اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید تضمینی iPad 2 3g gsm از IOS 5 به 4.3.3 با کاستوم فریمور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط omid555555 نمایش پست ها
    با 2 سیستم تست کردم
    ایتونز رو پاک کن و دوباره اخرین ورژن رو نصب کن

نظر

سلام من با این روش وقتی ریستور میکنم ارور 1013 میده و دستگاه میره تو ریکاوری!!!!!

نظر

به راحتی بدون هیچ خطایی دانگرید کردم

آخرین ورژن آیتونز + آخرین ورژن تاینی
        حواستون به تیک هاست باشه که بره رو سدیا
        ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 17-01-2012, 12:09 AM

نظر

با تشکر فراوان انجام شد. اگر دوستان shsh داشته باشید مطمئن باشید که دانگرید میشه.

باز هم از ایچاد کننده این تاپیک تشکر میکنم

نظر

من با موفقیت دانگرید کردم

نظر

ارور9!!!
              با آیتونز 10.6.0.40 و تاینی امبرلا 5.10.80 ارور 9 میگیرم!!!!
              از چیز شکن هم استفاده کردم بازم 9 ارور داد . . .

بررسی کردم ارور ۹ ظاهرا مشکل کابل هست و پورت usb
              درسته؟؟
              یه ایپد تو ریکاوری مد مونده رو دستم!!
              نمیخوام برم ۵.۱
              رو یه سیستم دیگه با آیتونز ۱۰.۴ هم امتحان کردم بازم ارور ۹ داد!!!

نمیدونم دیگه چکار کنم؟؟؟
              ------------------
              خیلی راه ها رو امتحان کردم!
              نشد که بشه؟
              نمیدونم میشه به 5.0.1 ریستور کرد یا نه؟؟؟
              اگه نشه مجبورم برم 5.1 که اصلا برام خوشایند نیست!!!!
              تا کی بشینیم که راهش دوباره پیدا شه!!!!
              -----------------
              و مجبور شدم برم به 5.1 .....
              و از این 5.1 خواستم دانگرید کنم به 4.3.3 بازم نشد و ارور ۱۰۱۳ داد.

بهر حال ظاهرا دوباره راه ریستور به 4.3.3 برا iPad2 3G بسته شده!!
              دوستان یه تستی کنن ببینن واقعا همینجوریه؟

من که نتونستم دانگرید کنم با این شرایطی که الان هست، هر کی امکانشو داره تست کنه ببینه میتونه برگرده!

اگه موفق شد همه راه و چاهشو اینجا بزاره که کار من یکی که گیره الان.
              مرسی.
              --------------------------
              ادیت:
              مشکل رو متوجه شدم.
              این فریمور کاستوم که تو پست هست با بیس باند 04.11.08 ست شده ولی اگه الان خودمون TinyCFW رو دوباره اجرا کنیم و فریمور اورجینال 4.3.3 بهش بدیم کاستومی میسازه با بیس باند 04.12.01 که این کاستوم الان میتونه دانگرید کنه
              (چون بیس باند آیپد تو 5.1 همینه)

یه مشکلی که الان من دارم اینه که ۲ ساعته برنامه میخواد برا من کاستوم بسازه ولی هنو خبری از پایان کارش نیست!!

کسی میتونه دوباره یه کاستوم جدید بسازه در واقع 4.3.3 با بیس باند 04.12.01 و یه جای خوب آپلود کنه که بقیه هم بتونن راحت استفاده کنن، یا اگه از این کاستوم جدید لینکی سراغ دارن بزارن.
              --------------------
              ادیت:

تو نت سرچ کردم ظاهرا تو مک ساخت کاستوم با TinyCFW خیلی سریع تر و راحت تره.
              دوستان لطفا یکی تست کنه ببینه میتونه بسازه این کاستوم رو!

بچه های دفتر انجمن اگه این کاستوم رو بسازن من میام ازشون میگیرم.
              یا هر کدوم از اعضاء که تهران هستن اگه این کاستوم جدید رو موفق به ساختش بشن لطف بزرگی به من کردن.

ویندوز نمیتونه بسازه....
              ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 23-03-2012, 06:01 PM

نظر

من با بیسباند جدید هم کاستوم ساختم ولی باز ارور 9 گرفتم نمیدونم مشکلش مال چیه

نظر

نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                  ارور9!!!
                  با آیتونز 10.6.0.40 و تاینی امبرلا 5.10.80 ارور 9 میگیرم!!!!
                  از چیز شکن هم استفاده کردم بازم 9 ارور داد . . .

بررسی کردم ارور ۹ ظاهرا مشکل کابل هست و پورت usb
                  درسته؟؟
                  یه ایپد تو ریکاوری مد مونده رو دستم!!
                  نمیخوام برم ۵.۱
                  رو یه سیستم دیگه با آیتونز ۱۰.۴ هم امتحان کردم بازم ارور ۹ داد!!!

نمیدونم دیگه چکار کنم؟؟؟
                  ------------------
                  خیلی راه ها رو امتحان کردم!
                  نشد که بشه؟
                  نمیدونم میشه به 5.0.1 ریستور کرد یا نه؟؟؟
                  اگه نشه مجبورم برم 5.1 که اصلا برام خوشایند نیست!!!!
                  تا کی بشینیم که راهش دوباره پیدا شه!!!!
                  -----------------
                  و مجبور شدم برم به 5.1 .....
                  و از این 5.1 خواستم دانگرید کنم به 4.3.3 بازم نشد و ارور ۱۰۱۳ داد.

بهر حال ظاهرا دوباره راه ریستور به 4.3.3 برا ipad2 3g بسته شده!!
                  دوستان یه تستی کنن ببینن واقعا همینجوریه؟

من که نتونستم دانگرید کنم با این شرایطی که الان هست، هر کی امکانشو داره تست کنه ببینه میتونه برگرده!

اگه موفق شد همه راه و چاهشو اینجا بزاره که کار من یکی که گیره الان.
                  مرسی.
                  --------------------------
                  ادیت:
                  مشکل رو متوجه شدم.
                  این فریمور کاستوم که تو پست هست با بیس باند 04.11.08 ست شده ولی اگه الان خودمون tinycfw رو دوباره اجرا کنیم و فریمور اورجینال 4.3.3 بهش بدیم کاستومی میسازه با بیس باند 04.12.01 که این کاستوم الان میتونه دانگرید کنه
                  (چون بیس باند آیپد تو 5.1 همینه)

یه مشکلی که الان من دارم اینه که ۲ ساعته برنامه میخواد برا من کاستوم بسازه ولی هنو خبری از پایان کارش نیست!!

کسی میتونه دوباره یه کاستوم جدید بسازه در واقع 4.3.3 با بیس باند 04.12.01 و یه جای خوب آپلود کنه که بقیه هم بتونن راحت استفاده کنن، یا اگه از این کاستوم جدید لینکی سراغ دارن بزارن.
                  --------------------
                  ادیت:

تو نت سرچ کردم ظاهرا تو مک ساخت کاستوم با tinycfw خیلی سریع تر و راحت تره.
                  دوستان لطفا یکی تست کنه ببینه میتونه بسازه این کاستوم رو!

بچه های دفتر انجمن اگه این کاستوم رو بسازن من میام ازشون میگیرم.
                  یا هر کدوم از اعضاء که تهران هستن اگه این کاستوم جدید رو موفق به ساختش بشن لطف بزرگی به من کردن.

ویندوز نمیتونه بسازه....

شما با برنامه رد اسنو یا با ایفیت کاستوم بسازید.ایپد دو هم ساپرت میشن...

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                    شما با برنامه رد اسنو یا با ایفیت کاستوم بسازید.ایپد دو هم ساپرت میشن...
                    آیپد 2 ساپورت نمیشه من تست کردم

نظر

خب من بالاخره تونستم برگردم 4.3.3
                      دوستان اصلا نیازی به tinycfw نیست از رداسنو استفاده کنید خودش بیسباند رو آپدیت میکنه و shsh رو میزاره روش دیگه ارور نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
                        خب من بالاخره تونستم برگردم 4.3.3
                        دوستان اصلا نیازی به tinycfw نیست از رداسنو استفاده کنید خودش بیسباند رو آپدیت میکنه و shsh رو میزاره روش دیگه ارور نمیده
                        سلام میشه توضیح بدین من تست کردم ارور2005داد

نظر

نوشته اصلی توسط golgoly نمایش پست ها
                          سلام میشه توضیح بدین من تست کردم ارور2005داد
                          ببر ریکاوری بعد ریستور کن ببین درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
                            ببر ریکاوری بعد ریستور کن ببین درست میشه
                            عجیبه اصلا راه نمیده

شما ایپد2 را دانگرید کردی یا ایپد

نظر

تنها راه حل ساختن کاستوم جدیده و من این کار رو انجام دادم

با ساخت كاستوم فريمور جديد و داشتن shsh4.3.3 موفق شدم دانگريد كنم.

شما هم اگه بخواين با tinycfw.jar كاستوم بسازين و من تو نت خوندم ظاهرا تو مك خيلي راحت اين برنامه كار ميكنه.
                              ولي اگه از ويندوز استفاده ميكنيد بايد بگم كه تنها راهش اينه كه ويندوز سون ٦٤ بيت داشته باشين.
                              و عامل مهم ديگه داشتن ٦ يا ٨ گيگ رم هست كه بشه اين كاستوم رو ساخت.

شما وقتی فایل جار tinycfw رو دانلود کردید از اینجا اسمشو تقییر بدید به tinycfw.jar
                              بعدش اون فایل رو داخل یه پوشه مثلا با نام cfw اول دایرکتوری ویندوزتون قرار بدید.
                              فایل اورجینال 4.3.3 آیپد 3G رو هم تو root یعنی اول درایو ویندوز بزارید.

هر چی جاوا رو سیستم دارید پاک کنید و از سایت جاوا نسخه 32 و 64 بیتی جاوا رو دانلود و به همین ترتیب اول 32 و بغدش 64 رو نصب کنید.

برای اینکه 3 گیگ از رم خودتونو اختصاصی در اختیار برنامه tinycfw قرار بدید این کار ها رو انجام بدید:

1- بر روی my Computer در ویندوز کلیک سمت راست کنید و بر روی Properties کلیک کنید

2- حال در صفحه باز شده بر روی Advanced system settings بزنید

3-در صفحه باز شده در تب Advanced بر روی ...Environment Variabled کلیک کنید

4 -حال در صفحه باز شده در قسمت System Vriables بر روی ...New کلیک کنید

5 و حال در صفحه باز شده در قسمت های مشخص شده این کدها را وارد کیند

کد:
                              Variable Name: _JAVA_OPTIONS
                              Variable Value: -Xmx3g
                              مطمئن بشید که به اینترنت متصل هستید.

حالا از منوی استارت ادامه میدیم.
                              استارت رو بزنید و تایپ کنید cmd
                              بعد روش کلیک راست بزنید و Run as Administrator رو بزنید و وقتی باز شد کامند به سر شاخه ویندوز برید
                              (با زدن cd/)
                              و بعد با زدن دستور cd cfw وارد پوشه برنامه tinycfw.jar بشید
                              و در نهایت این دستور رو وارد کنید (کپی و پیست)
                              کد:
                              java -Xmx3g -cp tinycfw.jar com.semaphore.TinyCFW
                              من خودم این مراحل و انجام دادم و پس از 20 دقیقه فریمور ساخته شد برام.

توضیحات از این سایت
                              ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 01-04-2012, 08:26 PM

نظر

سلام من به این سیستم دسترسی ندارم کاشکی لطف می کردی این فایل رو اینجا اپلود می کردی

تا منو بقیه دوستان دعات کنیم::sm9

نظر

صبر کنید ..
                                X