اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
    دوستان ios 5.0.1 واسه ایپد2 3 جی رو میشه لینک بزارین ؟ ممنونم
    بفرمائيد عزيز

http://www.i-phone.ir/forums/thread12-2.html

نظر

• من مدتی نبود اینجا جیلبریک برای ios 5.0.1 میخاد بیاد؟؟؟

از ios 5.0.1 میشه SHSH گرفت؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
        دوستان جیلبرک احتمالا تا فردا ریلیز میشه
        دوست عزيز از اين امروز فردا ها زياد بمون گفتن ، خودشون گفتن كه جيلبريك تا هفته ي ديگر ريليز ميشه يه هفته شد ٢ هفته اما هيچي نشد، ديگه چه برسه به اين كه هيچي خودشون نگفتن
        اما مطمئن باشيد نه فردا مياد نه پس فردا
        تازه گفته كه نصف برنامه نوشته شده ، پس فعلا جا داره با خيالت راحت فعلا منتظر بايد بمونيم ،
        تازه مشكل غير فعال شدن سيري هم اضافه شده
        ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 20-01-2012, 02:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط forrest gump نمایش پست ها
          من مدتی نبود اینجا جیلبریک برای ios 5.0.1 میخاد بیاد؟؟؟

از ios 5.0.1 میشه shsh گرفت؟؟
          ۱- بله
          ۲- بله؛ با تاینی آمبرلا

نظر

• نوشته اصلی توسط Forrest Gump نمایش پست ها
            من مدتی نبود اینجا جیلبریک برای ios 5.0.1 میخاد بیاد؟؟؟

از ios 5.0.1 میشه SHSH گرفت؟؟
            بله دوست عزيز جيلبريك قراره بياد تا چند وقت ديگه ، فيلم و عكس ايفون وايپد كه جيلبريك شده است رو هم گذاشتن
            فعلا داره برنامه اي مينويسن كه باش بشه جيلبريك كرد . بله الان ميشه از ٥.٠.١ shsh گرفت

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
              ۱- بله
              ۲- بله؛ با تاینی آمبرلا
              نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
              بله دوست عزيز جيلبريك قراره بياد تا چند وقت ديگه ، فيلم و عكس ايفون وايپد كه جيلبريك شده است رو هم گذاشتن
              فعلا داره برنامه اي مينويسن كه باش بشه جيلبريك كرد . بله الان ميشه از ٥.٠.١ shsh گرفت
              ایول اصلا خبر نداشتم
              ممنون

نظر

• سلام
                ئوستان من الان ipad 2 4.3.3 دارم که جیلبریک هست که متاسفانه shsh ندارم ازش ولی مهم نیست چون دیگه جیلبریک 5 داره میاد . حالا یه سوال داشتم . من سیدیا رو که باز می کنم 2 تا shsh واسم save کرده یکی 4.3.5 یکی هم 5.0.1 . این یعنی اگر احیانا اپل 5.1 رو قبل از جیلبریک کرد من مشکلی برای آپدیت به 5.0.1 نخواهم داشت ؟ توی همین سیدیا باشه کافیه یا باید با tiny umbrella بزنم رو کامپیوتر؟

نظر

• تو سايت زير اطاعات خوييه ولي من چون زبان خوبي قوي نيست متوجه نشدم چيز جديدى هم گفته يا نه
                  JAILBREAK iPHONE 4S 5.1, 5.0.1 UNTETHERED DOWNLOAD LINKS

نظر

• نوشته اصلی توسط arman90
                    به سايت زير برويد اطلاعات خوبي دارد
                    JAILBREAK iPHONE 4S 5.1, 5.0.1 UNTETHERED DOWNLOAD LINKS
                    دوست عزيز ٢ بار يك پست رو ارسال كرديد ..... بهترين مرجع براي اخبار تو ئي.. تر و وبلاگشون هست دوست عزيز
                    چيزه جديدي نگفته دوست عزيز فقط اومده اخبار رو قرار داده . در مورد فيلم 4s و عكس ايپد دو و....
                    نوشته اصلی توسط mohsenp910 نمایش پست ها
                    سلام
                    ئوستان من الان ipad 2 4.3.3 دارم که جیلبریک هست که متاسفانه shsh ندارم ازش ولی مهم نیست چون دیگه جیلبریک 5 داره میاد . حالا یه سوال داشتم . من سیدیا رو که باز می کنم 2 تا shsh واسم save کرده یکی 4.3.5 یکی هم 5.0.1 . این یعنی اگر احیانا اپل 5.1 رو قبل از جیلبریک کرد من مشکلی برای آپدیت به 5.0.1 نخواهم داشت ؟ توی همین سیدیا باشه کافیه یا باید با tiny umbrella بزنم رو کامپیوتر؟
                    شما بايد براي ريستور با تيني امبرلا shsh ها رو از سايديا بگيريد
                    ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 20-01-2012, 03:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenp910 نمایش پست ها
                      سلام
                      شما وقتی shsh 4.3.5 و 5.0.1 رو داری هر موقع بخوای میتونی ریستور کنی به این ورژنها
                      توی سایدیا هم باشه کافیه
                      هر موقع بخوای تینی از روی سایدیا میگیره و در اختیارت میزاره

نظر

• خب ديگه خودتون رو براي جيلبريك اماده كنيد.

Dev-Team Blog - Corona A5 jailbreak nearly ready to pop!
                        ویرایش توسط mohamad.shahbaz : https://i-phone.ir/forums/member/49605-mohamad-shahbaz در ساعت 20-01-2012, 05:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad.shahbaz نمایش پست ها
                          خب ديگه خودتون رو براي جيلبريك اماده كنيد.

Dev-Team Blog - Corona A5 jailbreak nearly ready to pop!
                          چکیده مطلبش چیه؟

نظر

• اینطور که معلوم شده جیلبریک برای آیپد 2 و آیفون 4s آخرین مراحل تست رو سپری میکنه
                            همچنین میتونید بوسیله Red sn0w و greenpoison این کار رو انجام بدید
                            http://www.limera1n.cc/2012/01/jailb...2-501with.html
                            اونها گفتن که تمام مراحل تست تموم شده و آماده ارائه نهایی نسخه جلبریکر 5.0.1 هستند
                            همیچنین این برنامه قابلیت پشتیبانی نسخه 5 و 5.0.1 آیفون 4s و نسخه 5.0.1 آیپد دو را داره
                            همچنین آیفون لاک داره به ورژن 5.0.1 آپدیت نکن به جز این دسته بقیه میتونن به 5.0.1 برن
                            ببخشید دیگه هول هولکی اون چیزی رو که فهمیدم برای شما هم بیان کردم
                            در ضمن بلاگ pod2g نیز آپدیت شده
                            و این توضیح رو داده:
                            من میدونم که خیلی طول کشیده ولی دیگه به آخر رسیده و شما میتونید آیفون هاتون رو تا چند ساعت دیگه آزاد کنید(جیلبریک)
                            ایزاری که اسمش هست Absinthe و طراحی شده بوسیله گروه chronic و جیلبریک پایدار رو برای شما محیا میکنه . همچنین iphone dev team نیز یک برنامه command line برای تشخیص مشکلات احتمالی و رفع اونها ارائه میکنه
                            تشکر یادتون نره
                            ویرایش توسط mehdi_jgn : https://i-phone.ir/forums/member/46-mehdi_jgn در ساعت 20-01-2012, 07:59 PM

نظر

• در ضمن برای کمکهای مالی احتمالی به paypal گروه به آدرسhttps://www.paypal.com/us/cgi-bin/we...fd6c338b1d9d60
                              برید

نظر

• خوشحالم که بالاخره تموم شد. و با خیال راجت همه ی دوستان جیلبریک می کنن ..
                                فقط کاش کاش کاش 5.1 رو جیلبریک کنه که مشکل باتری حل بشه چون واقعا داره اذیت میکنه ..
                                البته اگر چیلبریک بیاد فکر کنم تا چند روز باید بیخیال سایدیا بشیم چون ملت میریزن تا سورس اضافه کنن و سایدیا سرعتش به شدت کم میشه .. امیدوارم یه فکرایی کرده باشه و دوباره قضیه دستگاهای a4 نشه

نظر

صبر کنید ..
                                X