اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپل iOS 4.3.4 رو تایید کرده. همون طور که می تونین حدس بزنین برای برطرف کردن حفره ای که comex ازش استفاده کرده. (البته اپل میگه که برای امنیت داره این کار رو می کنه.)

Apple Confirms iOS 4.3.4 Will Be Released Shortly... | iJailbreak.com - Apple | Jailbreak | Unlock | Cydia | Tweaks | Guides

comex هم اعلام کرده که آپدیت jailbreakme 3 فردا تو سیدیا موجوده. برای برطرف کردن مشکلات:

ویرایش توسط windows7 : https://i-phone.ir/forums/member/59045-windows7 در ساعت 08-07-2011, 08:48 PM

نظر

• مشکل

سلام به دوستان
      من بعد از جیلبریک کزدن هنگامی که از cydia نصب کنم این طور می شه ارور می ده !!!

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...ac50e19cc7.png

نظر

• یه سوال
        من اگه با نرم افزارهای جیلبریک شده مثل , office HD, و برنامه های سری iWork کار کنم و فایل هامو ذخیره کنم، بعد اتفاقی یا به وسیله Ituns نرم افزارهام پاک بشن، آیا فایل هام جایی ذخیره می شن یا همه شون می پرن؟

نظر

• هر چند دیر بیرون داد ولی اینکه بالاخره بیرون دادن بعد چندین ماه باز خوش حال شدیم

نظر

• نوشته اصلی توسط sm2azimi نمایش پست ها
            یه سوال
            من اگه با نرم افزارهای جیلبریک شده مثل , office hd, و برنامه های سری iwork کار کنم و فایل هامو ذخیره کنم، بعد اتفاقی یا به وسیله ituns نرم افزارهام پاک بشن، آیا فایل هام جایی ذخیره می شن یا همه شون می پرن؟
            بله میپرن

سوالتون مربوط به این تاپیک نبود !!!

نظر

• ایپد 2 من بعد از جلبرک و نصب برنامه بر روی برنامه هایی که ریختم صدا نداره در حالی که در قسمت موزیک صدا داره مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط srm255 نمایش پست ها
                ایپد 2 من بعد از جلبرک و نصب برنامه بر روی برنامه هایی که ریختم صدا نداره در حالی که در قسمت موزیک صدا داره مشکل از کجاست؟
                نم همچین مشکلی واسم پیش اومد با این حرکت درست شد.
                ااحتمالا وقتی ولوم صدا قطع بود شما تنظیمات کلید آیپد و از mute به lock Rotation تغییر دادین.

حالا دوباره بزارید رو وضعیت mute بعد ولوم آیپد زیاد کنید بعد دوباره برید تنظیمات اگه دوست داشتید کلیدو به lock Rotation تغییر بدید.

الا دیگه باید مشکلتون حل شده باش.
                ویرایش توسط ayat255 : https://i-phone.ir/forums/member/54463-ayat255 در ساعت 09-07-2011, 04:32 PM

نظر

• دوستان وقتی از سر کنجکاوی کلیک safemode برنامه sbsetting زدم backgrand عوض شد حالا هر کار میکنم که عوضش کنم نمیشه!!! بدجوری رفته رو مخم. اصلا این یارو کیه؟!!!!

حتی برنامه رو هم پاک کردم ولی بازم نشد!

نظر

• wallpaper رو که می تونید عوض کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                      wallpaper رو که می تونید عوض کنید.
                      عوض میشه ولی بعد 2.3 بار ریبوت کردن دوباره بهمین تصویر برمیگرده!!

نظر

• تورو خدا به داددم برسید!!!!!!!!!!!!!!

برنامه swirly mms نصب کردم آیپد ریبوت شد حالا دیگه اصلا بالا نمیاد رو همون آرم اپل هنگ میکنه!!! چیکار یاید کنم؟!؟!؟!؟!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ayat255 نمایش پست ها
                          تورو خدا به داددم برسید!!!!!!!!!!!!!!

برنامه swirly mms نصب کردم آیپد ریبوت شد حالا دیگه اصلا بالا نمیاد رو همون آرم اپل هنگ میکنه!!! چیکار یاید کنم؟!؟!؟!؟!!!!!
                          ببرید ریکاوری و ریستور کنید یا اگر میتونید برنامه Swirly mms رو به وسیله ی Ifunbox پاک کنید
                          ببینید درست میشه اگر درست نشد باید ریستور کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط I-Reza نمایش پست ها
                            ببرید ریکاوری و ریستور کنید یا اگر میتونید برنامه Swirly mms رو به وسیله ی Ifunbox پاک کنید
                            ببینید درست میشه اگر درست نشد باید ریستور کنید !
                            ّبرادر آیپد اصلا بالا نمی آید که pc بشناستش که من ریستورش کنم!!!!

دوستان کمک کنید.

نه راه پس داره که خاموشش کنم را راه پیش که ریستورش کنم!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ayat255 نمایش پست ها
                              ّبرادر آیپد اصلا بالا نمی آید که pc بشناستش که من ریستورش کنم!!!!

دوستان کمک کنید.

نه راه پس داره که خاموشش کنم را راه پیش که ریستورش کنم!!!!!!
                              شما ببر dfu آیتونز میشناسه

نظر

• نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
                                شما ببر dfu آیتونز میشناسه
                                lمتوجه منظورت نشدم؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X