اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
    مرسی از توضيحتون ولی آيا ميشه در 4.3 جيلبريك كرد؟ فكر كنم جيلبريك ipad 2 فقط در 4.3.3 باشه؟
    اگر دقت کنید من این رو با تردید گفتم.معمولا این جور مواقع صلاح کار اینه که تو فریمور فعلی بمونی .شاید سایدیا اپدیتی بده که 4.3 رو هم شامل بشه.البته باید سیو shsh در فریمور 4.3.4 رو هم در نظر داشت که مستلزم اپدیته!فعلا اخبار جیلبرک رو پیگیر باش .

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
      اگر دقت کنید من این رو با تردید گفتم.معمولا این جور مواقع صلاح کار اینه که تو فریمور فعلی بمونی .شاید سایدیا اپدیتی بده که 4.3 رو هم شامل بشه.البته باید سیو shsh در فریمور 4.3.4 رو هم در نظر داشت که مستلزم اپدیته!فعلا اخبار جیلبرک رو پیگیر باش .
      ok پس فعلا تو همین 4.3 میمونم تا ببینم چی میشه!
      ممنون

نظر

• دوستان من 4.3.3 رو دانلود کردم و ipad 2 رو هم به 4.3.3 آپدیت کردم و الان هم دارم با 4.3.3 کار میکنم و میرم واسه جیلبریک

نظر

دوستان من 4.3.3 رو دانلود کردم و ipad 2 رو هم به 4.3.3 آپدیت کردم و الان هم دارم با 4.3.3 کار میکنم و میرم واسه جیلبریک
          دوستان خوشبختانه جیلبریک هم با موفقیت انجام شد
          من اصلا با طرز استفاده از دستگاه جیلبریک شده و کارایی که میشه با جیلبریک انجام داد آشنا نیستم لطفا یک لینک راهنمایی بدین
          سپاس گذارم

نظر

دوستان من 4.3.3 رو دانلود کردم و ipad 2 رو هم به 4.3.3 آپدیت کردم و الان هم دارم با 4.3.3 کار میکنم و میرم واسه جیلبریک
            مدیران عزیز یه توضیحی بدهند که به چه صورت این دوست عزیز وقتی اپل 4.3.4 رو ریلیز کرده ،بدون سیو shsh در فریمور 4.3.3 ،دستگاه رو به 4.3.3 اپدیت کرده!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
              مدیران عزیز یه توضیحی بدهند که به چه صورت این دوست عزیز وقتی اپل 4.3.4 رو ریلیز کرده ،بدون سیو shsh در فریمور 4.3.3 ،دستگاه رو به 4.3.3 اپدیت کرده!؟
              احتمالا این کار دوستمون قبل از ریلیز ۴.۳.۴ بوده
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• دوستان هیچ نیازی به آپدیت به 4.3.4 نیست. این ورژن به جز برطرف کردن حفره PDF چیز جدیدی نداره. براش جیلبریک هم به این زودی ها نمیاد:

There Will Be No iOS 4.3.4 Untethered Jailbreak Anytime Soon! | iJailbreak.com - Apple | Jailbreak | Unlock | Cydia | Tweaks | Guides

خلاصه توییت بالا اینه که به این زودیا منتظر جیلبریک 4.3.4 نمونید و بهش آپگرید نکنید. برای بستن حفره امنیتی بعد از جیلبریک همون پچ comex کفایت می کنه.

نظر

• سلام امروز(27/4/1390) یکی برام از دوبی آیپد 2و3g خرید.
                  از virgin mega store
                  حالا سوالم اینه که خدا نکرده امکان داره فرم وره دیفالتش 4.3.4 باشه؟
                  در ظمن راه باز گشت هست؟
                  ویرایش توسط amir_moj : https://i-phone.ir/forums/member/24315-amir_moj در ساعت 18-07-2011, 05:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_moj نمایش پست ها
                    سلام امروز(27/4/1390) یکی برام از دوبی آیپد 2و3g خرید.
                    از virgin mega store
                    حالا سوالم اینه که خدا نکرده امکان داره فرم وره دیفالتش 4.3.4 باشه؟
                    در ظمن راه باز گشت هست؟
                    اگر از دوبی باشه و virgin ms تازه ممکنه 4.3.2 هم باشه . صد در صد 4.3.4 نیست. ولی دعا کن زیر 4.3.3 نباشه احتمالا فیس تایم هم فعال نیست
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                      اگر از دوبی باشه و virgin ms تازه ممکنه 4.3.2 هم باشه . صد در صد 4.3.4 نیست. ولی دعا کن زیر 4.3.3 نباشه احتمالا فیس تایم هم فعال نیست
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                      خیلی ممنون ولی مثل اینکه از این شعبه که گرفتن با کمال تعجب فیس تایم داشته از شعبه ی دوبی مال.

نظر

• سلام دوستان.من iPad2 4.3.2 دارم.فقط رو 4.3.3 جواب میده؟چیجوری می تونم برم رو 4.3.3؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milads8 نمایش پست ها
                          سلام دوستان.من iPad2 4.3.2 دارم.فقط رو 4.3.3 جواب میده؟چیجوری می تونم برم رو 4.3.3؟
                          بهتره هرچه سريعتر اقدام كنيد چون مثل اينكه اپل هنوز ٤.٣.٣ رو sign مى كنه

Sent from my iPhone 4 (4.3.3-jailbreakme3) using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط milads8 نمایش پست ها
                            سلام دوستان.من ipad2 4.3.2 دارم.فقط رو 4.3.3 جواب میده؟چیجوری می تونم برم رو 4.3.3؟
                            شما با یه دیوایس دیگه امتحان کن ببین اپل میزاره بری رو 4.3.3 یا نه
                            فریمور 4.3.3 رو سریع دانلود کن

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                              احتمالا این کار دوستمون قبل از ریلیز ۴.۳.۴ بوده
                              با سلام من قبل از اينكه ٤.٣.٤ ريليز بشه ٤.٣.٣ رو از لينك همين فروم گذاشتم واسه دانلود يه مقداريشو دانلود كرد ولي باقي دانلود رو بعد از ريليز ٤.٣.٤ دانلود كردم و بعد از ريليز آپديت كردم

نظر

• دوستانی موفق به آپدیت دستگاه خود به ورژن 4.3.3 نشدن از این به بعد باید صبور باشند تا جیلبرک 4.3.4 ریلیز بشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X