اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
    شما فعلا بايد صبركنيد تا ورژن ٥ بياد چون ديگه از جيلبريك ٤.٣.٥ خبري نيست
    ميشه بگيد منظورتون إز ووزن ٥ چيه؟
    منظورتون iOS 5؟

نظر

• دوستان ipad من ورژن 4.3.3 هستش ولی وقتی با tinyumbrella فایل shsh رو save میکنم، 4.3.5 رو save میکنه! یعنی من shsh ورژن 4.3.3 رو ندارم؟ اگه مجبور به ریستور بشم چه جوری میشه به همین ورژن 4.3.3 که از اول روش بوده بیام؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط aj.navid نمایش پست ها
        دوستان ipad من ورژن 4.3.3 هستش ولی وقتی با tinyumbrella فایل shsh رو save میکنم، 4.3.5 رو save میکنه! یعنی من shsh ورژن 4.3.3 رو ندارم؟ اگه مجبور به ریستور بشم چه جوری میشه به همین ورژن 4.3.3 که از اول روش بوده بیام؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.
        shsh ه 4.3.3 رو باید وقتی میگرفتید که ۴.۳.۳ اخرین فرمور apple بود

الان دیگه کاری نمیتونید اگه به ری استور بیوفتی باید بری 4.3.5 ، و هیچ راهی نداری که بری 4.3.3

نظر

• نوشته اصلی توسط aj.navid نمایش پست ها
          دوستان ipad من ورژن 4.3.3 هستش ولی وقتی با tinyumbrella فایل shsh رو save میکنم، 4.3.5 رو save میکنه! یعنی من shsh ورژن 4.3.3 رو ندارم؟ اگه مجبور به ریستور بشم چه جوری میشه به همین ورژن 4.3.3 که از اول روش بوده بیام؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.
          شما اگه آیپد ۱ دارید با ifaith میتونی واسه ۴.۳.۳ بگیری .

نظر

• آقا یه سوال دیگه:
            این فایل shsh رو نمیشه از جایی گیر آورد یا از کسی گرفت؟ یعنی تنها راهش همون tiny بود که الان هم دیگه نمیشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
              شما اگه آیپد ۱ دارید با ifaith میتونی واسه ۴.۳.۳ بگیری .
              ipade2 هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                از این آموزش استفاده کنید ببینید برای آیپد ۲ می تونید

http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html
                متاسفانه جواب نمی ده
                فقط باید سعی کنن نرم افزار های تست شده رو نصب کنند
                من هم نتونستم shsh بگیرم و نسخه کرک شده ی فول نرم افزار ارسال sms و mms رو نصب کنم که روی لوگوی اپل گیر کرد مجبور به ریستور به 4.3.5 شدم

نظر

• دوست عزيز ش ش مجوزي هست براي يك گوشي ( مانند سريال نامبر هر گوشي مربوط به يك دستگاه ) پس نميتوانيد ريستور يا دانگريد كنيد بدون shsh

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                    دوست عزيز ش ش مجوزي هست براي يك گوشي ( مانند سريال نامبر هر گوشي مربوط به يك دستگاه ) پس نميتوانيد ريستور يا دانگريد كنيد بدون shsh

ریستور به ورژن های بالا تر توی ریکاوری و dfu میشه اما دانگرید نمیشه بدون shsh

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                      ریستور به ورژن های بالا تر توی ریکاوری و dfu میشه اما دانگرید نمیشه بدون shsh
                      براي ريستور به اخرين ورژن نياز به ش ش نيست ولي يكي مانده به اخري حتماً ش ش لازم هست ( مانند بخوايد از ٤.٣ بريد ورژن بالاتر مثلاً به ٤.٣.٣ ٤.٣.٤ كه حتماً ش ش فريمور را بايد داشته باشيد).

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                        براي ريستور به اخرين ورژن نياز به ش ش نيست ولي يكي مانده به اخري حتماً ش ش لازم هست ( مانند بخوايد از ٤.٣ بريد ورژن بالاتر مثلاً به ٤.٣.٣ ٤.٣.٤ كه حتماً ش ش فريمور را بايد داشته باشيد).
                        دوست من ش ش چیه ؟
                        shsh تلفظش اس اچ اس اچ هست

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                          دوست من ش ش چیه ؟
                          shsh تلفظش اس اچ اس اچ هست
                          بعضي از دوستان براي راحتي اين عبارت را استفاده كرده بودن ، نمي دونستم ايراد داشته شما به بزرگيتون ببخشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط amighzal نمایش پست ها
                            کسی به غیر از ورژن 4.3.3 تونسته جیلبرک کنه؟؟؟؟
                            آیفون 4.3.2 دارم
                            جیلبریک کردمو فعلا که مشکلی پیش نیومده. سرعتش هم عالیه. عجیبه خدایی

نظر

• نوشته اصلی توسط eight نمایش پست ها
                              من تازه یه آیپد2 3جی گرفتم از اپل استور و ورژنش 4.3.5 (8l1) هست !

الان میخوام طبق آموزشی که گذاشتید جیلبریک کنم ولی این آموزش فقط مخصوص 4.3.3 هست... اینطور که فهمیدم باید آیپد رو به 4.3.3 ریستور کنم و بعد جیلبریک !!!

نمیشه بدون ریستور کردن به 4.3.3 آیپد رو جیلبریک کنم ؟

یا نحوه ریستور کردن رو بهم توضیح بدید و لینکش رو برام بزارید.
                              ممنون
                              باید منتظر جیلبریک 4.3.5 باشید . با نداشتن shsh باید ریستور رو فراموش کنید.
                              خیر.

نظر

• سلام
                                تازه یه آیپد2 گرفنم ، امروز خواستم با JailbreakMe جیلش کنم اما میگه 4.3.3 باید باشه ، آیپدم 4.3 ، اگه اپدیتشم کنم میره رو 4.3.5

، به آدرس واسه 4.3 تو سایت بود اما باز نکرد !
                                ممنون از راهنماییاتون

نظر

صبر کنید ..
                                X