اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این چی میگه؟
    http://www.theiphonespot.net/p0sixni...ilbrea***lock/
    یا
    P0sixninja Is Working On Jailbreaking A5 Devices Very Soon - Jailbreak iPhone 4S - Jailbreak iOS 5 Untethered

نظر

• آره از چند نفر هم پرسیدم.
      اینترنت ایران انگار کلا ترکیده........

نظر

• p0sixninja:
        Everyone should upgrade their devices to 5.0.1 (except unlockers) now while they still have a chance!!!
        I hope 2012 will be the best year yet for jailbreaking (you know, before the world ends and all)
        بعد هم گفته :
        Yes including A5 devices... يعني a5 هم بايد آپگريد كنه به ٥.٠.١
        اينطور كه پيداست pod2g عزيز در مورد a5 ها به نتيجه اي نرسيده هيچ چيز اعلام نميكنه چون حالا حالا ها داره از ملت دونيشن ميگره
        از اين به بعد اخبار p0sixninja رو مثل اينكه بايد دنبال كنيم
        يه نفر واسه آخرين آپديت pod2g حرف قشنگي زده حيف بود نخونين دلم براش سوخت :

"I gave him a 5$ donation on PayPal using my mommy's credit card" -Random douche
        ویرایش توسط sina91h : https://i-phone.ir/forums/member/74467-sina91h در ساعت 03-01-2012, 04:02 AM

نظر

• نميخوام جومنفي بدم اما كلاًازاين pod2g زيادخوشم نمياد،الان تقريباًدوماه شده كه همه رو گذاشته سركار،جيلبريك هيچ وقت اينقدر طول نكشيده بود

نظر

• دوستان عزيز فكر كنم بايد كلا بيخيال جيلبريك شد چون اينpod2g اومده هم راه هارو گفته كه از كجا و چطوري جيلبريك ميكنه اپل هم حتما ميفهمه و تمام روش هايي كه اين طرف گفته رو ميبنده

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
              p0sixninja:
              Everyone should upgrade their devices to 5.0.1 (except unlockers) now while they still have a chance!!!
              I hope 2012 will be the best year yet for jailbreaking (you know, before the world ends and all)
              بعد هم گفته :
              Yes including A5 devices... يعني a5 هم بايد آپگريد كنه به ٥.٠.١
              اينطور كه پيداست pod2g عزيز در مورد a5 ها به نتيجه اي نرسيده هيچ چيز اعلام نميكنه چون حالا حالا ها داره از ملت دونيشن ميگره
              از اين به بعد اخبار p0sixninja رو مثل اينكه بايد دنبال كنيم
              يه نفر واسه آخرين آپديت pod2g حرف قشنگي زده حيف بود نخونين دلم براش سوخت :

"I gave him a 5$ donation on PayPal using my mommy's credit card" -Random douche
              اما به نظرم ديگه به اون نميشه اعتماد كرد ،p0sixninja زماني كه pod2g رو جيلبريك كار ميكرداعلام كه براي كار كردن رو جيلبريك انگيزه ميخواد . طمع كرده چون pod2g كلي كمك مالي گيرش اومده اون هم اينجوري ميتونه كلي گيرش بياد بعدش بگه نميتونم
              اين رو براي اين ميگم كه بعد از كمك هاي مالي به pod2g گفته من نياز به انگيزه دارم

نظر

• به نظر شما و با توجه به اخبار يكي به من بگه جيلبريك ios 5 مياد يا 5.0.1??
                من الان ٥ هستم آپديت كنم به ٥.٠.١؟؟
                مي ترسم ورژن جديد بياد ديگه نشه رفت به ٥.٠.١.
                يكي يه جواب كامل بهم بده لطفا.
                مرسي

نظر

• هيچكس هيچي نميدونه اما p0sixninja گفته كه همه A5 ها برن به 5.0.1
                  فعلا يه علامت سوال بزرگ گذاشتن رو سر همه
                  من خودم فكر كنم ار بخواد بياد براي 5.0.1 و 5.1 بياد
                  بايد ديد نظر بقيه دوستان چيه

نظر

• البته يكم دست و پا شكسته يه چيزايي فهميدم اينكه اون چيزي كه نوشت باعث شده كه كمك كنه به هكر هاي ديگه ، يعني اينكه اومده يه مقاله داده براي بقيه پس جاي اميد هنوزم هست شايد دلي اين هم كه p0sixninja گفته برن به ٥.٠.١ همين چيزا باشه اما من ب نظرم اميدوار شدن اين مقاله به همشون انگار كمك كرده

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                      چرا امروز انجمن انقدر ساكت شده ؟ ايران اينترنت قطع شده؟
                      من از دیشب ساعت 2 تا الان هر کاری میکردم سایت باز نمیشد

نظر

• فکر کنم خودشم ناامید شده و دیگه نمیخواد روش کار کنه چون اخر متنش نوشته با تشکر از کمک های مالی شما و این یعنی کار من تموم شد
                        ویرایش توسط amir.hz : https://i-phone.ir/forums/member/61759-amir-hz در ساعت 03-01-2012, 06:48 PM

نظر

• با تشكر از كمك هاي ماليه شما يعني تموم شد ؟ مگه برنامه تلويزيون گفته با تشكر از توجه شما خدانگهدار

🎯

نظر

• حالا چه برنامه تلویزیون یا هر چیز دیگه مهم اینه که جیلبریک حالا حالا نمیاد و باید دو سه ماه دیگه صبر کرد که تا اون موقع هم ipad3 میاد

نظر

• من كه ديگه بي خيال شدم ٦٠تومن دادم هرچي برنامه بودو از يكي خريدم الانم دارم حال ميكنم
                              اين pod2g هم معلوم نيست داره چي كار ميكنه بيخيال شين برين بخرين

نظر

• الان موضوع كاملا فرق كرده الان فقط pod2g رو جيلبريك كار نميكنه الان همه ي هكرا با اين مقاله اي كه داده دارن تلاش مكنن، پس اميدوار باشيد
                                يكم زود نا اميد شديد comex براي جيلبريك ٤ ماه وقت گذاشت پس نترسيد الان همه دارن تلاش ميكنن پس اميد داشته باشيد

نظر

صبر کنید ..
                                X