اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
    شما چون shsh ورژن 4.3.3 ندارید نمی تونید به 4.3.3 برید ( دلیله ارور هم همینه )

فقط می تونید به 4.3.5 آپدیت کنید که جیلبرکش بصورت تتر هست.
    برای آیپد۲؟جیلبریک تتر؟ اشتباه نمیکنید؟اگه میشه آموزشش کجاست؟

نظر

• جیلبریکی برای 4.3.5 در مورد آیپد ۲ نیومده!

نظر

• ممنون آقا رضا منم فکر کردم دارن اشتباه میکنن.خیلی گشتم امّا چیزی پیدا نکردم.
        باز هم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_moj نمایش پست ها
          برای آیپد۲؟جیلبریک تتر؟ اشتباه نمیکنید؟اگه میشه آموزشش کجاست؟
          نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
          جیلبریکی برای 4.3.5 در مورد آیپد ۲ نیومده!
          درسته برای آیپد2 نیومده , فکر کردم سوالشون در آیفونه

نظر

• با سلام
            دوستان عزیز من آیپد 2 3جی دارم و جیلبریک کردم ، سیدیا ، اینستالوس و پی دی اف پچرم نصب کردم و یکسری برنامه با اینستالوس نصب کردم که عالی کار می کنن
            ولی وقتی به آیتیونز وصل می کنم برنامه های روی آیپد رو به پی سی منتقل نمی کنه ، ویدیو و آهنگ هم که می خوام بریزم روش میگه اگه سینک بکنی تمام اپلیکیشنهات پاک می شه
            میشه لطفا دوستان راهنمایی کنند

نظر

• با چند تا آیتونز سینک کردی؟appsync 4+ هم نصب کن بعد سینک کن

نظر

• نوشته اصلی توسط khers_gogo نمایش پست ها
                با سلام
                دوستان عزیز من آیپد 2 3جی دارم و جیلبریک کردم ، سیدیا ، اینستالوس و پی دی اف پچرم نصب کردم و یکسری برنامه با اینستالوس نصب کردم که عالی کار می کنن
                ولی وقتی به آیتیونز وصل می کنم برنامه های روی آیپد رو به پی سی منتقل نمی کنه ، ویدیو و آهنگ هم که می خوام بریزم روش میگه اگه سینک بکنی تمام اپلیکیشنهات پاک می شه
                میشه لطفا دوستان راهنمایی کنند
                در آیتونز روی اسم آیفون تون راست کلیک کنید و گزینهtransfer purchases بزنید تا برنامه های رو گوشی منتقل بشه به ایتونز .

نظر

• ببخشيد حجمي كه لازمه دانلود كنه چقده؟
                  براي ايپد wifi

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

• حدود ۱ مگ باید باشه

نظر

• سلام من ipad2 خریدم و برنامه های اورجینال واسم ریخت روش همونجا که خریدم
                      حالا که جلبیرک کردم و می خوام چند تا بازی از طریق ituns بریزم روش همه ی برنامه های قبلی رو میخواد پاک کنه ونمیشه
                      چیکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Forrest Gump نمایش پست ها
                        سلام من ipad2 خریدم و برنامه های اورجینال واسم ریخت روش همونجا که خریدم
                        حالا که جلبیرک کردم و می خوام چند تا بازی از طریق ituns بریزم روش همه ی برنامه های قبلی رو میخواد پاک کنه ونمیشه
                        چیکار کنم
                        دوست عزیز، شما میتونید با نرم افزار iFunBox این کار رو انجام بدید.

شما آیپد رو به کامپیوتری که iTunes روش نصبه متصل کنید. سپس برنامه گفته شده را اجرا کنید و در سمت چپ برنامه روی اسم دستگاهتون کلک کنید. سپس در گزینه های بالای برنامه گزینه InstallApp رو کلیک کنید تا برنامه هاتون نصب بشه و برنامه های قبلی نیز حذف نشن.

نظر

• راستی من هیچی نمی دونم تازه خریدم و حتی نصب برنامه و کرک و هیچی رو نمیدونم راهنمایی کنید لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                            دوست عزیز، شما میتونید با نرم افزار ifunbox این کار رو انجام بدید.

شما آیپد رو به کامپیوتری که itunes روش نصبه متصل کنید. سپس برنامه گفته شده را اجرا کنید و در سمت چپ برنامه روی اسم دستگاهتون کلک کنید. سپس در گزینه های بالای برنامه گزینه installapp رو کلیک کنید تا برنامه هاتون نصب بشه و برنامه های قبلی نیز حذف نشن.
                            ممنون این کارو کردم و انجام شد یعنی الان من میتونم تمام بازی ها رو دانلود کنم و نصب کنم
                            جلبیرک هم نصب کردم.
                            یا فقط یه بازی محدود میشه نصب کرد

نظر

ممنون این کارو کردم و انجام شد یعنی الان من میتونم تمام بازی ها رو دانلود کنم و نصب کنم
                              جلبیرک هم نصب کردم.
                              دوست من شما که جیلبرک کردی اول همه سورس cydia.Hackulo.us رو add کن
                              (برای add کردن برو manage > sources > Edit > Add )

بعد برنامه Appsync 4+ رو نصب کن

اینجوری میتونی برنامه کرک شده بریزی

برای اینکه پاک نکنه برنامه هاتو باید با یه Apple ID اکانت بسازی و با Apple ID یت آتورایز کنی

نظر

راستی من هیچی نمی دونم تازه خریدم و حتی نصب برنامه و کرک و هیچی رو نمیدونم راهنمایی کنید لطفا
                                دوست عزیز، پیشنهاد میکنم در فروم بگردید و آموزش های سایت رو مطالعه کنید تا کم کم با تمامی موارد دستگاهتون آشنا بشید.
                                مثلا تاپیک های زیر رو مطالعه کنید :

آموزش آیفون , آیپاد و آیپد از صفر

اصطلاحات آیفون , آیپاد و آیپاد برای تازه کاران

البته لازم نیست خودتونو از همین ابتدا زیاد در گیر کنید، کم کم در طول زمان زیر و بم کار دستتون میاد.

نوشته اصلی توسط Forrest Gump نمایش پست ها
                                جلبیرک هم نصب کردم.
                                بله، اگر فایلهای زیادی هم دارید، میتونید تمام اونها رو یا دسته دسته اونها رو انتخاب کنید و اونها رو به این برنامه دیدی تا براتون نصب کنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X