اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه ۴.۳.۳ باشه راحت میتونید با امورش پست ۱ جیلبریک کنید

نظر

• اگه آيپد جيل بشه بأزم ميتونم إز امكانات اپل استفاده كنم؟
      مثل app store?

نظر

• نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
        اگه آيپد جيل بشه بأزم ميتونم إز امكانات اپل استفاده كنم؟
        مثل app store?
        بله میشه

نظر

• سلام دوستان .من ایپد ۲ wifi با فریمور ۴.۳.۳ دارم . امروز جیلبرک کردم . بعد که cydia را اوردم دیدم بالاش زده shsh pending . ریلود بالای صفحه رو زدم به جای shsh pending نوشت ios 4.3.5 shsh . با ishsh و tiny umbrella هم ۴.۳.۳ shsh نمیده ! من این shsh 4.3.3 خودمو از کجا گیر بیارم ؟
          ویرایش توسط ali_bluebat : https://i-phone.ir/forums/member/25962-ali_bluebat در ساعت 03-08-2011, 03:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_bluebat نمایش پست ها
            سلام دوستان .من ایپد ۲ wifi با فریمور ۴.۳.۳ دارم . امروز جیلبرک کردم . بعد که cydia را اوردم دیدم بالاش زده shsh pending . ریلود بالای صفحه رو زدم به جای shsh pending نوشت ios 4.3.5 shsh . با ishsh و tiny umbrella هم ۴.۳.۳ shsh نمیده ! من این shsh 4.3.3 خودمو از کجا گیر بیارم ؟
            شما دیگه نمیتونید از ۴.۳.۳ ,shsh بگیرید.چون فرمور جدید اومده و حتی از ۴.۳.۴ هم نمیتونید بگیرید
            و اینطور که برانوش جان در یک تاپیک عرض کردند اگرخدایی نکرده مجبور به آپدیت شدید ، می تونید با
            xcode بدون shsh دانگرید کنید به ۴.۳.۳.(البته باید udidتونو رجیستر کنید که هزینه داره)

نظر

• عزیزان کسی نمیتونه بمن بگه که چه کار کنم که بتونم آیپد 2 که دارم رو جیلبریک کنم؟
              کمک دارم دیونه میشم

نظر

• دوست عزیز اموزش در پست ۱ موجوده !

نظر

• نوشته اصلی توسط rezapilot نمایش پست ها
                  عزیزان کسی نمیتونه بمن بگه که چه کار کنم که بتونم آیپد 2 که دارم رو جیلبریک کنم؟
                  کمک دارم دیونه میشم
                  سلام
                  دوست من خودت رو ناراحت نکن اینا که ارزش عصبی شدن نداره.
                  شما اگه فریمورت 4.3.3 هست می تونی با توجه به کار هایی که تو پست 1 گفته شده دستگاهت رو جیلبریک کنی.اگه نه روی 4.3.4 و یا 4.3.5 هستی نمی تونی جیل بریک کنی.

نظر

• سلام دوستان آیپدم(ipad 2 3g) رو که خریدم.فروشنده بهم گفت که باید برات برنامه های اورجینال بریزم.ورژنش هم 4.3.5 هستش.ولی مسنکه جیلبریک این ورژن هنوز نیمده.حالا چه مدت طول میکشه تا جیل این ورژن بیادش.????

نظر

• نه دوست عزیز روی 4.3.5 هیچ جیلبریکی برای ipad 2 منتشر نشده حتی tether

نظر

• سلام دوستان
                        برای جیلبریک میشه از جی پی آر اس استفاده کرد یا حتمآ باید با وای فای کانکت باشیم.؟
                        اگه با جی پی آر اس (ایرانسل) هم میشه تقریبآ برای نصب سیدا چقدر زمان میبره ؟
                        تنکس

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X
                          ميشه ولي احتمال قطع شدن داره
                          بعد بايد ريستور كني حتما
                          شايد ١٥ تا ٢٠ طول بكشه

" Tapataking مصطفى "
                          برای چی باید رستور کنم ؟
                          قبل از جیل مگه اگه بک آپ بگیرم بعد مشکل پیش بیاد نمی تونم با بک آپ درستش کنم ؟
                          برای رستور به همین 4.3.3 چطور باید shsh بگیرم و چطور رستور کنم به همین ؟
                          اگه جیل نباشه هم میشه shsh گرفت ؟
                          راستی ریبوت همون روشن خاموش کردنه ؟
                          ویرایش توسط amirrezan95 : https://i-phone.ir/forums/member/14137-amirrezan95 در ساعت 06-08-2011, 02:14 AM

نظر

• نه عزيز نياز به ريستور نيست فقط يه ريست تو فكتوري بكني حل ميشه من كه اولين باري كه ميخواستم جيل كنم بالاي ١٠ بار تا وسطش ميرفت ميپريد بيرون بعد ريست رو زدم رديف شد

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x
                              الان جيل بريكش به صورت ناقص اومده
                              و به احتمال زياد هيچ وقت درست حسابيش نمياد
                              من خودم واسه رفيقم ٣٠ تومن دادم نرم افزار اورج ريختم ١٣ صفحه درست حسابي
                              شما هم بهتره اورج بريزي

" "

میشه بگید من کجا ببرم این کارو برام انجام بدن؟

نظر

• امروز یکی از دوستان ایپد ۲ اش رو اورد که براش جلبریک کنم
                                ۵۰ تومن داده بود یکی براش برنامه به اصطلاح اورجینال ریخته بود
                                کلی هم برنامه روش بود
                                اما خبری از سایدیا نبود
                                دستگاهشم به ایتیونز وصل میکردم میگفت که این ایپد نمیتونه کانکت بشه و باید حتما ری استور کنید
                                براش با جلبریک می جیل کردم
                                اپ سینک رو هم ریختم
                                و تنی چند از سورس ها رو
                                اما بازم نشد به ایتیونز وصل بشه
                                میخواستم بپرسم امکانش هست اون بنده خدا که براش برنامه ریخته کاری کرده باشه که نتونه سینک کنه؟
                                اخه بهش گفته بود که فقط باید بیاری پیش خودم برات برنامه بریزم بعدا
                                جالب بود برام

نظر

صبر کنید ..
                                X