اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 2 درiOS 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط naymz نمایش پست ها
    روی absinth که میزنم صفحه سفید میاد و هیچ اتفاقی نمیوفته
    سرورا شلوغه صبر کنید

نظر

متاسفانه من جيل كردم ولي الان هيجكدوم از بكيجهاي سيستمي cydia قابل نصب نيست بنظر اين cydia فقط يك fake هست

نظر

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
        متاسفانه من جيل كردم ولي الان هيجكدوم از بكيجهاي سيستمي cydia قابل نصب نيست بنظر اين cydia فقط يك fake هست
        بيشتر كاربرا با موفقيت جيلبريك كردن اونوقت شما ميگي فيكه؟!

نظر

برنامه هايي مثل overboard و ..... كه باعث تغيير فايلهاي اصلي سيستم مي شن قابل نصب از طريق cydia نيست و خطاي operation time out ظاهر ميشه. يا جيلبرك درست انجام نشده يا اينكه اصولا همه ما سركاريم
          ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 21-01-2012, 08:44 AM

نظر

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
            دوست من وقتی دیو تیم تو وبلاگش مینویسه یعنی درسته و تایید شدست.پس فیک نیست.دلیل شلوغی سرور ها هست.شما یه بار وای فای رو قطع کن برنامه سیدیا رو از مولتیسکینگ ببند و دوباره امتحان کن.

نظر

نوشته اصلی توسط mk_sq نمایش پست ها
              دوست من وقتی دیو تیم تو وبلاگش مینویسه یعنی درسته و تایید شدست.پس فیک نیست.دلیل شلوغی سرور ها هست.شما یه بار وای فای رو قطع کن برنامه سیدیا رو از مولتیسکینگ ببند و دوباره امتحان کن.
              باور کنید خیلی امتحان کردم . البته اینکه گفتم فیک شاید از عصبانیت بود ولی فکر میکتم هنوز خیلی اشکال داره. تا الان فقط موفق شدم کیبورد فارسی رو از سوری اقا رضای عزیز نصب کنم ولی برنامه ای مثل activator که تقریبا تو تمام برنامه های اصلی کاربرد داره فعلا بدلیل همون خطایی که گفتم نصب نمیشه.
              به سرور هم ارتباطی نداره چون دقیقابعد از کامل شدن دانلود و موقع نصب این اتفاق می افته.

نظر

دوستان من اکتیویتر وsbestingوifileرو نصب کردم ولی خیلی از برنامه ها مثل yourtube وsafari download manager و inestallusوغیره نصب نمیشن!میشه راهنماییی کنید از چه سورسی و از کجا نصبشون کنم چون خیلی نیازه
                درضمن برنامه ها اساسی رو میشه لطف کنید و بگید که نصب کنیم از طریق سیدیا؟

نظر

نوشته اصلی توسط selejwest نمایش پست ها
                  دوستان من اکتیویتر وsbestingوifileرو نصب کردم ولی خیلی از برنامه ها مثل yourtube وsafari download manager و inestallusوغیره نصب نمیشن!میشه راهنماییی کنید از چه سورسی و از کجا نصبشون کنم چون خیلی نیازه
                  درضمن برنامه ها اساسی رو میشه لطف کنید و بگید که نصب کنیم از طریق سیدیا؟
                  ايسنستالوس رو از سورس اصليش بگير
                  cydia.hackulo.us

نظر

یه سوال ، فایل هاست host تو مک کجاست؟
                    که دو خط اخرشو پاک کنم

؟؟؟؟

نظر

من که برنامه اصل ريختم اگه جيلبريک کنم برنامه هم پاک ميشه؟
                      راهی واسه نگاه داشتنه برنامه ها نيست؟

نظر

نوشته اصلی توسط desmond نمایش پست ها
                        من که برنامه اصل ريختم اگه جيلبريک کنم برنامه هم پاک ميشه؟
                        راهی واسه نگاه داشتنه برنامه ها نيست؟
                        خیر دوست من. فقط آیکون سیدیا به برنامه هاتون اضافه میشه

نظر

آخه نکته اينه که برنامه هامو مغازه دار با acount خودش ريخته ...

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
                            ايسنستالوس رو از سورس اصليش بگير
                            cydia.hackulo.us
                            ممنون از لطفتون ولی سافاری داونلود منیجر و دانلود از یو#تو#ب رو چکارکنم؟
                            apsync و برنامه های دیگه چی؟

نظر

نوشته اصلی توسط desmond نمایش پست ها
                              آخه نکته اينه که برنامه هامو مغازه دار با acount خودش ريخته ...
                              میدونم دوست من. مشکلی نیست. جیلبرک کنید

نظر

دوستان من توی قسمت beginning jailbreak , this take a while گیر میکنم هر کاری کردم نتونستم جیل کنم لطفا راهنماییم کنین!

نظر

صبر کنید ..
                                X