اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اول باید shsh داشته باشید
    برای رفع این مشکل هم فایل host رو باز کنید و خط اخر رو پاک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
      اول باید shsh داشته باشید
      خیلی ممنون.
      ببخشید میشه یکم بیشتر توضیح بدین از اول بگین من چی کارا بابد بکنم؟ و کجاها باید برم؟ کلا چجوری این کارایی که گفتین رو انجام بدم؟
      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Leery نمایش پست ها
        خیلی ممنون.
        ببخشید میشه یکم بیشتر توضیح بدین از اول بگین من چی کارا بابد بکنم؟ و کجاها باید برم؟ کلا چجوری این کارایی که گفتین رو انجام بدم؟
        مرسی
        توی Finder از Toolbar رو گزینه رو Go بزنید ، بعد Go to Folder ... رو بزن ، توش بنوس etc/ بعد فایل هاست رو پیدا کن کپی کن روی Desktop بعد 2 خط آخر رو پاک کن بعد فایل هاست توی فولدر etc پاک کن و اینکه توی desktop ادیت کردی رو بزار جای اون

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          اول باید shsh داشته باشید
          ريجيستريت رو به حالت اول برگردون
          برنامه tinyumbrella-5.00.10 دانلود واجرا کن بعد ریستور کن
          بعد از ریستور مشکل ریکاوری پیدا میکنی مه برای حل اون برنامه fixrecovery-win را دانلود واجرا کن

نظر

• Shsh هر دستگاهى مال خودشه يا ميشه از shsh يكى ديگه استفاده كرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h.pay نمایش پست ها
              shsh هر دستگاهى مال خودشه يا ميشه از shsh يكى ديگه استفاده كرد؟
              ماله هر دستگاهی فقط برای خودش قابل استفاده هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                توی Finder از Toolbar رو گزینه رو Go بزنید ، بعد Go to Folder ... رو بزن ، توش بنوس etc/ بعد فایل هاست رو پیدا کن کپی کن روی Desktop بعد 2 خط آخر رو پاک کن بعد فایل هاست توی فولدر etc پاک کن و اینکه توی desktop ادیت کردی رو بزار جای اون
                ببخشید میزنم ولی فالی پیدا نمیکنه به نام هاست.میشه بگین چی کار باد بکنم.
                يجيستريت رو به حالت اول برگردون
                برنامه tinyumbrella-5.00.10 دانلود واجرا کن بعد ریستور کن
                بعد از ریستور مشکل ریکاوری پیدا میکنی مه برای حل اون برنامه fixrecovery-win را دانلود واجرا کن
                من این برنامه رو دانلود کردم.چجوری رجیستری رو به حال اول برگردونم؟
                بعد این برنامه امبرلاshsh رو دریافت نمیکنه.میشه کاملتر بگین چی کار باید بکنم؟

نظر

• سایت jailbreakme عکس جابز رو گزاشته و گزینه cydia نیست . یک ipad 4.3.3 دارم چجوری میشه الان jail کرد؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام. من تازه آیپد گرفتم میرسم تو سایت جیلبریک فقط عکس استیو جابز رو زده و هیچ چیز دیگه ای نداره باید چکار کنم؟

نظر

• اون به احترام مرگ جابز بود.
                      الان دوباره برگشته به حالت اول خودش...

نظر

• خیر دوستان دامنه جیلبریک می توسط فردی ناشناس خریداری شده و اون شخص به احترام استوی عزیر و احترام به کاری که کرده این سایت رو بسته و فقط عکس استیو رو گذاشته خود تیم جیلبریک می هم گفتند دامنه ای دیگه میخرن و میخوان برای ای او اس ۵ امادش کنن فکر کنم جیلبریک ۴.۳.۳ مرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          خیر دوستان دامنه جیلبریک می توسط فردی ناشناس خریداری شده و اون شخص به احترام استوی عزیر و احترام به کاری که کرده این سایت رو بسته و فقط عکس استیو رو گذاشته خود تیم جیلبریک می هم گفتند دامنه ای دیگه میخرن و میخوان برای ای او اس ۵ امادش کنن فکر کنم جیلبریک ۴.۳.۳ مرد.
                          الان دوباره سايت درست شده

نظر

• نه من بازم رفتم الان هنوز عکس استیو جان هست.

نظر

• خبرش که امد ، Domain این سایت فروخته شده ، ممکنه Jailbreaks.me خیریده شه برای این کار

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread49231.html

نظر

صبر کنید ..
                                X