اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad 2 درiOS 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من تا اونجایی که میبینم تنها باگی که داره سفید شدن آیکوناست که بعد چند بار ریبوت کردن درست میشه!
    .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
      البته من قبلش با cinject هم تست کرده بودم ولی جواب نگرفتم واسه همین منتظر این موندم..
      برای من خیلی راحت جیلبریک شد ، شاید از اول تا آخرین مرحله نصب سیدیا فقط 10 دقیقه طول کشید ولی سورسها ی سیدیا ارور میدن.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
        من تا اونجایی که میبینم تنها باگی که داره سفید شدن آیکوناست که بعد چند بار ریبوت کردن درست میشه!
        اون باگ به حساب نمیاد . چون همیشه توی چیلبریک بوده این قضیه
        البته یکی از باگ هاش گیر کردن . واسه ۱۰ثانیه هنگ میکنه
        یکم استفاده کنید متوجه میشید که همگی پیدا کرده ، البته برای ۱۰ثانیه

نظر

• ممنون من هم خیلی ساده انجام دادم

نظر

• دوستان چرا برای من چنین اروری میده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid20 نمایش پست ها
              دوستان چرا برای من چنین اروری میده؟
              مشکل از backup گرفته انگار برای backup میگه پسورد قرار دادید
              ایتونز رو بستید ؟
              ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 22-01-2012, 03:15 PM

نظر

• آقا من ٢ تا آيكونام اول خوب بود حالا يه دفه سفيدشد
                Appsync5 هم نصب هست
                ريبوت كنم؟
                چجوري ريبوت ميكنن؟

نظر

• آیتونز هم بازه ولی چنین اروری میده... بک اپ چه مشکلی داره؟

نظر

• ریبوت کردن برای جایی که از سیدیا برنامه نصب میکنید شما Home+Power رو برای ۱۰ ثانیه بگیرین دستگاه رو خاموش کنین بعد دوباره روشن کنین

نظر

• اول که دستگاهو وصل کردید برید تو ایتیونز رو اسم دستگاهتون کلیک کنید بعد تو بخش Summary یه قسمت به اسم BackUp هست و Encrypt iPhone BackUp تیک خورده اون تیکو بردارید اگرم موقع برداشتن پسورد خواست بزنید پسوردتونو بعد درست می شه و Absinthe رو ببندید و دوباره باز کنید...
                      I Am What I Am

نظر

• salam moghe jail bayad ba internwt ham vasl bashim man har kari mikonam hichi namiiad plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz help me

نظر

• خیلییییییییییییییی راحت بود ... 5 دقیقه هم طول نکشید !

نظر

• دوستان من الان ورژن آیپدم 4.3.3 هست
                            بخوام برم روی 5.0.1 جیلبرک شده، باید اول از توی آیتونز سیستم عامل رو آپدیت کنم به 5.0.1 بعد جیلبرک بزنم؟
                            یا همینطوری هم میشه؟

بعد یه چیزِ دیگه که خیلی برای من مهمه، موزیک هایی هست که با برنامه ی Garageband ساختم و همینطور فایل های PDF ی که در برنامه ی iAnnotate هایلایت کردم...
                            میخواستم ببینم راهی هست که بشه از این فایلها بک آپ گرفت و وقتی به 5.0.1 ارتقاء پیدا کرد برشون گردوند؟

نظر

• دوستان من تمام كارهارو انجام دادم تيك بغل جيلبريك هم ok شد !!

ولي دستگاهم ريستارت نشد و ايا بايد حتما با v*p*n به اينترنت وصل باشم كه جلبريك كامل بشه؟

نظر

• یه بار آنش کن بعد اگه ارور داد اوکی کن بعد برو رو Absinthe بزن بعد ریبوت میشه و تموم میشه
                                ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 22-01-2012, 04:40 PM
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X