اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ای پد نیو م رو جلبرک کردم باتریش خیلی زود خالی میشه !!
    چراااااااااا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
      ای پد نیو م رو جلبرک کردم باتریش خیلی زود خالی میشه !!
      چراااااااااا؟
      نصب برنامه های زیاد از سیدیا این مشکل رو بوجود میاره حتی جیلبریک خودش هم تا حدی مصرف رو بالا میره !
      بستن برنامه های درحال اجرا که لازمشون ندارید به طرض عجیبی روی مصرف تاثیر میزاره !

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        نصب برنامه های زیاد از سیدیا این مشکل رو بوجود میاره حتی جیلبریک خودش هم تا حدی مصرف رو بالا میره !
        بستن برنامه های درحال اجرا که لازمشون ندارید به طرض عجیبی روی مصرف تاثیر میزاره !
        مرسی از راهنمایت !

اخه من موقع جلبرک کردن بهم پیان Done,enjoy رو نداد یه اروری داد اما خوب Cydia اومد و کار هم داد . گفتم شاید مشکل از اینجا باشه

نظر

• تو رو خدا کمک کنید .
          اصلا ای پد sync نمیشه هیچی نمیشه توش ریخت . بازی هم دیگه نصب نمیشه .
          از cydia.persian4mobile.net برنامه appsync 5 رو هم گرفتم .

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
            مرسی از راهنمایت !

اخه من موقع جلبرک کردن بهم پیان done,enjoy رو نداد یه اروری داد اما خوب cydia اومد و کار هم داد . گفتم شاید مشکل از اینجا باشه
            امکانش زیاده اگر میتونید ریستور کنید و دوباره جیلبریک کنید و بک اپ بر نگردونید !

نظر

• نوشته اصلی توسط armagedon47 نمایش پست ها
              تو رو خدا کمک کنید .
              اصلا ای پد sync نمیشه هیچی نمیشه توش ریخت . بازی هم دیگه نصب نمیشه .
              از cydia.persian4mobile.net برنامه appsync 5 رو هم گرفتم .
              از اخرین ورژن ایتونز استفاده کنید شاید حل بشه !

نظر

امکانش زیاده اگر میتونید ریستور کنید و دوباره جیلبریک کنید و بک اپ بر نگردونید !
                یعنی وصل کنم به سیستم و تو iTuens روی refore to default رو بزنم ؟

نظر

از اخرین ورژن ایتونز استفاده کنید شاید حل بشه !
                  اینکارو کردم و ممنون میشم الان بکید به ترتیب چجوری ریستور و دوباره جیل کنمش .
                  لطفا همه کارها رو فقط به ترتیب نام ببرید .

نظر

• با عرض خسته نباشید من سیدیارو نصب کردم.ولی هر چی سرچ میکنم اینستالوسو نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Shervinam59 نمایش پست ها
                      با عرض خسته نباشید من سیدیارو نصب کردم.ولی هر چی سرچ میکنم اینستالوسو نداره؟
                      سورس cydia.hackulo.us رو ادد کن.

نظر

• با عرض خسته نباشید آیپد 3 را ریاستور کردم.ولی هنوز پس از 45 دقیقه بالا نیامده دلیلش چیست؟

نظر

• سلام من وقتی absinthe 4.0.2 رو برای جلبریک ipad 4g با ios 5.1.1 باز می کنم jilbrak دکمش خاموش می مونه
                          و ای ایراد رو می ده
                          welcome to absinthe ios 5.1.1 untethered jailbreak

pleas make a backup of your device before using this tool.we dont expect any issues but we arent responsible if anything happens.
                          plug in your idevice begin.
                          در ضمن دستگاهم نو هست و هیچ نرم افزاری به جز حالت دیفالت روش نیست ممنون میشم راهنمائی کنید
                          ویرایش توسط mohsen_fa : https://i-phone.ir/forums/member/94433-mohsen_fa در ساعت 31-05-2012, 07:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shervinam59 نمایش پست ها
                            با عرض خسته نباشید آیپد 3 را ریاستور کردم.ولی هنوز پس از 45 دقیقه بالا نیامده دلیلش چیست؟
                            دوست عزیز بیشتر توضیح بدید. چطوری ریستور کردید؟ با آیتونز یا با خود دستگاه؟ چه مشکلی پیش اومده و تو کدوم مرحله؟ دگمه های هوم و پاور رو با هم برای ۱۰ ثانیه گرفتید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_fa نمایش پست ها
                              سلام من وقتی absinthe 4.0.2 رو برای جلبریک ipad 4g با ios 5.1.1 باز می کنم jilbrak دکمش خاموش می مونه
                              و ای ایراد رو می ده
                              welcome to absinthe ios 5.1.1 untethered jailbreak

pleas make a backup of your device before using this tool.we dont expect any issues but we arent responsible if anything happens.
                              Plug in your idevice begin.
                              در ضمن دستگاهم نو هست و هیچ نرم افزاری به جز حالت دیفالت روش نیست ممنون میشم راهنمائی کنید
                              این که ایراد نیست. میگه دستگاهتون رو به کامپیوتر وصل کنید.
                              احتمالاً مشکل از پورت یو اس بی یا کابلتونه. عوضشون کنید و دوباره امتحان کنید.

نظر

• سورس cydia.hackulo.us از سیدیا برای آیپد 3 پیدا نمیکنم.لطفا راهنمایی کنید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X