اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 2 درiOS 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما توی آیپد باید داشته باشید ، به قسمت Sources برید اگر این گزینه هم نیست یکبار گزینه های موجود رو بگید تا کمک کنیم.

نظر

• سلام من بدون مشکل اجام دادم و درسست شد اما هر کار میکنم نمی تونم ازش برنامه بگیرم (من ipad 2 دارم). میشه راهنماییم کنید.
      ممنون
      ویرایش توسط sh_63 : https://i-phone.ir/forums/member/87856-sh_63 در ساعت 26-02-2012, 12:06 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط sh_63 نمایش پست ها
        سلام من بدون مشکل اجام دادم و درسست شد اما هر کار میکنم نمی تونم ازش برنامه بگیرم (من ipad 2 دارم). میشه راهنماییم کنید.
        ممنون
        از کجا برنامه بگیرید ؟ کرک یا اورجینال؟ اگه کرک که بعد از جیلبریک باید appsync رو از سیدیا نصب کنید و اگه اورجینال که باید اپل آیدیتون رو روش فعال کنید .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط alimankan نمایش پست ها
          بايد فولدر زيپ شده رو با مك زيپ باز كني بعد روي فولدر باز شده راست كليك كن و گزينه ي unzipرو بزن.
          همچنان اررور

absinth quit unxplectly میاد

جالبه هیج کس به این مشکل بر نخورده اصلا

نظر

• شما از چه ورژن مک استفاده میکنید؟ یکبار آپدیت های موجود از طرف اپل رو نصب کنید، و سیستم کاملا آپدیت بشه بعد امتحان کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
              شما توی آیپد باید داشته باشید ، به قسمت Sources برید اگر این گزینه هم نیست یکبار گزینه های موجود رو بگید تا کمک کنیم.
              با سلام.

من تنها گزینه هایی که دارم .

cydia
              section
              changes
              installed
              source
              search

گزینه manage توش نیست. توی گزینه source هم big boss / vydia / telesphoreo / dev team / modmyi.com هست.

چه کنم ؟؟؟

نظر

• سلام ، اقا من دستگاه رو جیلبریک می کنم ، ایکون absinthe می اد ، روش کلیک می کنم ولی cydia نمی اد ! چی کار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                  شما از چه ورژن مک استفاده میکنید؟ یکبار آپدیت های موجود از طرف اپل رو نصب کنید، و سیستم کاملا آپدیت بشه بعد امتحان کنید.
                  من از لیون ۱۰.۷.۲ استفاده می کنم مک بوک سفید mid 2007 است

نظر

• سلام ، من Absinthe را دانلود کردم ، زمانی که روی روش دبل کلیک می کنم ارور Absinthe quit unexpectedly رو می ده . بارها این کار رو انجام دادم ، درست نشد !

نظر

• نوشته اصلی توسط niloufar نمایش پست ها
                      سلام ، من absinthe را دانلود کردم ، زمانی که روی روش دبل کلیک می کنم ارور absinthe quit unexpectedly رو می ده . بارها این کار رو انجام دادم ، درست نشد !
                      منم همین مشکل شما رو دارم از چه ورژنی استفاده می کنی در مک شاید از اون باشه

نظر

• سلام،
                        ipad 2-wifi/win 7
                        من هرچی این برنامه رو اجرا میکنم،اون خط آبی یه کم میره جلو و دیگه حرکت نمیکنه و بعد از 10-15ثانیه از برنامه(absinthe 0.4)خارج میشه و کرش میکنه!
                        چیکار کنم؟!
                        خواهشا راهنمایی کنید که تمام کار و زندگیم با این آیپده!

نظر

• Usb رو عوض کنید اگر باز هم مشکل ادامه داشت روی یه سیستم دیگه تست کنید اگر جواب داد یعنی مشکل از ویندوز شماست.

نظر

• سلام
                            من ایپد2 ورژن 5.0.1 دارم
                            میخوام ریستورش کنم و دوباره جیلبرک کنم
                            وقتی میبرمش به حالت dfu و ایتیونز باز میشه ایتیونز پیغام میده
                            the itunes update server could notbe contacted
                            و اصلا ایپد رو نمیشناسه که بخوام فریمورش رو بهش وصل کنم
                            اگر میشه راهنماییم کنید که چطوری میتونم ریستورش کنم
                            ممنون

نظر

• مشکل از فایروال شماست غیرفعالش کنید

نظر

• سلام خدمت همه دوستان
                                اقا من مي خوام آيپد٢ جيلبرك شدمؤ از ٥.٠١به ٥.١ با خودش آپديت كنم مي خواستم بدونم برنامه هام پاك ميشن يا نه چون يه سري از برنامه هام رو كه از قبل از جيلبك نصب كرده بودم اصل بودن ...

نظر

صبر کنید ..
                                X