اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خراب نشه؟؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط محمد حسين نمایش پست ها
      خراب نشه؟؟!!
      چی خراب نشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط محمد حسين نمایش پست ها
        خراب نشه؟؟!!
        از هرچي بترسي سرت مياد ما اينجايم كمكتون كنيم از چيزي نترسيد

نظر

• من تاحالا گوشیا و ایپد خودم ایدیوایس های دوستام فامیلارو بالای 50 دفعه جیلبرسک کردم مطلقا مشکلی پیش نیومده

Sent from my HTC One X using Tapatalk

نظر

• سلام، می خواستم بدونم اگه قبل از جیلبرک گوشی رو کاملا ریست کنم یا وقتی هنوز تازه خریدمش و برا اولین بار روشنش کردم، جیلبرک کنم، بهتره یا فرقی نمیکنی که اگه حالا یه مدت استفاده کردم و با گیفت کارد دو سه تا بازی اساسی که کرک شدشون مشکل داره (مث آسفالت 6) رو خریدم، جیلبرک کنم؟ ممنونم از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط Pedram_GL نمایش پست ها
              سلام، می خواستم بدونم اگه قبل از جیلبرک گوشی رو کاملا ریست کنم یا وقتی هنوز تازه خریدمش و برا اولین بار روشنش کردم، جیلبرک کنم، بهتره یا فرقی نمیکنی که اگه حالا یه مدت استفاده کردم و با گیفت کارد دو سه تا بازی اساسی که کرک شدشون مشکل داره (مث آسفالت 6) رو خریدم، جیلبرک کنم؟ ممنونم از راهنماییتون
              هیچ فرقی ندارد ، بله می تونید جیلبریک کنید.

نظر

• سلام. آقا من ایپد گرفتم بد این فایل رو دانلود کردم. ورژن جدیدش رو. بعد وقتی برنامرو باز میکنم آیپد وصل باشه یا بعد از باز کردن برنامه وصل کنم در هر دو صورت میگه دستگاه رو وصل کنید، حدود یک ساعت هم صبر کردم بازم دکمه روشن نشد. مشکل چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alihoma نمایش پست ها
                  سلام. آقا من ایپد گرفتم بد این فایل رو دانلود کردم. ورژن جدیدش رو. بعد وقتی برنامرو باز میکنم آیپد وصل باشه یا بعد از باز کردن برنامه وصل کنم در هر دو صورت میگه دستگاه رو وصل کنید، حدود یک ساعت هم صبر کردم بازم دکمه روشن نشد. مشکل چیه؟
                  اگر درست دانلود کرده باشید برنامه رو خود به خود بعد از باز کردن برنامه ، دیوایس شناسایی میشه
                  مشکلی نیست

نظر

سلام. آقا من ایپد گرفتم بد این فایل رو دانلود کردم. ورژن جدیدش رو. بعد وقتی برنامرو باز میکنم آیپد وصل باشه یا بعد از باز کردن برنامه وصل کنم در هر دو صورت میگه دستگاه رو وصل کنید، حدود یک ساعت هم صبر کردم بازم دکمه روشن نشد. مشکل چیه؟
                    دوست عزیز من همیشه قبل از اینکه absinthe رو باز کنم دستگاه رو وصل میکنم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                      اگر درست دانلود کرده باشید برنامه رو خود به خود بعد از باز کردن برنامه ، دیوایس شناسایی میشه
                      مشکلی نیست
                      من میزنم نمیشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
                      دوست عزیز من همیشه قبل از اینکه absinthe رو باز کنم دستگاه رو وصل میکنم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                      هر 2 حالت رو تست کردم نشد

نظر

• تو حالت نرمال نصب میکنید دستگاه رو ؟
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                          تو حالت نرمال نصب میکنید دستگاه رو ؟
                          ببخشید من تازه کارم. بیشتر توضیح میدین

نظر

ببخشید من تازه کارم. بیشتر توضیح میدین
                            تو حالت معمولی یعنی تو dfu یا ریکاوری یا خاموش نیست و ایپد بالا هست؟
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                              تو حالت معمولی یعنی تو dfu یا ریکاوری یا خاموش نیست و ایپد بالا هست؟
                              بله. مشکل از Itunes بود. جایی ندیدم که باید آخرین ورژن باشه!

نظر

• دوستان سلام من دیروز ایپد جدیدم رو جیل برک کردم
                                خیلی ساده بود
                                اما وقتی وارد سیدا میشم و میخوام نرم افزار یا پکیجی رو توش ران کنم این پیقام رو میده
                                Note: Cannot Locates Package/
                                The package eu.heielt.ifile cannot be found in you current surce.
                                میخواستم بدونم مشکل از کجاست و سوال بعدیم هم اینه که اگه بخوام از فایل جیلبرک دیگه ای استفاده کنم باید سیدا رو پاک کنم یا نه

نظر

صبر کنید ..
                                X