اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر 1 - iPad 2 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
    منکه دیگه عقلم به جایی راه نمیده
    هرکار میکنم که به 5.1.1 ریستور بکنم نمیشه که نمیشه
    همش ارور 1601 میده
    با لپ تاپ هم که ارور 3914 میده
    خدایی دیگه خسته شدم ار بس کابل عوض کردم

فایل های موقتی آیتبونز رو قبل از هر کاری پاک کنید. ( مسیرش یادم نیست، ولی حتماً این کارو بکنید )
    از وی پی ان استفاده کنید.
    هم آیپد و هم کامپیوتر رو ری استارت کنید و دوباره چک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط pv1468 نمایش پست ها

سلام دوستان من هر کاری میکنم هنگام جیلبریک این اتفاق میافته که باعث خروج برنامه میشه
      لطفا کمکم کنید
      این مشکل مربوط به سیستم عامل میشه. من روی سون نصب کردم و مشکلی نبود.
      ولی شما برای حل مشکل پیشنهاد می کنم اول روی ویندوز اکس پی چک کنید.
      اگر نمی تونید، روی همون سون، از گزینه Compatibility استفاده کنید و تنظیم کنید که برنامه در حالت سازگار با ویندوز اکس پی اجرا بشه.
      برنامه حتماً باید با سطح دسترسی ادمین اجرا بشه.

نظر

• سلام من اپید2 رو می خوام رو 5.1.1 جیل کنم تا اخر پر میشه ولی سیدیا نمیاد و اینو مینویسه recovery completed.If you want to retry jailbreaking, unplug your device and plug it back in من با run adminestor رفتم نشد backup گرفتم نشد دوباره ورژن زدم نشد از اخرین اتونز استفاده می کنم برنامه قانونی دانلو د شده هم رو گجتم هست لطفا کسی اگه می تونه کمک کنه

نظر

• یکی نیست تو این سایت که به ما بگه بعد این که جیل برک کردیم باید چجوری برنامه هاش رو نسب کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط n.jedary نمایش پست ها
            یکی نیست تو این سایت که به ما بگه بعد این که جیل برک کردیم باید چجوری برنامه هاش رو نسب کنیم؟
            اینجا نوشته
            http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان من برنامه absinthe-win-2.0.2.exe نمی تونم باز کنم ... از 2 یا 3 تا سرور هم دانلود کردم .... راه و روش خاصی دارد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_56 نمایش پست ها
                سلام دوستان من برنامه absinthe-win-2.0.2.exe نمی تونم باز کنم ... از 2 یا 3 تا سرور هم دانلود کردم .... راه و روش خاصی دارد ؟
                چه اروری میده ؟

نظر

• دستگاخ شما پشتیبانی نمی شود .....

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_56 نمایش پست ها
                    دستگاخ شما پشتیبانی نمی شود .....
                    ورژنتون 5.1.1 هست ؟

نظر

• بله .... نظر چیه یه بار دیگه 5.1.1 بزنم باز چک کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahdi_5681 نمایش پست ها
                        این مشکل مربوط به سیستم عامل میشه. من روی سون نصب کردم و مشکلی نبود.
                        ولی شما برای حل مشکل پیشنهاد می کنم اول روی ویندوز اکس پی چک کنید.
                        اگر نمی تونید، روی همون سون، از گزینه Compatibility استفاده کنید و تنظیم کنید که برنامه در حالت سازگار با ویندوز اکس پی اجرا بشه.
                        برنامه حتماً باید با سطح دسترسی ادمین اجرا بشه.
                        ممنون دوست خوبم فهمیدم مشکل کجا بود باید برنامه را در My document می ریختم بعد از آنجا اجرا می کردم اخه فایل ها را در درایو C کپی میکنه برای همین وسط کار برنامه فایل ها را گم می کرد و از برنامه میپرید.

نظر

• دوستان عکس ها نمایش داده نمیشن .
                          بعد یه سوال ، مشکلی پیش نیومده ؟ من الان راحت میتونم از 5.0.1 به 5.1.1 برم و جلبریک کنم ؟

نظر

• اموزش به صورت تصویریه فقط و عکس ها نمایش داده نمیشه ، کسی هم جواب نمیده !!!

نظر

• بفرمایید abstine 2.0.4 اومد
                              window :https://sites.google.com/site/greenp...edirects=0&d=1
                              linux:https://sites.google.com/site/greenp...edirects=0&d=1
                              mac:https://sites.google.com/site/greenp...edirects=0&d=1

نظر

• لینک مستقیم نسخه جدید Absinthe 2.0.4 + عکس های جدید که شامل آموزش قدم به قدم میباشد به پست ۱ اضافه شد

نظر

صبر کنید ..
                                X