اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان ، من shsh 4.3.3 رو دارم،الان shsh 5.0.1 رو هم دارم، اپگرید کنم ؟ نمیشه وقتی جیل اومد اپگرید کنم ؟ یا اگه الان اپگرید کنم و نیومد میتونم به همون 4.3.3 برگردم ؟

پ.ن : این بک اپی که تو ایتونز گرفته میشه مربوط به چه چیزایی میشه ؟ ترتیب و نظم برنامه و ها و چیزهایی که توشون هست هم هست ؟ یعنی اگه اپگرید کنم تمام برنامه هام پاک میشن ، بعد بخوام برگردم میتونم با بک اپ به همین حالت فعلی با تمام چیزهایی که توشون دارم برگردم ؟ ممنون میشم یکی جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
      دوستان ، من shsh 4.3.3 رو دارم،الان shsh 5.0.1 رو هم دارم، اپگرید کنم ؟ نمیشه وقتی جیل اومد اپگرید کنم ؟ یا اگه الان اپگرید کنم و نیومد میتونم به همون 4.3.3 برگردم ؟

پ.ن : این بک اپی که تو ایتونز گرفته میشه مربوط به چه چیزایی میشه ؟ ترتیب و نظم برنامه و ها و چیزهایی که توشون هست هم هست ؟ یعنی اگه اپگرید کنم تمام برنامه هام پاک میشن ، بعد بخوام برگردم میتونم با بک اپ به همین حالت فعلی با تمام چیزهایی که توشون دارم برگردم ؟ ممنون میشم یکی جواب بده
      آقا منم همین مشکلو دارم الان 4.3.3 هستم shsh 4.3.3 و 5.0.1 رو هم دارم نمیدونم الان آپگرید کنم به 5.0.1 یا بمونم وقتی جیلبریکش اومد این کارو کنم

نظر

• سلام
        آیپد من IPAD2 MC773ZP/A-3G-16GB هست برای آپدیت به 5.0.1 کدوم فریم ور رو باید دانلود کنم

این رو باید دانلود کنم
        iPad 2 AT&T
        یا این یکی رو
        iPad 2 Verizon

نظر

• نوشته اصلی توسط Magid نمایش پست ها
          سلام
          آیپد من IPAD2 MC773ZP/A-3G-16GB هست برای آپدیت به 5.0.1 کدوم فریم ور رو باید دانلود کنم

این رو باید دانلود کنم
          iPad 2 AT&T
          یا این یکی رو
          iPad 2 Verizon
          اگه جاى سيم كارت داره at&t يا همون 3g رو بريز اگر كه جاى سيم كارت نداره ولى ورايزنه verizon يا همون cdma رو بريز

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
            دوستان ، من shsh 4.3.3 رو دارم،الان shsh 5.0.1 رو هم دارم، اپگرید کنم ؟ نمیشه وقتی جیل اومد اپگرید کنم ؟ یا اگه الان اپگرید کنم و نیومد میتونم به همون 4.3.3 برگردم ؟

در مورد قسمت اول باید بگم که شما میتونید وقتی جیلبریک اومد به 5.0.1 ابدیت کنید. اما خوب ریسکه. چون ممکنه همون موقع ها اپل 5.1 رو ریلیز کنه.

در مورد قسمت دوم هم باید بگم که بک اپ همه ی عکسها و اهنگهاتون رو (اگه رو کامپیوترتون موجود باشه) برمیگردونه اما عکسها ترتیبشون به هم میریزه. برای گرفتن بک اپ از برنامه هاتون هم میتونید در ایتونز از قسمت file گزینه ی transfer purchased items v رو بزنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
              آقا منم همین مشکلو دارم الان 4.3.3 هستم shsh 4.3.3 و 5.0.1 رو هم دارم نمیدونم الان آپگرید کنم به 5.0.1 یا بمونم وقتی جیلبریکش اومد این کارو کنم
              بله آپگريد كنيد چون ممكنه ٥.١ ريليز بشه و احتمالش هست كه با shsh هم نتونيد به ٥.٠.١ دانگريد كنيد

نظر

• يه حسي بهم ميگه مصرف باتري ٥.٠.١ خيلي بهتره
                چون من زماني كه از كالج برميگشتم تو ورژن ٥ تقريبا ١٠٪ باتري ميرفت اما امرو فقط ٤٪ رفته بود

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h
                  يه حسي بهم ميگه مصرف باتري ٥.٠.١ خيلي بهتره
                  چون من زماني كه از كالج برميگشتم تو ورژن ٥ تقريبا ١٠٪ باتري ميرفت اما امرو فقط ٤٪ رفته بود
                  از نظر من که خیلی شدید مصرف باتری بیشتر شده مخصوصا در ۵.۰.۱.
                  توی ۴.۳.۳ مصرف خیلی پایین تر بود.
                  کاش اینا صبر کنن وقتی اپل ۵.۱ رو ریلیز کرد که شاید مصرف باتریش درست شده باشه بعد جیلو منتشر کنند.

نظر

• بابا پس كي ميخواد جيلبريك اين آيپد٢ را رليز كنه
                    هر روزم كه يه حرفي ميزنه

نظر

• شيطووونه ميگه برررم گيفت كاارت بخررم هااااا
                      Pod2g سريع بده بيرون تا تصميمم جدي نشده

نظر

• همگی به 5.0.1 آپدیت کنین و منتظر بمونین.. pod2g قول داده تو همین هفته ریلیز کنه..

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_eb نمایش پست ها
                          بابا پس كي ميخواد جيلبريك اين آيپد٢ را رليز كنه
                          هر روزم كه يه حرفي ميزنه
                          چقدر عجولي شما دوست عزيز تازه ديشب pod2g اعلام كرده كه به ٥.٠.١ بريد و كه اگر مشكلي نبود تو اين هفته ريليز مكنه فعل بايد صبر تا جمعه وشنبه ما كه اين همه تحمل كرديم.چند روز هم روش
                          ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 04-01-2012, 07:14 PM

نظر

• من 5.0.1 ام
                            با tinyUmbrella ورژن 5.10.00 هرچی save shsh رو میزنم بعد از لودینگ هیچ اتفاقی نمیافته !
                            shsh رو سیو نمیکنه !
                            چیکار کنم ؟

نظر

• خبر امد جيلبريكي در راه است .......... شايد اين هفته بيايد شايد

نظر

• نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
                                من 5.0.1 ام
                                با tinyumbrella ورژن 5.10.00 هرچی save shsh رو میزنم بعد از لودینگ هیچ اتفاقی نمیافته !
                                Shsh رو سیو نمیکنه !
                                چیکار کنم ؟
                                اخرين ورژن برنامه رو دانلود كردي؟ بعد از اينكه سيو رو ميزني هيچي داخل اون صفحه ي اصلي هيچي نمينويسه؟
                                درايو ويندوز رو چك كردي شايد سيو كرده باشه اما نشون نداده توي تيني امبرلا؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X