اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر 1 - iPad 2 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من ایپد 2 یکی از بچه ها دستم سیم کارت میخوره کدوم ورژن و دانلود کنم wifi یا gsm یا cdma

نظر

• سلام
      دوستان من با این ورژن بازی asphalt6_adrenaline_hd_v1.4.7 رو اجرا میکنم بعد از نمایش ویدیوی اول بازی از بازی میاد بیرون کسی نمیدونه مشکل از چیه

نظر

• دوستان من ایپد 2 یکی از بچه ها دستم سیم کارت میخوره کدوم ورژن و دانلود کنم wifi یا gsm یا cdma

نظر

• نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
          دوستان من ایپد 2 یکی از بچه ها دستم سیم کارت میخوره کدوم ورژن و دانلود کنم wifi یا gsm یا cdma
          gsm رو بگیرید
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• ممنون حالا میخوام برنامه اینچیزا بریزم یه چند تا پست میگین ؟

نظر

• دوستان چیز پی* ان باید وصل باشه زمان کار کردن برنامه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
                ممنون حالا میخوام برنامه اینچیزا بریزم یه چند تا پست میگین ؟
                بفرمایید روش ریختن برنامه
                http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط yammi نمایش پست ها
                  دوستان چیز پی* ان باید وصل باشه زمان کار کردن برنامه؟
                  اگه ارور گرفتين روشنش كنيد
                  من خودم رو ٥.٠.١ گرفتم ولى رو اين نه
                  .:amgr:.

نظر

• سلام
                    آقا یه سوال
                    من 5.0.1 جیلبریک شده دارم. حالا باید حتماً فایل 5.1.1 رو دانلود کنم یا اگه از طریق خود آیپد تو ستینگ آپدیت کنم مشکلی نداره برا جیلبریک؟

نظر

• سلام
                      من دارم فریم ور 5.1.1 رو دانلود می کنم که به صورت آفلاین نصب کنم ، چون اعتمادی به قطع و وصل شدن اینترنت وسط کار نیست .یه جا دیگه دیدم برای جیل بریک هم نوشته بود میشه اینکار رو کرد، اما چون به این فروم اعتماد دارم ، اومدم اینجا ، اما هرچی میگردم برای جیل بریک به صورت آفلاین چیزی نبود. اگه اینطوری جیل بریک رو بزنم و وسطتش نت قطع بشه ، resume داره ؟ بلایی سر آیپد2(3g 64) نمیاد ؟

مرسی
                      ---
                      صدف

نظر

• نوشته اصلی توسط hosain1 نمایش پست ها
                        سلام
                        آقا یه سوال
                        من 5.0.1 جیلبریک شده دارم. حالا باید حتماً فایل 5.1.1 رو دانلود کنم یا اگه از طریق خود آیپد تو ستینگ آپدیت کنم مشکلی نداره برا جیلبریک؟
                        نه مشکلی که نداره. ولی این احتمال هست که به هر دلیلی دوباره لازم بشه ری استور کنید. اگر جدا دانلود کنید، دیگه لازم نیست مجدداً دانلود کنید.
                        ولی تفاوتی توی نصب نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط sdf59800 نمایش پست ها
                          سلام
                          من دارم فریم ور 5.1.1 رو دانلود می کنم که به صورت آفلاین نصب کنم ، چون اعتمادی به قطع و وصل شدن اینترنت وسط کار نیست .یه جا دیگه دیدم برای جیل بریک هم نوشته بود میشه اینکار رو کرد، اما چون به این فروم اعتماد دارم ، اومدم اینجا ، اما هرچی میگردم برای جیل بریک به صورت آفلاین چیزی نبود. اگه اینطوری جیل بریک رو بزنم و وسطتش نت قطع بشه ، resume داره ؟ بلایی سر آیپد2(3g 64) نمیاد ؟

مرسی
                          ---
                          صدف
                          آفلاین و آنلاین نداره. مهم اینه که شما این ورژن رو نصب کنید، حالا به هر طریقی. ( جدا دانلود کنید و نصب کنید، از خود دستگاه بزنید دانلود و نصب بشه و یا از آیتیونز بزنید خودش دانلود و نصب کنه )
                          تا زمانی که دانلود تموم نشده، اتفاقی برای دستگاه نمی افته.

نظر

• سلام دوستان

من به ِمشکل جدِدی بر خوردم وقتی دستگاه را خاموش روشن می کنم تمام برنامه ها به هم می ریزه و مجبورم دوباره ریستور کنم البته Back up هم جواب نداد

نظر

• سلام من ipad 2 دارم روی ورژن 5.0.1 جیلبریک هستم SHSH هم دارم به نظر شما
                              بیام روی این ورژن بهتره یا بمونم ور همین ورژنی که هستم 5.0.1

اگز بک اپ بگیرم بازی هایی که دارم مر حله هاش که رد کردم روی ورژنه 5.1.1 میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط Forrest Gump نمایش پست ها
                                سلام من ipad 2 دارم روی ورژن 5.0.1 جیلبریک هستم SHSH هم دارم به نظر شما
                                بیام روی این ورژن بهتره یا بمونم ور همین ورژنی که هستم 5.0.1

اگز بک اپ بگیرم بازی هایی که دارم مر حله هاش که رد کردم روی ورژنه 5.1.1 میاد
                                این که برید رو 5.1.1 یا روی 5.0.1 بمونید تصمیم با خودتونه ولی به نظر من 5.1.1 بهتره . اگر بکاپ بگیرید بعد از برگردوندن بکاپ هاتون save های بازیاتون هم میاد دوباره .

نظر

صبر کنید ..
                                X