اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
    آقا من الان ipad 2 3g 4.3.3 جیلبریک شده هستم و shsh از 4.3.3 و 5.0.1 هم دارم اگه الان به 5.0.1 آپدیت نکنم ممکنه وقتی 5.1 اومد با وجودی که shsh از 5.0.1 دارم نتونم از 4.3.3 برم به 5.0.1؟؟؟
    ببین دوست عزیز نمیشه گفت 100 درصد این اتفاق میوفته و اپل میبنده.. احتمالش 50 50 هست.ممکنه این اتفاق بیوفته ممکنه نیوفته
    من شما روی همون 4.3.3 بمون جون به هر حال حتی اگر 5.1 بیاد و بسته شده باشه چیزی رو از دست نمیدی
    هیچکس نمی تونه بگه که حتما می بنده یا حتما نمی بنده .. شما فعلا رو 4.3.3 باش
    من واسه اون دوستمون گفتم چون 4.3.5 بود . حالا که جیلبریک 5.0.1 حتمی شده دیگه خبری از جیلبریک 4.3.5 نیست

بنظرم شما فعلا بمون .البته می تونید هم برید به 5.0.1 بعد راحت برگردید به 4.3.3 .اما اگر خودم بودم این کارو فعلا نمیکردم چون 4.3.3 جیلبریک شده ..

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
      بعید هست، مشکلی پیش نمیاد. ش ش یعنی مجوز دستی برای رفتن به فریمور مربوطش. اپل ببنده شما با نرم افزارهای جانبی از قبیل تاینی آمبرلا و آیفیت میتونید به فریمور اون ش ش مهاجرت کنید
      نه دوست عزیز اگر اپل همه راه ها رو ببنده اصلا نمیشه این کارو کرد.shsh در صورتی مجوز هست که راه هاش باز باشه .
      Shsh مثل پاسپورت سفر به خارج از ایران هست اما وقتی بلیط نداشته باشی نمی تونی بری..
      البته این رو هم میگم امکانش 50 به 50 هست ممکنه اتفاق بیوفته ممکنه نیوفته ..
      5.0.1 راه ریستور به 5 رو بسته بود اما بعدا فهمیدن از طریق یه راه دیگه میشه برگشت .تمام هکر ها گفته بودن که ریستور بسته شده .ممکنه توی 5.1 این اتفاق هم بیوفته و بعدش بگن نه می تونید راحت برگردید
      نه حرف شما نه حرف من صد در صد نیست احتمالات هست با اتفاق هایی که قبلا افتاده

نظر

• نظر

• واقعا!!!!!
          تو رو خدا یکی یه منبع درست حسابی بده از این خبر

نظر

• نه در توئ. ئی تر هکر ها خبری نوشته شده نه در وبلاگ pod2g
            @p0sixninja هم هیچگونه خبری در این مورد در تو ..ئی تر قرار ندادن
            این سایت ها فقط برای بردن بالای امار سایتشون اخبار دروغ اعلام می کنن ..تنها مرجع رسمیتون وبلاگ و تو ئی . تر باشه
            بعدش به متن خبر توجه کنید اومده از توئیت قبلی @p0sixninja استفاده که و ترجمه کرده که حتی کلمه ی روز رو هم توی معنی خود متنی که قرار داده نیست
            حتی منبع خبر رو هم زده منابع مختلف ..

موفق باشید
            ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 15-01-2012, 04:11 PM

نظر

• يه حسي بهم ميگه فردا مياد ! :d
              حالا ببينيد !

نظر

• Planetbeing
                Finally got unsigned code running on my 4S with the stuff that will go into the new jailbreak!
                دومين تو..يت
                I was working on it every second I was awake yesterday. There's a lot of work that needs to be done. No one said it'd be quick.
                ویرایش توسط sina91h : https://i-phone.ir/forums/member/74467-sina91h در ساعت 16-01-2012, 12:48 AM

نظر

• لطفا خلاصه مطلب ترجمه كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط behrang09 نمایش پست ها
                    لطفا خلاصه مطلب ترجمه كنين
                    آخه كلمات فني رو من نميدونم مثلا unsigned code نميدونم منظورش چيه
                    اين رو دوستاني كه برنامه نويسي ميدونن بايد ترجمه كنن فقط بازم صبر

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                      planetbeing

دومين تو..يت
                      i was working on it every second i was awake yesterday. There's a lot of work that needs to be done. No one said it'd be quick.
                      يكي ازش در مورد جيلبريك و اينكه تا كجا پيش رفته پرسيده بعدش در جوابش گفته بش
                      ما تمام تلاشمون رو داريم ميكنيم و هر ثانيه روش كار ميكنيم و گفته كه خيلي كار ميبره تا تموم بشه و همش نگيد كه سريعتر تموم شه

مطمئنا منتظر ٥.١ هستن ، من به نظرم كرنا فقط براي پيچوندن اپل بود تا فكر كنه حفره رو بسته و ريليز كنه واينا از يه روش ديگه رفتن مطلب خيلي زياد ميشه تو تايپيك و الا با دليل مي گفتم كه كرنا الكي قضيش ، مخش خوب كار ميكنه به نظرم
                      با دوست عزيزم filikyfilik كلي در اين مورد صحبت كرديم ايشون هم حسابي واردن
                      ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 16-01-2012, 01:22 AM

نظر

• خيلي از كابوم جان ممنونم ؛-) نه اونقدرا كه ميگي شما اوستا تري
                        ولي اره كل ماجراي كرنا براي پيچوندن اپل بود
                        به نظره من pod2g كلا از يه روش ديگه داره جيل ميكنه و به علت يه سري از مساءل از قصد ميخواست كرنا بسته بشه
                        من به شخصه انتظار يه چيز فوقالعاده رو ميكشم...

نظر

• نوشته اصلی توسط filikyfilik نمایش پست ها
                          خيلي از كابوم جان ممنونم ؛-) نه اونقدرا كه ميگي شما اوستا تري
                          ولي اره كل ماجراي كرنا براي پيچوندن اپل بود
                          به نظره من pod2g كلا از يه روش ديگه داره جيل ميكنه و به علت يه سري از مساءل از قصد ميخواست كرنا بسته بشه
                          من به شخصه انتظار يه چيز فوقالعاده رو ميكشم...
                          قضيه اين يك چيز فوقالعاده چيه؟ مگه چيزي غير از جيلبريك هميشگيه؟

نظر

• به نظرتون کی میاد این جیلبرک؟
                            من دیگه خسته شدم میخوام رساین بگیرم. این ورژن 5.1 کی میاد لاعقل این وضعیت باطری بهتر بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ho33einf نمایش پست ها
                              به نظرتون کی میاد این جیلبرک؟
                              من دیگه خسته شدم میخوام رساین بگیرم. این ورژن 5.1 کی میاد لاعقل این وضعیت باطری بهتر بشه
                              به نظرم با اين چيزهايي كه ميگن و نشون ميده تا ٥.١ بايد صبر كرد احتمالا اپل هم فقط منتظر جيلبريك ٥.١ بتا ٣ هست منتظر پيدا كردن حفرست توسط هكر ها

نظر

• سلام مطمئان باشین وقتی دوستان این تاپیک راحت فهمیدن که pod2g داره میپیچونه اپل نمیفهمه ؟ ما مشکلمون کومیکس میدونم بیکار نمیشینه این نابغه کارش درسته خوشم میاد ازش
                                ویرایش توسط elimortal_777 : https://i-phone.ir/forums/member/61919-elimortal_777 در ساعت 16-01-2012, 01:31 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X