش کنم ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sadafsetareh نمایش پست ها
                            آقا درست شد دکمه ولوم و گرفتم موقع بوت درست شد.اسم برنامه wifi control بود فقط یه چیزی مگه وقتی با سیدیا برنامه نصب میکنیم تو صفحهات اصلی نمیره؟.من این برنامه رو تو قسمت اینستال سیدیا دیدم ولی حالا چجوری باید اجراش کنم ؟؟؟؟
                            خیلی از برنامه های سیدیا یا آیکونی واسشون ایجاد نمیشه یا ممکنه توو ستینگ اضافه بشن !

واسه پاک کردنه برنامه های نصب شده ی سیدیا کافیه به cydia\manage\packages برید و روی برنامه ی مورد نظر تب کنید و از اونجا ریمووش کنید .

نظر

• میدونم این تاپیک مربوط به آی پد3 هست اما چون تاپیکی در مورد آی پد4 پیدا نکردم که سوال امو بپرسم اینجا میپرسم.
                              میخوام بدونم پایین ترین iOS که روی آی پد4 هست چنده؟ 5.1.1 هست ؟
                              و اصلا جیلبریکی براش ارایه شده ؟
                              چون میخوام آی پد4 بخرم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed.K نمایش پست ها
                                میدونم این تاپیک مربوط به آی پد3 هست اما چون تاپیکی در مورد آی پد4 پیدا نکردم که سوال امو بپرسم اینجا میپرسم.
                                میخوام بدونم پایین ترین iOS که روی آی پد4 هست چنده؟ 5.1.1 هست ؟
                                و اصلا جیلبریکی براش ارایه شده ؟
                                چون میخوام آی پد4 بخرم.
                                دوست عزیز آیپد 4 هنوز نیومده میخواید جیلبریک کنید و...
                                هنوز به صورت کامل معرفی هم نشده اون یه مقدمه بود
                                در ضمن اولی فریمورش که بیاد باید با معرفی 6.1 همزمان باشه پس با 6.1 میاد
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X