اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
    دوست عزیز این لینک فایلی هست که شما میخوایید :

http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/0...6_Restore.ipsw

چک کنید ببینید اسم فایلی که شما دارید با این iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore یکی هست ؟
    اگر نه شما مجدد زحمت دانلود رو بکشید
    نه یکی نیستن , این الان لینک صحیحه new ipad 4g هست؟

نظر

• من new ipad 64 (wi-fi+4g) دارم اينم جلبريك ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alib13 نمایش پست ها
        من new ipad 64 (wi-fi+4g) دارم اينم جلبريك ميشه
        بله میشه .

نظر

• یک مشکل خیلی جالب من روی ویندوز 7 وقتی برنامه رو اجرا میکنم شروع میکنه به نوشتن یک سری مسیر و اصلا برنامه اجرا نمیشه چیز خاصی نیاز هست برای اجراش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            یک مشکل خیلی جالب من روی ویندوز 7 وقتی برنامه رو اجرا میکنم شروع میکنه به نوشتن یک سری مسیر و اصلا برنامه اجرا نمیشه چیز خاصی نیاز هست برای اجراش ؟
            بعد از اتمام این نوشته ها یه فولدر روی دسکتاپ میسازه باید از اونجا برنامه رو اجرا کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:Alireza:.. نمایش پست ها
              بعد از اتمام این نوشته ها یه فولدر روی دسکتاپ میسازه باید از اونجا برنامه رو اجرا کنید .
              فلدرش توش خالیه!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              روی سیستم دیگه درست شده فکر کنم چون فایل اصلی رو ران از ادمینستور کردم مشکل پیدا کرده با سیستمم!
              ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 29-05-2012, 02:50 PM

نظر

فلدرش توش خالیه!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                روی سیستم دیگه درست شده فکر کنم چون فایل اصلی رو ران از ادمینستور کردم مشکل پیدا کرده با سیستمم!
                دوست عزیز شما برناه ای ور که داو.نلود کردید رو بزارید تو یک فولدر
                بعد بزنید
                خودش یک فولدر توش درست میکنه و extrack میکنه و دیگه توش خالی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                  دوست عزیز شما برناه ای ور که داو.نلود کردید رو بزارید تو یک فولدر
                  بعد بزنید
                  خودش یک فولدر توش درست میکنه و extrack میکنه و دیگه توش خالی نیست
                  بعد از extrack روی سیستم خودم بازم فلدر خالی بود بعد ران از ادمینستور کردم که الان برای هر خطی که مینویسه اجازه میگیره و باید شما Y رو تایپ کنید و خوب کار زیاد راحتی نیست اون همه رو برداری تایید کنی ! )

نظر

بعد از extrack روی سیستم خودم بازم فلدر خالی بود بعد ران از ادمینستور کردم که الان برای هر خطی که مینویسه اجازه میگیره و باید شما Y رو تایپ کنید و خوب کار زیاد راحتی نیست اون همه رو برداری تایید کنی ! )
                    a رو بزنید همش با هم انجام میشه .

نظر

• نتونستی بگو ایکسترک شدش رو برات اپلود کنم خلاص

نظر

• iOs 6 كى مياد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohiwoods نمایش پست ها
                          ios 6 كى مياد؟
                          نسخه ی بتا احتمالا همون شب کنفرانس wwdc 2012 رلیز میشه.
                          ۶-۷ تا بتا داره و یه gm و در نهایت نسخه نهایی.
                          شاید نهایتا سه ماه و چند هفته طول بکشه تا بعد از معرفی، نسخه نهایی عرضه بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                            نتونستی بگو ایکسترک شدش رو برات اپلود کنم خلاص
                            ممنونوولی من که همون اول گفتم روی یک سیستم دیگه زدم اورد!
                            بازم ممنون !

نظر

• تست شد عالی

نظر

• میشه لطفا یکی عکس قدم چهارم رو برای من بذاره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X