اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان خبری از جیلبریک 4.3.5 نشده برای آیپد2 ؟

نظر

• خیر هنوز نیومده !

نظر

• به نظر نمیاد جیلبریک 4.3.5 بیاد بیرون.گرچه dev team داره روش کار میکنه.
        اما به نظر من چون کمتر از دو ماه دیگه به عرضه ios 5 مونده هکرها ترجیح میدن برای ios 5 وقت بذارن

نظر

• Posixninja گفته كه حفره رو براي ios5 نگه داشته

نظر

• دوستان از رو شماره imei دستگاه میشه فهمید ورژن ios اش چنده؟
            چون من میخواستم از یکی بخرم ولی طرف میگفت تا پلمپ اش باز نشه نمیشه فهمید
            اول imei ای اون دستگاه 0128 بود

نظر

• نوشته اصلی توسط bleu2u4u نمایش پست ها
              دوستان از رو شماره imei دستگاه میشه فهمید ورژن ios اش چنده؟
              چون من میخواستم از یکی بخرم ولی طرف میگفت تا پلمپ اش باز نشه نمیشه فهمید
              اول imei ای اون دستگاه 0128 بود
              نخیر باید پلمپش باز شه از خودش ببینید البته خوب شما میتونید هر ورژنی بود باز به۳•۳•۴ استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                نخیر باید پلمپش باز شه از خودش ببینید البته خوب شما میتونید هر ورژنی بود باز به۳•۳•۴ استفاده کنید
                اشتباه نمی کنید؟
                اگر4.3.4 باشه هم میشه 4.3.3 کرد؟اگه اینجوره پس اصلا چرا اپل ورژن جدید رو داد که نشه جیلبریکش کرد؟

نظر

• نه عزیز نمیشه به 4.3.3 برگشت باید وایسی تا جیلبریک ios 5 بیاد
                  چون برای 4.3.5 و4.3.4 نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط bleu2u4u نمایش پست ها
                    اشتباه نمی کنید؟
                    اگر4.3.4 باشه هم میشه 4.3.3 کرد؟اگه اینجوره پس اصلا چرا اپل ورژن جدید رو داد که نشه جیلبریکش کرد؟
                    البته خوب از ۴•۳•۴ و ۵•۳•۴ نمیشه ولی خوب میشه با توجه به فاکتور زمان خرید این یو فهمید

نظر

• نوشته اصلی توسط black.rose1370 نمایش پست ها
                      بله ولی ایشون فکر این رو نکرده بود که نمیشه بدون shsh به 4.3.3 اپدیت کرد.بنده هم با اخرین ورژن tiny امتحان میکنم ولی shsh ورژن 4.3.4 به بالا رو به من میده!!!خوب فقط 2راه میمونه:یا باید همین 4.3 رو جیل کنم یا برم به اخرین ورژن که ایپد 2 روش جیلیبریک نمیشه.شما جای من بودید چه کار میکردید؟زور این جاس این همه ادم 4.3 رو روی ایپد 2 جیل کردن ولی الان نمیشه!!!نمیدونم tiny چش شده؟چرا shsh 4.3.3 رو نمیگیره؟ishshit هم که نمیتونم نصب کنم چون دستگاه جیلبریک نشده است
                      سلام
                      من هم 4.3 هستم.
                      اگه راه حلی پیدا کردین لطفا خبر بدین

نظر

• سلام
                        من IPAD2 3G دارم سیم کارت ایرانسل نصب داشتم و به خوبی با grps کار می کردم 4.3.3 هستم
                        اما اومدم با جیلبریک می 3 همه تنظیمات رو درست انجام دادم
                        بعد از رستارت شدن برای app sync 4 وقتی بالا اومد دیگه سیم کارتم و نشناحت و گفت no sim دارم دیوونه می شم من خیلی به gprs نیاز دارم

استادید لطفا کمکم کنند حتی اگر شده از جیلبریک در بیام واسم مهم نیست فقط می خواهم سیم کارتمو بشناسه دوباره
                        مرسی

نظر

• دوست عزیز مگه backup نگرفتی قیل jailbreak

نظر

• سلام.
                            من امروز iPad2 رسیده دستم ver 4.3.3 هست
                            وقتی میرم تو سایت Jailbreakme.com روی دکمه Free میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته مشکل از کجاست ؟

نظر

• مشکل نیست عزیزم
                              وقتی روی install tap میکنی cydia به صفحه دومت اضافه میشه روی ایکونش مینویسه loading بعد از چند دقیقه درست میشه

نظر

• سلام

من ديروز به سه ديوايس ارزشمند اپل دست يافتم

١.ديرؤز فروشنده بهم گفت ٦٠تؤمان ميگيره آيپد رو جيل كنه و ٣٠٠ تا برنامه روي آيپد بريزه. آيا مي ارزه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X