اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• واقعا میاد همه بهم میگن نمیاد برو ipad رو بفروش.

نظر

• واقعا میاد همه بهم میگن نمیاد برو ipad رو بفروش.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi18 نمایش پست ها
        واقعا میاد همه بهم میگن نمیاد برو ipad رو بفروش.
        به انجمن خوش اومدید .
        اومدنش در حد بحث هست و هیچ تضمینی نیست .

خواهشا در پست دادنتون دقت کنید . با یه بار گفتن هر مطلب هم جواب میگیرید .

نظر

• سلام دوستان .اگه shsh رو با يه لبتاب ديگه بردارم ايا ميتونم با خود اون فايل shsh رو لبتاب خودم عمليات دانگريد رو انجام بدم منظورم اينه كه اون فايل به تنهايي مهمه يا با خود سيستم و tiny كه باش shshرو گرفتي.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
            سلام دوستان .اگه shsh رو با يه لبتاب ديگه بردارم ايا ميتونم با خود اون فايل shsh رو لبتاب خودم عمليات دانگريد رو انجام بدم منظورم اينه كه اون فايل به تنهايي مهمه يا با خود سيستم و tiny كه باش shshرو گرفتي.ممنون
            بله می تونید. خود فایل به تنهایی مهمه.

نظر

• Joshua Hill
              P0sixninja@
              f*c*ing sandbox :-(
              6 Jan
              اين حرفش كمي نگرانم كرده
              منظورش چي بوده ؟ يعني علاقه به ادامه كار نداشته؟

نظر

• بیشتر پستهای این تاپیک مربوط به نحوه گرفتن و ذخیره shsh است. این پستها هیچ ارتباطی به این تاپیک نداره و از دوستان خواهش میکنم این موارد رو در تاپیک مربوطه مطرح کنند. از مدیران محترم هم خواهش میکنم به این موضوع رسیدگی کنند.

نظر

• دوستان بهترين هكرها دارن روي اين كار ميكنن فقط منتظر اينن كه با چه نرم افزاري release كنن
                  چون قبلا p0sixninja قرار بود با greenpois0n بده بيرون
                  ولي pod2g ادمي نيست كه دروغ بگه .تا دو سه روز ديگه مطمين باشيد مياد

نظر

• نوشته اصلی توسط sami1375 نمایش پست ها
                    دوستان بهترين هكرها دارن روي اين كار ميكنن فقط منتظر اينن كه با چه نرم افزاري release كنن
                    چون قبلا p0sixninja قرار بود با greenpois0n بده بيرون
                    ولي pod2g ادمي نيست كه دروغ بگه .تا دو سه روز ديگه مطمين باشيد مياد
                    حرف شما قبول
                    اما p0sixninja در توي*ت خودش حرف جالبي نزده. شايدم قصد شوخي داشته f*cking sandbox
                    به قول معروف هرچي كه هست اميدوارم خير باشه من كه لحظه شماري ميكنم واسه جيلبريك چون مزه جيلبريك بودن رو چشيدم ميدونم چه نعمتيه شايد بعضي ها هنوز تجربه نكردن
                    ویرایش توسط sina91h : https://i-phone.ir/forums/member/74467-sina91h در ساعت 07-01-2012, 08:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                      حرف شما قبول
                      اما p0sixninja در توي*ت خودش حرف جالبي نزده. شايدم قصد شوخي داشته f*cking sandbox
                      به قول معروف هرچي كه هست اميدوارم خير باشه من كه لحظه شماري ميكنم واسه جيلبريك چون مزه جيلبريك بودن رو چشيدم ميدونم چه نعمتيه شايد بعضي ها هنوز تجربه نكردن
                      جيلبريك چه مزه اي ميده؟؟؟
                      ویرایش توسط mihanclub : https://i-phone.ir/forums/member/544-mihanclub در ساعت 07-01-2012, 10:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
                        جيلبريك چه مزه اي ميده؟؟؟
                        مزه اينكه برنامه هايي كه من نياز دارم حدود ٥٠٠-٦٠٠ دلار ميشه
                        برنامه هاي پزشكي همچين ارزون نيست كه با گيفت كارت بشه به دست اورد

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                          مزه اينكه برنامه هايي كه من نياز دارم حدود ٥٠٠-٦٠٠ دلار ميشه
                          برنامه هاي پزشكي همچين ارزون نيست كه با گيفت كارت بشه به دست اورد
                          با ۳۰ تومن با iresing همه رو نصب کنید

نظر

• توییت جدید pod2g :
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

البته اینو خطاب به نوت بوک اون دو تا گفته فکر کنم
                            ویرایش توسط jcs.w : https://i-phone.ir/forums/member/76850-jcs-w در ساعت 08-01-2012, 02:10 PM

نظر

• همین چند دقیقه ی پیش توییت گذاشت و اعلام کرد که :
                              ما نمی تونیم جیلبریک a5 رو برای دولوپر ها فقط ریلیز کنیم و باید کاری کنیم که فعلا یک راز باقی بمونه . میدونم که ناعادلانه هستش

ویرایش توسط vergiltala : https://i-phone.ir/forums/member/83941-vergiltala در ساعت 10-01-2012, 04:29 PM

نظر

• لطفا از بحث هاي حاشيه اي و غير تخصصي پرهيز كنيد . در صورت ادامه اين روند تاپيك بسته خواهد شد.
                                بديهيست در صورت ارائه جيلبريك براي ديوايسهاي با a5به نحو صحيح اطلاع رساني صورت خواهد گرفت.

نظر

صبر کنید ..
                                X