اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط black.rose1370 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم ولی:

این رو چه کار کنم؟
    دقيقا مثل اون لينكي كه يك صفحه انگليسي هست عمل كنيد چون ٤.٣ و wifi هستيد و با توجه به اين اروري كه گذاشتيد حتما كار ميكنه شك نكنيد
    چون سافاريتون كرش نكرده پس درسته و كار ميده
    البته اون با مك هست

نظر

• از چیز پی ان ستفاده شده تو عکس معلومه.راهش رو ویندوز 7 چی هست؟اگه جیل کنم تمام مشکلاتم حله

نظر

• دوستان من به این نتیجه رسیدم.روش بالا رو مک جواب میده من دسترسی به مک ندارم.اینم توضیحات:
        you dont need to do this on windows
        if you want to try, just go to http://jailbreakzone.com/files/jbme3 on the ipad safari browser
        1ادرس داده بالا که پاک شده
        چه کار کنم؟اخه خیلی خیلی بی منطقه چون 4.3.3 جیل شد دیگه هیچ کس حق نداره 4.3 رو جیل کنه.اومدیم 1کی دوست نداشت بره رو 4.3.3 باید چه کار کنه؟؟؟این همه ادم 4.3 رو جیل کردن چرا برای من نمیشه؟
        ویرایش توسط black.rose1370 : https://i-phone.ir/forums/member/24066-black-rose1370 در ساعت 24-07-2011, 10:28 PM

نظر

• منم این مشکل و دارم دوستان لطفا کمک کنید

نظر

• من می تونم فایل هاش رو یک جای دیگه آپلود کنم ولی معلوم نیست کار کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
              من می تونم فایل هاش رو یک جای دیگه آپلود کنم ولی معلوم نیست کار کنه.
              ممنون میشم.اخه جالبه 4.3.3 جیلبریک شد 4.3 دیگه نمیشه!!!دوستان کسی نیست بگه جریان چییه؟

نظر

ممنون میشم.اخه جالبه 4.3.3 جیلبریک شد 4.3 دیگه نمیشه!!!دوستان کسی نیست بگه جریان چییه؟
                خود comex قبل از ريليز گقتخ بود چون وقت ندارم همتون به 4.3.3آپديت كنيد تا بتوميد جيل كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط sami1375 نمایش پست ها
                  خود comex قبل از ريليز گقتخ بود چون وقت ندارم همتون به 4.3.3آپديت كنيد تا بتوميد جيل كنيد
                  بله ولی ایشون فکر این رو نکرده بود که نمیشه بدون shsh به 4.3.3 اپدیت کرد.بنده هم با اخرین ورژن tiny امتحان میکنم ولی shsh ورژن 4.3.4 به بالا رو به من میده!!!خوب فقط 2راه میمونه:یا باید همین 4.3 رو جیل کنم یا برم به اخرین ورژن که ایپد 2 روش جیلیبریک نمیشه.شما جای من بودید چه کار میکردید؟زور این جاس این همه ادم 4.3 رو روی ایپد 2 جیل کردن ولی الان نمیشه!!!نمیدونم TINY چش شده؟چرا SHSH 4.3.3 رو نمیگیره؟ISHSHIT هم که نمیتونم نصب کنم چون دستگاه جیلبریک نشده است

نظر

• عزیزان ترخدا یکی به داد ما هم برسه. خودتون رو بزارید جای ما، خیلی سخته اگه راهی هست راهنمایی کنید لطفا

نظر

بله ولی ایشون فکر این رو نکرده بود که نمیشه بدون shsh به 4.3.3 اپدیت کرد.بنده هم با اخرین ورژن tiny امتحان میکنم ولی shsh ورژن 4.3.4 به بالا رو به من میده!!!خوب فقط 2راه میمونه:یا باید همین 4.3 رو جیل کنم یا برم به اخرین ورژن که ایپد 2 روش جیلیبریک نمیشه.شما جای من بودید چه کار میکردید؟زور این جاس این همه ادم 4.3 رو روی ایپد 2 جیل کردن ولی الان نمیشه!!!نمیدونم TINY چش شده؟چرا SHSH 4.3.3 رو نمیگیره؟ISHSHIT هم که نمیتونم نصب کنم چون دستگاه جیلبریک نشده است
                      بفرمایید
                      اینم کل فایل ها
                      jb.zip

نظر

• نوشته اصلی توسط shayangk نمایش پست ها
                        بفرمایید
                        اینم کل فایل ها
                        jb.zip
                        مک میخواد رو ویندوز راهش رو نیافتم

نظر

• بچه ها من الان با ٤.٣.٣ ايپد ٢ جيلبرك كنم ديگه؟ shsh الان بايد بگيرم يا قبل از جيلبرك ؟ چيز بي ان هم ندارم مشكلي كه نداره نه ؟ ممنونم

نظر

• عزیزان میدونم شما همتون یجورایی به فکر هستیدو پیگیر. ممنون میشم اگه ماروهم در جریان روند کاراتون بذارید.
                            بازم سپاس

نظر

• ....... میخواد برای جیلبریک؟
                              ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 28-07-2011, 04:36 PM

نظر

• خیر نیازی نیست....

نظر

صبر کنید ..
                                X